Сарыкөл ауылдық округі аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Сарыкөл ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 12 мамырдағы N 2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 мамырда N 4688 болып тіркелді. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы ауданы Сарыкөл ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 24 желтоқсандағы N 12 шешімімен
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы ауданы Сарыкөл ауылдық округі әкімінің 24.12.2014 N 12 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7 тармағына және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Қазалы аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2014 жылғы 18 сәуірдегі N 8-09-91 ұсынысына сәйкес Сарыкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыкөл ауылдық округiнің Абай ауылы, "Құланбай" және "Кене" учаскелері аумағында ұсақ малдар арасында сарып ауруының анықталуына байланысты шектеу iс-шаралары белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы ауданы Сарыкөл ауылдық округі әкімінің 24.12.2014 N 12 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетiнiң Қазалы аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттiк мекемесi (М.Дүйсен, келiсiмі бойынша) осы шешiмнен туындайтын қажеттi шараларды қабылдау сұралсын.
3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау "Сарыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің бас маманы С.Қасымовқа жүктелсін.
4. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сарыкөл ауылдық
округінің әкімі
Ә. Дидаров
КЕЛIСIЛДI:
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлiгi
Ветеринариялық бақылау
және қадағалау комитетiнiң
Қазалы аудандық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттiк
мекемесiнiң басшысы
_____________ М. Дүйсен
"12" мамыр 2014 жыл

Об установлении ограничительных мероприятий на территории Сарыкольского сельского округа
Решение акима сельского округа Сарыколь Казалинского района Кызылординской области от 12 мая 2014 года N 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 мая 2014 года N 4688. Заголовок решения в редакции решения акима сельского округа Сарыколь Казалинского района Кызылординской области от 24 декабря 2014 года N 2
Сноска. Заголовок решения в редакции решения акима сельского округа Сарыколь Казалинского района Кызылординской области от 24.12.2014 N 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом от 10 июля 2002 года Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления государственного учреждения "Казалинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республика Казахстан" от 18 апреля 2014 года N 8-09-91, в целях ликвидации очагов заразных болезней животных аким Сарыкольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди мелкого рогатого скота на территории села Абая, участках "Куланбай" и "Кене" сельского округа Сарыколь.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения акима сельского округа Сарыколь Казалинского района Кызылординской области от 24.12.2014 N 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
2. Рекомендовать государственному учреждению "Казалинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (М.Дуйсен, по согласованию) принять меры вытекающие из данного решения.
3. Контроль за выполнением данного решения возложить на главного специалиста аппарата акима Сарыкольского сельского округа С.Касымову.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского
округа Сарыколь
А. Дидаров
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Казалинская
районная территориальная
инспекция Комитета
ветеринарного контроля
и надзора Министерства
сельского хозяйства
Республика Казахстан"
_____________ М.Дуйсен
"12" мая 2014 года