"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 165 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 қарашадағы № 256 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 қарашада № 4795 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы сессиясының № 165 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4573 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қазалы" газетінің 2014 жылғы 18 қаңтардағы № 6-7 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 9980625 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1426240 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23109 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 31466 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 8499810 мың теңге;
2) шығындар – 10104481 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 170964 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 194737 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23773 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 58581 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 58581 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -353401 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 353401 мың теңге.
4 тармақтың 1), 8) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) білім беру ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға 35110 мың теңге;
8) көлік инфрақұрылымын орташа және күрделі жөндеуге 196109 мың теңге;";
4 тармақ мынадай мазмұндағы 12) тармақшамен толықтырылсын:
"12) жалпы білім беру мектептерінде сынып комплектісінің өсуіне байланысты 8932 мың теңге;"
6 тармақтың 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"5) "Байқожа жергілікті су құбырының сумен қамту жүйесін қайта жаңғырту (2 кезең)" жобасының мемлекеттік сараптамадан өткізілген жоба-сметалық құжаттамасын әзірлеуге 48804 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 165 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 10 ноября 2014 года № 256. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 ноября 2014 года № 4795. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение сессии Казалинского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 165 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4573, опубликовано в районной газете "Казалы" от 18 января 2014 года в номерах 6-7) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 9980625 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1426240 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23109 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 31466 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8499810 тысяч тенге;
2) затраты – 10104481 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 170964 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 194737 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23773 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 58581 тенге;
приобретение финансовых активов – 58581 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -353401 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 353401 тысяч тенге.
подпункты 1), 8) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) на укрепление материально-технической базы организаций образования 35110 тысяч тенге;
8) на капитальный и средний ремонт транспортной инфраструктуры 196109 тысяч тенге;";
пункт 4 дополнить подпунктом 12) следующего содержания:
"12) на увеличение класс-комплектов общеобразовательных школ 8932 тысяч тенге;"
подпункты 5), 6) пункта 6 изложить в новой редакции:
"5) на разработку проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы проекта "Реконструкция систем водоснабжения Байкожинского локального водопровода Казалинского района 2-очередь" 48804 тысяч тенге;

6) Әйтеке би кентіндегі 18 пәтерлік тұрғын үйдің құрылысына 190056 мың теңге;";
13 тармақ:
8), 13), 14), 26), 30), 37), 41) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"8) 123-022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 1884 мың теңгеге;
13) 123-009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" бағдарламасы 1879 мың теңгеге;
14) 123-011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бағдарламасы 17224 мың теңгеге;
26) 464-003 "Жалпы білім беру" бағдарламасы 31219 мың теңгеге;
30) 451-014 "Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету" бағдарламасы 494 мың теңгеге;
37) 451-007 "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы 4906 мың теңгеге;
41) 451-016 "18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар" бағдарламасы 5063 мың теңгеге;
мынадай мазмұндағы 48) тармақшамен толықтырылсын:
"48) 458-023 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасы 461 мың теңгеге;";
14 тармақ:
4), 13), 14), 22) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"4) 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 21876 мың теңге;
13) 458-012 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі" бағдарламасына 12130 мың теңге;
14) 123-008 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру" бағдарламасына 8835 мың теңге;
22) 467-001 "Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 4892 мың теңге;";
24) тармақшаның бірінші, жетінші, оныншы абзацтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) 112-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 1404 мың теңге;
7) 467-003 "Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу" бағдарламасына 17388 мың теңге;
10) 473-001 "Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 630 мың теңге;";
26) тармақшаның он төртінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"14) 458-001 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 2702 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы 28) тармақшамен толықтырылсын:
"28) бюджеттік бағдарламалар бойынша көбейтілсін:
1) 493-001 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасына 256 мың теңге;";

