2014 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 15 қаңтардағы № 6-қ қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 ақпанда № 4591 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 13 қаңтардағы № 2-қ қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 13.01.2015 № 2-қ қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

Об организации общественных работ на 2014 год
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 15 января 2014 года № 6-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 февраля 2014 года № 4591. Утратило силу постановлением Аральского районного акимата Кызылординской области от 13 января 2015 года № 2-қ
Сноска. Утратило силу постановлением Аральского районного акимата Кызылординской области от 13.01.2015 № 2-қ (вводится в действие со дня подписания).

"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 149 Заңының 20-бабының 5-тармағына сәйкес Арал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2014 жылға ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
2. "Арал аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi қоғамдық жұмыстарға жұмыссыздарды жолдауды қамтамасыз етсiн.

В соответствии с пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 149 "О занятости населения" акимат Аральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы на 2014 год согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Аральский районный отдел занятости и социальных программ" обеспечить направление безработных на общественные работы.