2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 мамырдағы № 207 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 08 шілдеде № 4718 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік басқару органдарына арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2013 жылғы 13 маусымдағы, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына, Қазақстан Республикасының "Бiлiм туралы" 2007 жылғы 27 шiлдедегi Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Қазалы ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Бекiтiлсiн:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 2014 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2014 жылға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшерi;
3) осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес 2014 жылға ата-ананың ақы төлеу мөлшерi.
2. Қаулының орындалуын бақылау Қазалы ауданы әкiмiнiң орынбасары Ғ.Бәймішевке жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы С. Мақашов
Қазалы ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 30 мамырдағы
№ 207 қаулысына 1 қосымша
2014 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы
Аудан атауы
Мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы есебiнен
мектепке дейiнгi ұйымдарға орналастырылатын балалар саны
1
Қазалы ауданы
1228
Қазалы ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 30 мамырдағы
№ 207 қаулысына 2 қосымша
Жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшерi
Аудан атауы
Бiр тәрбиеленушiге бiр айда жұмсалатын шығын
(теңге)
Балабақшалар
Шағын орталықтар
1
Қазалы ауданы
25 945 теңгеден кем емес
11 230 теңгеден кем емес
Қазалы ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 30 мамырдағы
№ 207 қаулысына 3 қосымша
2014 жылға ата-ананың ақы төлеу мөлшерi
Мемлекеттiк мектепке дейiнгi ұйымдардағы ата-ана төлем ақысының бiр айдағы мөлшерi
Мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы бойынша қызмет алатын жекеменшiк мектепке дейiнгi ұйымдардағы ата-ана төлем ақысының бiр айдағы мөлшерi
1
Алты еселенген айлық есептiк көрсеткiштен артық емес
Он еселенген айлық есептiк көрсеткiштен
артық емес

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год
Постановление Казалинского районного акимата Кызылординской области от 30 мая 2014 года № 207. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 08 июля 2014 года № 4718. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 13 июня 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам разграничения полномочий между органами государственного управления", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение на 2014 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) размер подушевого финансирования на 2014 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
3) размер родительской платы на 2014 год согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима Казалинского района Баймишева Г.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района С. Макашов
Приложение 1 к постановлению
акимата Казалинского района
от "30" мая 2014 года № 207
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение на 2014 год
Наименование района
Количество детей размещаемых в дошкольные организации за счет государственного образовательного заказа
1
Казалинский район
1228
Приложение 2 к постановлению
акимата Казалинского района
от "30" мая 2014 года № 207
Размер подушевого финансирования на 2014 год
Наименование района
Расход на одного воспитанника в месяц (в тенге)
Детские сады
мини-центров
1
Казалинский район
Не менее 25945 тенге
Не менее 11230 тенге
Приложение 3 к постановлению
акимата Казалинского района
от "30" мая 2014 года № 207
Размер родительской платы на 2014 год
Размер родительской платы в государственных дошкольных организациях в месяц
Размер родительской платы в частных дошкольных организациях, получающих услуги по государственному заказу в один месяц
1
Не более шестикратного месячного расчетного показателя
Не более десятикратного месячного расчетного показателя