Сайлау учаскелерін құру туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімінің 2014 жылғы 17 сәуірдегі N 9 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 мамырда N 4686 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы N 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімінің 30.01.2015 N 1 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізілсін).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қазалы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Қазалы ауданы бойынша сайлау учаскелері құрылсын.
2. Шешімнің орындалуын бақылау Қазалы ауданы әкімінің орынбасары Ғ.Бәймішевке жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Б. Жарылқап
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазалы аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
____________Ж.Жалғасбай
"17" сәуір 2014 жыл
Қазалы ауданы әкімінің
2014 жылғы "17" сәуірдегі
N 09 шешіміне қосымша
Қазалы ауданы бойынша сайлау учаскелері
N
Сайлау учаскелері
Әкімшілік-аумақтық бірліктер
Орналасқан жері
1
N 56 сайлау учаскесі
Әйтеке би кенті
"Оқушылар үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын, Әйтеке би көшесі N 1 үй
2
N 57 сайлау учаскесі
Әйтеке би кенті
"Қазалы ауданының білім бөлімінің Жанқожа батыр атындағы N 70 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Владимир Счастнов көшесі N 17 үй
3
N 58 сайлау учаскесі
Әйтеке би кенті
"Қазалы ауданының білім бөлімінің N 266 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Желтоқсан көшесі N 20 үй
4
N 59 сайлау учаскесі
Әйтеке би кенті
"Қазалы гуманитарлық-техникалық колледжі" білім беру мекемесі, Владимир Счастнов көшесі н/ж
5
N 60 сайлау учаскесі
Қазалы ауданы, Тапа елді мекені
Медициналық бекеті, N 23 үй
6
N 61 сайлау учаскесі
Әйтеке би кенті
"Қазалы ауданының білім бөлімінің Қ.Сәтбаев атындағы N 216 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жанқожа Нұрмағамбетұлы көшесі, N 92 үй
7
N 62 сайлау учаскесі
Әйтеке би кенті
"Қазалы ауданының білім бөлімінің Б.К.Мергенбаев атындағы N 226 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Үмбет Би көшесі N 8 үй
8
N 63 сайлау учаскесі
Әйтеке би кенті

Об образовании избирательных участков
Решение акима Казалинского района Кызылординской области от 17 апреля 2014 года N 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 мая 2014 года N 4686. Утратило силу решением акима Казалинского района Кызылординской области от 30 января 2015 года N 1
Сноска. Утратило силу решением акима Казалинского района Кызылординской области от 30.01.2015 N 1 (вводится в действие со дня его подписания).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Казалинского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Казалинскому району согласно приложению.
2. Контроль за исполнением решения возложить на заместителя акима Казалинского района Баймишева Г.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района Б. Жарылкап
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Казалинской
районный избирательной
комиссии
___________Ж.Жалгасбай
"17" апреля 2014 год
Приложение
к решению акима Казалинского района
от "17" апреля 2014 года N 09
Избирательные участки по Казалинскому району
N
Избирательные участки
Административно-территориальные единицы
Место нахождение
1
Избирательный участок N 56
поселок Айтеке би
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом школьников", улица Айтеке би, дом N 1
2
Избирательный участок N 57
поселок Айтеке би
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 70 имени Жанкожа батыра отдела образования Казалинского района", улица Владимир Счастнов, дом N 17
3
Избирательный участок N 58
поселок Айтеке би
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей N 266 отдела образования Казалинского района", улица Желтоксан, дом N 20
4
Избирательный участок N 59
поселок Айтеке би
Учреждение образования "Казалинский гуманитарно-технический колледж", улица Владимир Счастнов, б/н
5
Избирательный участок N 60
населенный пункт Тапа, Казалинского района
Медицинский пункт, дом N 23
6
Избирательный участок N 61
поселок Айтеке би
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 216 имени К.Сатбаева отдела образования Казалинского района", улица Жанкожа Нурмагамбетулы, дом N 92
7
Избирательный участок N 62
поселок Айтеке би
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия N 226 имени Б.К.Мергенбаева отдела образования Казалинского района", улица Умбет би, дом N 8
8
Избирательный участок N 63
поселок Айтеке би

