"Қызылорда облысының агроөнеркәсіптік кешен саласында инновациялық жобаларды іріктеуді ұйымдастыру Қағидасын бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2013 жылғы 11 қыркүйектегі № 275 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 795 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 қаңтарда № 4849 болып тіркелді
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына, «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қызылорда облысының агроөнеркәсіптік кешен саласында инновациялық жобаларды іріктеуді ұйымдастыру Қағидасын бекіту туралы» Қызылорда облысы әкімдігінің 2013 жылғы 11 қыркүйектегі № 275 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4524 нөмірімен тіркелген, 2014 жылдың 16 қаңтарда «Сыр бойы» және «Кызылординские вести» газеттерінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының 2-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
«2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкiмiнiң орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсiн.»;
аталған қаулымен бекітілген Қызылорда облысының агроөнеркәсіптік кешен саласында инновациялық жобаларды іріктеуді ұйымдастыру Қағидасының 11-тармағының 8-тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«8) заңды тұлғалар үшін қосымша:
заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің немесе анықтаманың нотариалды куәландырылған көшірмесі;
құрылтайлық құжаттардың нотариалды куәландырылған көшірмесі немесе егер заңды тұлға қызметін Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен бекітілген Үлгі жарғының негізінде жүзеге асырса, онда мемлекеттік тіркеу туралы өтінішінің нотариалды куәландырылған көшірмесі».
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев

О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 11 сентября 2013 года № 275 "Об утверждении Правил организации отбора инновационных проектов в области агропромышленного комплекса Кызылординской области"
Постановление Кызылординского областного акимата от 23 декабря 2014 года № 795. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 января 2015 года № 4849
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 11 сентября 2013 года № 275 «Об утверждении Правил организации отбора инновационных проектов в области агропромышленного комплекса Кызылординской области» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4524, опубликовано 16 января 2014 года в газетах «Сыр бойы» и «Кызылординские вести») следующие изменения:
пункт 2 указанного постановления изложить следующей редакции:
«2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.»;
подпункт 8 пункта 11 Правил организации отбора инновационных проектов в области агропромышленного комплекса Кызылординской области, утвержденных указанным постановлением, изложить в следующей редакции:
«8) для юридических лиц дополнительно:
нотариально засвидетельствованную копию свидетельства или справки о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица;
нотариально засвидетельствованную копию учредительного документа или в случае если юридическое лицо осуществляет деятельность на основании Типового устава, утвержденного в установленном законодательством Республики Казахстан порядке, то нотариально засвидетельствованную копию заявления о государственной регистрации».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев