Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесін бекіту туралы
Қызылорда облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 787 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 қаңтарда № 4852 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Ветеринария туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі
Қ. Көшербаев
КЕЛІСІЛДІ
«Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және қадағалау
комитетінің Қызылорда облыстық аумақтық
инспекциясы» мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ О. Батырханов
2014 жылғы «18» желтоқсан
Қызылорда облысы әкімдігінің
2014 жылғы «18 желтоқсандағы» № 787 қаулысымен
бекітілген
Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесі
1. Мүйізді ірі қара аурулары – тейлериоз, пироплазмоз.
2. Ұсақ қара мал аурулары – фасциолез.
3. Жылқы аурулары – сақау, гастрофилез.
4. Түйе аурулары – трипаносомоз.

Об утверждении перечня энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляется за счет бюджетных средств
Постановление Кызылординского областного акимата от 18 декабря 2014 года № 787. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 января 2015 года № 4852
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии» акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляется за счет бюджетных средств.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного учреждения
«Кызылординская областная
территориальная инспекция Комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан»
_________________ О. Батырханов
«18» декабря 2014 года
Утвержден
постановлением акимата
Кызылординской области
от «18» декабря 2014 года № 787
Перечень энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляется за счет бюджетных средств
1. Болезни крупного рогатого скота – тейлериоз, пироплазмоз.
2. Болезни мелкого рогатого скота – фасциолез.
3. Болезни лошадей – мыт, гастрофилез.
4. Болезни верблюдов – трипаносомоз.