"Қазалы ауданының білім бөлімінің Ж.Жабаев атындағы N 234 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қобыланды батыр көшесі N 20 үй
9
N 64 сайлау учаскесі
Қазалы ауданы Ғ.Мұратбаев ауылы
"Қазалы ауданының білім бөлімінің Ғ.Мұратбаев атындағы N 91 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақтан батыр көшесі N 3 үй
10
N 65 сайлау учаскесі
Қазалы қаласы
"Қазалы ауданының білім бөлімінің Ғ.Мұратбаев атындағы N 17 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қорқыт ата көшесі N 43 үй
11
N 66 сайлау учаскесі
Қазалы қаласы
"Қазалы аграрлы-техникалық колледжі", Жамбыл көшесі N 24 үй
12
N 67 сайлау учаскесі
Қазалы қаласы
"Қазалы ауданының білім бөлімінің М.Горький атындағы N 16 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жамбыл көшесі, N 46 үй
13
N 68 сайлау учаскесі
Қазалы ауданы, Ү.Түктібаев ауылы
"Қазалы ауданының білім бөлімінің Б.Әбдіразақов атындағы N 88 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ү.Түктібаев көшесі, N 10 үй
14
N 69 сайлау учаскесі
Қазалы ауданы, Майдакөл ауылы
"Қазалы ауданының білім бөлімінің N 98 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Кенжебай Ерімбет көшесі, N 9 үй
15
N 70 сайлау учаскесі
Қазалы ауданы, Жанқожа батыр ауылы
"Қазалы ауданының білім бөлімінің N 94 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Әйтеке би көшесі, N 25 үй
16
N 71 сайлау учаскесі
Қазалы ауданы, Шәкен ауылы
"Қазалы ауданының білім бөлімінің N 134 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
17
N 72 сайлау учаскесі
Қазалы ауданы, Аранды аулы
"Қазалы ауданының білім бөлімінің N 97 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Н.Қазақбайұлы, N 22 үй
18
N 73 сайлау учаскесі
Қазалы ауданы, Қожабақы ауылы
"Қазалы ауданының білім бөлімінің N 25 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бейбітшілік көшесі N 7 үй
19
N 74 сайлау учаскесі
Қазалы ауданы, Бірлік ауылы
"Қазалы ауданының білім бөлімінің N 102 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жанқожа көшесі, N 51 үй
20
N 75 сайлау учаскесі
Қазалы ауданы, Бозкөл ауылы
Ауылдық мәдениет үйі, Қ.Өтепбергенов көшесі N 25 үй
21
N 76 сайлау учаскесі
Қазалы ауданы, Лақалы ауылы
"Қазалы ауданының білім бөлімінің N 93 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Лақалы көшесі, N 55 үй
22
N 77 сайлау учаскесі
Қазалы ауданы, Тасарық ауылы

Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 234 имени Ж.Жабаева отдела образования Казалинского района", улица Кобыланды батыра, дом N 20
9
Избирательный участок N 64
село Г.Муратбаева, Казалинского района
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 91 имени Г.Муратбаева отдела образования Казалинского района", улица Актан батыр, дом N 3
10
Избирательный участок N 65
город Казалинск
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 17 имени Г.Муратбаева отдела образования Казалинского района", улица Коркыт ата дом N 43
11
Избирательный участок N 66
город Казалинск
"Казалинский аграрно-технический колледж", улица Жамбыл дом N 24
12
Избирательный участок N 67
город Казалинск
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 16 имени М.Горького отдела образования Казалинского района", улица Джамбула дом N 46
13
Избирательный участок N 68
село У.Туктибаев, Казалинского района
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 88 имени Б.Абдразакова отдела образования Казалинского района", улица У.Туктибаева, дом N 10
14
Избирательный участок N 69
село Майдаколь, Казалинского района
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 98 отдела образования Казалинского района" улица Кенжебай Еримбет, дом N 9
15
Избирательный участок N 70
село Жанкожа батыра, Казалинского района
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 94 отдела образования Казалинского района", улица Айтеке би, дом N 25
16
Избирательный участок N 71
село Шакен, Казалинского района
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 134 отдела образования Казалинского района"
17
Избирательный участок N 72
село Аранды, Казалинского района
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 97 отдела образования Казалинского района", улица Н.Казакбайулы, дом N 22
18
Избирательный участок N 73
село Кожабакы, Казалинского района
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 25 отдела образования Казалинского района", улица Бейбитшилик, дом N 7
19
Избирательный участок N 74
село Бирлик, Казалинского района
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 102 отдела образования Казалинского района", улица Жанкожа, дом N 51
20
Избирательный участок N 75
село Бозколь, Казалинского района
Сельский Дом культуры, улица К.Утепбергенова, дом N 25
21
Избирательный участок N 76
село Лахалы, Казалинского района
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 93 отдела образования Казалинского района", улица Лакалы, дом N 55
22
Избирательный участок N 77
село Тасарык, Казалинского района

"Қазалы ауданының білім бөлімінің N 238 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тасарық көшесі, N 60 үй
23
N 78 сайлау учаскесі
Қазалы ауданы, Ақтан ауылы
"Қазалы ауданының білім бөлімінің N 190 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақтан батыр көшесі, N 5 үй
24
N 79 сайлау учаскесі
Қазалы ауылы, Ажар ауылы
"Қазалы ауданының білім бөлімінің N 146 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Орталық көшесі N 1 үй
25
N 80 сайлау учаскесі
Қазалы ауданы Кәукей ауылы
"Қазалы ауданының білім бөлімінің N 225 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, А.Байтұрсынов көшесі, N 3 үй
26
N 81 сайлау учаскесі
Қазалы ауданы Қ.Пірімов ауылы
"Қазалы ауданының білім бөлімінің Қ.Күлетов атындағы N 92 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Т.Ақжігітов көшесі N 67 "А" үй
27
N 82 сайлау учаскесі
Қазалы ауданы Басықара ауылы
"Қазалы ауданының білім бөлімінің N 182 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, С.Мұқанов көшесі, N 3 үй
28
N 83 сайлау учаскесі
Қазалы ауданы, Жалаңтөс ауылы
"Қазалы ауданының білім бөлімінің Қ.Пірімов атындағы N 103 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі N 103 орта мектебі, А.Тілеубаев көшесі N 8 үй
29
N 84 сайлау учаскесі
Қазалы ауданы, Бекарыстан би ауылы
"Қазалы ауданының білім бөлімінің N 24 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тілеубаев көшесі N 20 үй
30
N 85 сайлау учаскесі
Қазалы ауданы, Ақсуат ауылы
"Қазалы ауданының білім бөлімінің N 100 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ленин көшесі N 38 үй
31
N 86 сайлау учаскесі
Қазалы ауданы, Байқожа ауылы
"Қазалы ауданының білім бөлімінің N 258 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
32
N 87 сайлау учаскесі
Қазалы ауданы, Майлыбас бекеті
Бастауыш мектеп
33
N 88 сайлау учаскесі
Қазалы ауданы, Сарбұлақ ауылы
"Қазалы ауданының білім бөлімінің N 78 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сарбұлақ көшесі, N 66 үй
34
N 89 сайлау учаскесі
Қазалы ауданы, Өркендеу ауылы
"Қазалы ауданының білім бөлімінің N 104 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қалыбай Балтөреев көшесі N 1 үй
35
N 90 сайлау учаскесі
Қазалы ауданы, Абай ауылы
"Қазалы ауданының білім бөлімінің Абай атындағы N 90 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Абай Құнанбаев көшесі, N 38 үй
36
N 91 сайлау учаскесі
Әйтеке би кенті

Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 238 отдела образования Казалинского района", улица Тасарык, дом N 60
23
Избирательный участок N 78
село Актан, Казалинского района
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 190 отдела образования Казалинского района", улица Актан батыр, дом N 5
24
Избирательный участок N 79
село Ажар, Казалинского района
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 146 отдела образования Казалинского района" улица Орталык, дом N 1
25
Избирательный участок N 80
село Каукей, Казалинского района
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 225 отдела образования Казалинского района", улица А.Байтурсынова, дом N 3
26
Избирательный участок N 81
село К.Примова, Казалинского района
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 92 имени К.Кулетова отдела образования Казалинского района", улица Т.Акжигитова, дом N 67 "А"
27
Избирательный участок N 82
село Басыкара, Казалинского района
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 182 отдела образования Казалинского района", улица С.Муканова, дом N 3
28
Избирательный участок N 83
село Жалантос, Казалинского района
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 103 имени К.Примова отдела образования Казалинского района", улица А.Тлеубаева, дом N 8
29
Избирательный участок N 84
село Бекарыстан би, Казалинского района
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 24 отдела образования Казалинского района", улица Тлеубаева, дом N 20
30
Избирательный участок N 85
село Аксуат, Казалинского района
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 100 отдела образования Казалинского района", улица Ленина, дом N 38
31
Избирательный участок N 86
село Байкожа, Казалинского района
Коммунальное государственное учреждение "Основная школа N 258 отдела образования Казалинского района",
32
Избирательный участок N 87
станция Майлыбас, Казалинского района
Начальная школа
33
Избирательный участок N 88
село Сарбулак, Казалинского района
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 78 отдела образования Казалинского района", улица Сарбулак, дом N 66
34
Избирательный участок N 89
село Оркендеу, Казалинского района
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 104 отдела образования Казалинского района", улица К.Балтореева, дом N 1
35
Избирательный участок N 90
село Абай, Казалинского района
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 90 имени Абая отдела образования Казалинского района", улица Абая Қунанбаева, дом N 38
36
Избирательный участок N 91
поселок Айтеке би

"Қазалы ауданының білім бөлімінің С.Сейфуллин атындағы N 165 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ш.Айманов көшесі, N 4 үй
37
N 92 сайлау учаскесі
Әйтеке би кенті
"Қазалы көліктік-техникалық колледжі" мемлекеттік қазыналық кәсіпорын, Михайлюк көшесі, N 12 үй
38
N 93 сайлау учаскесі
Әйтеке би кенті
"Қазалы ауданының білім бөлімінің Ы.Алтынсарин атындағы N 204 орта-мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Михайлюк көшесі, N 5 үй

Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 165 имени С.Сейфуллина отдела образования Казалинского района", улица Ш.Айманова, дом N 4
37
Избирательный участок N 92
поселок Айтеке би
Государственное казенное предприятие "Казалинский транспортно-технический колледж" улица Михайлюк, дом N 12
38
Избирательный участок N 93
поселок Айтеке би
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа N 204 отдела образования Казалинского района", улица Михайлюк дом N 5