"Қызылорда облысының мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 7 наурыздағы № 515 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 797 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 қаңтарда № 4847 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 мамырдағы № 461 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 19.05.2016 № 461 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қызылорда облысының мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 7 наурыздағы № 515 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4631 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2014 жылғы 4 сәуірде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының орыс тіліндегі тақырыбына өзгеріс енгізіп, мемлекеттік тілдегі нұсқасы өзгеріссіз қалдырылсын;
аталған қаулының 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса берілген "Қызылорда облысының мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесі бекітілсін.";
аталған қаулымен бекітілген "Қызылорда облысының мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы Ережесінде:
қосымшаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қызылорда облысының мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесі";
9-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Басқарманың орналасқан жері: Қазақстан Республикасы, Қызылорда облысы, 120003, Қызылорда қаласы, Бейбарыс Сұлтан көшесі, құрылыс 1.".
2. "Қызылорда облысының мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Н.Н. Годуноваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев

О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 7 марта 2014 года № 515 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление государственных закупок Кызылординской области"
Постановление Кызылординского областного акимата от 23 декабря 2014 года № 797. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 января 2015 года № 4847. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 19 мая 2016 года № 461
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 19.05.2016 № 461 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 7 марта 2014 года № 515 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление государственных закупок Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4631, опубликовано 4 апреля 2014 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести") следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в следующей редакции:
"Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление государственных закупок Кызылординской области";
пункт 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемое Положение государственного учреждения "Управление государственных закупок Кызылординской области".";
в положении о государственном учреждении "Управление государственных закупок Кызылординской области", утвержденном указанным постановлением:
название приложения изложить в следующей редакции:
"Положение государственного учреждения "Управление государственных закупок Кызылординской области";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Место нахождения Управления: Республика Казахстан, Кызылординская область, 120003, город Кызылорда, улица Бейбарыс Султан, строение 1.".
2. Государственному учреждению "Управление государственных закупок Кызылординской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Годунову Н.Н.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев