"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 165 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 212 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 06 мамырда № 4657 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы N 165 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4573 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қазалы" газетінің 2014 жылғы 18 қаңтардағы N 6-7 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 9 802 728 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 392 297 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 501 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31 466 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 358 464 мың теңге;
2) шығындар – 9 947 765 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 170 964 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 194 737 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 773 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 37 400 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 37 400 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -353 401 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 353 401 мың теңге.
3-тармақ:
1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 251 290 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы 6), 7), 8) тармақшаларымен толықтырылсын:
"6) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге 9 806 мың теңге;
7) 18 жастағы балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге 15 124 мың теңге;
8) 2014 жылғы 1 сәуірден бастап мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлерінің, мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлерінің лауазымдық жалақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 % мөлшерінде ай сайынғы үстемеақыға 219 377 мың теңге;";

О внесении изменений и дополнений в решение Казалинского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 165 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 29 апреля 2014 года № 212. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 06 мая 2014 года № 4657. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение сессии Казалинского районного маслихата от 27 декабря 2013 года N 165 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4573, опубликовано в районной газете "Казалы" от 12 февраля 2014 года N 17, от 16 февраля N 18-20) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 802 728 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 392 297 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 501 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31 466 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 358 464 тысяч тенге;
2) затраты – 9 947 765 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 170 964 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 194 737 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 773 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 37 400 тенге;
приобретение финансовых активов – 37 400 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -353 401 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 353 401 тысяч тенге.
пункт 3:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования 251 290 тысяч тенге;";
дополнить подпунктом 6), 7), 8) следующего содержания:
"6) на выплату государственной адресной социальной помощи 9 806 тысяч тенге;
7) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет 15 124 тысяч тенге;
8) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов в размере 10% 219 377 тысяч тенге;";

4-тармақ мынадай мазмұндағы 9) тармақшамен толықтырылсын:
"9) жалпы білім беру мектептеріне электрондық оқу жүйесін енгізуге 2 025 мың теңге;";
5-тармақ мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) мамандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға 21 181 мың теңге;";
6-тармақ мынадай мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:
"6) Әйтеке би кентіндегі 18 пәтерлік тұрғын үйдің құрылысына 33 000 мың теңге;";
13-тармақ:
3), 4), 5) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"3) 123-008 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру" бағдарламасы 8478 мың теңгеге;
4) 458-018 "Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру" бағдарламасы 8958 мың теңгеге;
5) 456-002 "Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 5700 мың теңгеге;";
мынадай мазмұндағы 7), 8), 9), 10), 11), 12), 13), 14), 15), 16), 17), 18), 19), 20), 21), 22), 23) тармақшаларымен толықтырылсын:
7) 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 601 мың теңгеге;
8) 123-022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 626 мың теңгеге;
9) 458-021 "Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету" бағдарламасы 33 мың теңгеге;
10) 464-001 "Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 17 мың теңгеге;
11) 451-017 "Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету" бағдарламасы 1082 мың теңгеге;
12) 451-001 "Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 415 мың теңгеге;
13) 123-009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" бағдарламасы 533 мың теңгеге;
14) 123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бағдарламасы 2688 мың теңгеге;
15) 455-003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасы 7375 мың теңгеге;
16) 467-008 "Cпорт объектілерін дамыту" бағдарламасы 4349 мың теңгеге;
17) 456-005 "Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 877 мың теңгеге;
18) 455-032 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасы 3925 мың теңгеге;
19) 456-001 "Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 844 мың теңгеге;

пункт 4 дополнить подпунктом 9) следующего содержания:
"9) на внедрение электронной образовательной системы обучения для учащихся школ 2 025 тысяч тенге;";
пункт 5 дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций 21 181 тысяч тенге;";
пункт 6 дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
6) на строительство 18-ти квартирного дома в кенте Айтеке би 33 000 тысяч тенге;";
пункт 13:
подпункты 3), 4), 5) изложить в следующей редакции:
"3) 123-008 "Освещение улиц населенных пунктов" на 8 478 тысяч тенге;
4) 458-018 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" на 8 958 тысяч тенге;
5) 456-002 "Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы" на 5 700 тысяч тенге;
дополнить подпунктами 7), 8), 9), 10), 11), 12), 13), 14), 15), 16), 17), 18), 19), 20), 21), 22), 23) следующего содержания:
"7) 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 601 тысяч тенге;
8) 123-022 "Капитальные расходы государственного органа" на 626 тысяч тенге;
9) 458-021 "Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах" на 33 тысяч тенге;
10) 464-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования" на 17 тысяч тенге;
11) 451-017 "Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида" на 1082 тысяч тенге;
12) 451-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения" на 415 тысяч тенге;
13) 123-009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" на 533 тысяч теңге;
14) 123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" на 2688 тысяч тенге;
15) 455-003 "Поддержка культурно-досуговой работы" на 7375 тысяч тенге;
16) 467-008 "Развитие объектов спорта" на 4349 тысяч тенге;
17) 456-005 "Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание" на 877 тысяч тенге;
18) 455-032 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" на 3925 тысяч тенге;
19) 456-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" на 844 тысяч тенге;

20) 456-003 "Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру" бағдарламасы 535 мың теңгеге;
21) 467-010 "Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту" бағдарламасы 14 мың теңгеге;
22) 123-013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасы 146 мың теңгеге;
23) 452-012 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві" бағдарламасы 3 795 мың теңгеге;";
14-тармақ:
1), 5), 15), 16), 22) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
1) 122-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 7 166 мың теңге;
5) 123-022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасына 16 533 мың теңге;
15) 123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бағдарламасына 32 385 мың теңге;
16) 455-003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасына 881 мың теңге;
22) 467-001 "Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 3735 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы 24) тармақшамен толықтырылсын:
"24) бюджеттік бағдарламалар бойынша көбейтілсін:
1) 112-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 100 мың теңге;
2) 122-003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасына 762 мың теңге;
3) 464-006 "Балаларға қосымша білім беру" бағдарламасына 1000 мың теңге;
4) 451-007 "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасына 11231 мың теңге;
5) 451-011 "Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу" бағдарламасына 113 мың теңге;
6) 458-004 "Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету" бағдарламасына 4000 мың теңге;
7) 467-003 "Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу" бағдарламасына 297 мың теңге;
8) 467-072 "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдарды дамыту және (немесе) сатып алу" бағдарламасына 7838 мың теңге;
9) 463-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 5060 мың теңге;
10) 473-001 "Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 493 мың теңге;";
15-тармақ мынадай мазмұндағы 1) тармақшамен толықтырылсын:

20) 456-003 "Реализация мероприятий в сфере молодежной политики" на 535 тысяч тенге;
21) 467-010 "Развитие объектов сельского хозяйства" на 14 тысяч тенге;
22) 123-013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах" на 146 тысяч тенге;
23) 452-012 "Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)" на 3795 тысяч тенге;";
пункт 14:
подпункты 1), 5), 15), 16), 22) изложить в следующей редакции:
1) 122-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" на 7166 тысяч тенге;
5) 123-022 "Капитальные расходы государственного органа" на 16533 тысяч тенге;
15) 123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" на 32385 тысяч тенге;
16) 455-003 "Поддержка культурно-досуговой работы" на 881 тысяч тенге;
22) 467-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства" на 3735 тысяч тенге";
дополнить подпунктом 24) следующего содержания:
"24) увеличить по бюджетным программам:
1) 112-001 "Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)" на 100 тысяч тенге;
2) 122-003 "Капитальные расходы государственного органа" на 762 тысяч тенге;
3) 464-006 "Дополнительное образование для детей" на 1000 тысяч тенге;
4) 451-007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" на 11231 тысяч тенге;
5) 451-011 "Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат" на 113 тысяч тенге;
6) 458-004 "Обеспечение жильем отдельных категорий граждан" на 4000 тысяч тенге;
7) 467-003 "Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда" на 297 тысяч тенге;
8) 467-072 "Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020" на 7838 тысяч тенге;
9) 463-001 "Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)" на 5060 тысяч тенге;
10) 473-001"Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии" на 493 тысяч тенге;";
пункт 15 дополнить подпунктом 1) следующего содержания:

"1) 122-003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 9705 мың теңгеге азайтылып, 122-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 9705 мың теңгеге көбейтілсін;
451-001 "Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 534 мың теңгеге азайтылып, 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 378 мың теңгеге, 458-001 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 156 мың теңгеге көбейтілсін;
123-008 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру" бағдарламасы 16 мың теңгеге, 123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" 134 мың теңгеге азайтылып, 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 150 мың теңгеге көбейтілсін;
458-001 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 1 мың теңгеге азайтылып, 458-031 "Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау" 1 мың теңгеге көбейтілсін;";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
аталған шешімнің 6-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Қазалы аудандық мәслихатының
кезектен тыс ХХХ
сессиясының төрағасы Н. Наурызбаев
Қазалы аудандық
мәслихатының хатшысы Т. Бөріқұлақов
Аудандық мәслихаттың
2014 жылғы "29" сәуірдегі
ХХХ сессиясының N 212 шешіміне
1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы "27" желтоқсандағы
ХХVІ сессиясының N 165 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы

"1) программу 122-003 "Капитальные расходы государственного органа" уменьшить на 9705 тысяч тенге, программу 122-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" увеличить на 9705 тысяч тенге;
программу 451-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения" уменьшить на 534 тысяч тенге, увеличить программу 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 378 тысяч тенге, программу 458-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" на 156 тысяч тенге;
уменьшить программу 123-008 "Освещение улиц населенных пунктов" на 16 тысяч тенге, программу 123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" на 134 тысяч тенге, увеличить программу 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 150 тысяч тенге;
программу 458-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" уменьшить на 1 тысяч тенге, программу 458-031 "Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов" увеличить на 1 тысяч тенге;";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной
ХХХ сессии Казалинского
районного маслихата Н. Наурызбаев
Секретарь Казалинского
районного маслихата Т. Борикулаков
Приложение 1
к решению ХXХ сессии
Казалинского районного маслихата
от 29 апреля 2014 года N 212
Приложение 1
к решению ХXVІ сессии
Казалинского районного маслихата
от 27 декабря 2013 года N 165
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Наименование
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс

18841
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
216
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
18947
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
97480
5
Денсаулық сақтау
131
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
131
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
131
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
372659
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
314685
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
29949
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан"орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
65
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19290
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9882
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
9500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
93870
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
296
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3335
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
59087
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
74373
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
15038
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
56797
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52517
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2392
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1888

18841
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
216
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
18947
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
97480
5
Здравоохранение
131
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
131
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
131
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
372659
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
314685
002
Программа занятости
29949
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
65
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19290
005
Государственная адресная социальная помощь
9882
006
Оказание жилищной помощи
9500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
93870
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық Қаһарманы", почетных званий республики
296
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3335
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
59087
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
74373
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15038
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
56797
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
52517
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2392
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1888