"Қызылорда қаласы бойынша бірыңғай тіркелген салық ставкалары туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 маусымдағы N 18/2 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2014 жылғы 26 қыркүйектегі N 34/4 шешiмi. Қызылорда облысының Әдiлет департаментiнде 2014 жылғы 14 қазанда N 4773 болып тiркелдi
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 16.04.2015 N 42/6 шешiмiмен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қызылорда қаласы бойынша бірыңғай тіркелген салық ставкалары туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 маусымдағы № 18/2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4469 нөмірімен тіркелген, "Ақмешіт Ақшамы" 2013 жылғы 3 шілдедегі № 26 (996), "Ел тілегі" 2013 жылғы 3 шілдедегі №27 (291) газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
Шешімнің келісімі жаңа редакцияда жазылсын:
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Салық комитетінің
Қызылорда облысы бойынша
Салық департаментінің Қызылорда
қаласы бойынша Салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
С. Мұстафаев________________
"20" маусым 2013 жыл
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық мәслихатының
кезекті
ХХХІV сессиясының төрайымы
Л. ҚОЖАНИЯЗОВА
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы
И. ҚҰТТЫҚОЖАЕВ
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Салық комитетінің
Қызылорда облысы бойынша
Салық департаментінің Қызылорда
қаласы бойынша Салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
С. Мұстафаев________________
"26" қыркүйек 2014 жыл

О внесении изменения в решение Кызылординского маслихата от 20 июня 2013 года № 18/2 "О единых ставках фиксированного налога по городу Кызылорда"
Решение Кызылординского городского маслихата от 26 сентября 2014 года N 34/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 октября 2014 года за N 4773
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 16.04.2015 N 42/6.
В соответствии Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующее изменение в решение Кызылординского городского маслихата от 20 июня 2013 года № 18/2 "О единых ставках фиксированного налога по городу Кызылорда" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 01 июля 2013 года за № 4469, опубликовано в газетах от 03 июля 2013 года за № 26 (996) "Ақмешіт ақшамы", 03 июля 2013 года за № 27 (291) Ел тілегі"):
Согласования решения изложить в новой редакции:
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Налоговое управление
по городу Кызылорда Налогового
департамента по Кызылординской
области Налогового комитета
Министерства финансов Республики Казахстан"
С. Мустафаев ___________
20 июня 2013 года.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель очередной ХХХIV сессии
Кызылординского городского маслихата Л. КОЖАНИЯЗОВА
Секретарь Кызылординского
городского маслихата И. КУТТЫКОЖАЕВ
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Налоговое управление
по городу Кызылорда Налогового
департамента по Кызылординской
области Налогового комитета
Министерства финансов Республики Казахстан"
С. Мустафаев ___________
26 сентября 2014 года