6) на строительство 18-ти квартирного дома в кенте Айтеке би 190056 тысяч тенге;";
пункт 13:
подпункты 8), 13), 14), 26), 30), 37), 41) изложить в новой редакции:
"8) 123-022 "Капитальные расходы государственного органа" на 1884 тысяч тенге;
13) 123-009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" на 1879 тысяч тенге;
14) 123-011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" на 17224 тысяч тенге;
26) 464-003 "Общеобразовательное обучение" на 31219 тысяч тенге;
30) 451-014 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому" на 494 тысяч тенге;
37) 451-007 "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" на 4906 тысяч тенге;
41) 451-016 "Государственные пособия на детей до 18 лет" на 5063 тысяч тенге;
дополнить подпунктом 48) следующего содержания:
"48) 458-023 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" на 461 тысяч тенге;";
пункт 14:
подпункты 4), 13), 14), 22) изложить в новой редакции:
"4) 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 21876 тысяч тенге;
13) 458-012 "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" на 12130 тысяч тенге;
14) 123-008 "Освещение улиц населенных пунктов" на 8835 тысяч тенге;
22) 467-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства" на 4892 тысяч тенге;";
первый, седьмой, десятый абзацы подпункта 24) изложить в новой редакции:
"1) 112-001 "Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)" на 1404 тысяч тенге;
7) 467-003 "Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда" на 17388 тысяч тенге;
10) 473-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии" на 630 тысяч тенге;";
четырнадцатый абзац подпункта 26 изложить в новой редакции:
"14) 458-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" на 2702 тысяч тенге;";
дополнить подпунктом 28) следующего содержания:
"28) увеличить по бюджетным программам:
1) 493-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма" на 256 тысяч тенге;";

15 тармақ мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) 122-001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 15 мың теңгеге азайтылып,
122-003 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары" бағдарламасы 15 мың теңгеге көбейтілсін;
123-014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру" бағдарламасы 21 мың теңгеге азайтылып, 123-001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 21 мың теңгеге көбейтілсін;
464-003 "Жалпы білім беру" бағдарламасы 902 мың теңгеге азайтылып, 465-005 "Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту" бағдарламасы 59 мың теңгеге, 465-001 "Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 45 мың теңгеге, 123-004 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы 367 мың теңгеге , 464-007 "Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу" бағдарламасы 22 мың теңгеге, 464-009 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы 200 мың теңгеге, 464-001 "Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 209 мың теңгеге көбейтілсін;
464-067 "Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары" бағдарламасы 1314 мың теңгеге
азайтылып, 464-009 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы 1314 мың теңгеге көбейтілсін;
453-001 "Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бағдарламасы 62 мың теңгеге азайтылып, 123-004 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы 62 мың теңгеге көбейтілсін;";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
аталған шешімнің 6-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Қазалы аудандық
мәслихатының кезектен тыс
XXХVІІ сессиясының төрағасы,
Қазалы аудандық
мәслихатының хатшысы Т. Бөріқұлақов
Аудандық мәслихаттың
2014 жылғы "10" қарашадағы
кезектен тыс ХХХVІI
сессиясының №256 шешіміне
1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы "27" желтоқсандағы
ХХVІ сессиясының №165 шешіміне 1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы

пункт 15 дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) программу 122-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" уменьшить на 15 тысяч тенге, увеличить программу 122-003 "Капитальные расходы государственного органа" на 15 тысяч тенге;
программу 123-014 "Организация водоснабжения населенных пунктов" уменьшить на 21 тысяч тенге, увеличить программу 123-001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 21 тысяч тенге;
программу 464-003 "Общеобразовательное обучение" уменьшить на 902 тысяч тенге, увеличить программу 465-005 "Развитие массового спорта и национальных видов спорта" на 59 тысяч тенге, программу 465-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта" на 45 тысяч тенге, программу 123-004 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" на 367 тысяч тенге, программу 464-007 "Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба" на 22 тысяч тенге, программу 464-009 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" на 200 тысяч тенге, программу 464-001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования" на 209 тысяч тенге;
программу 464-067 "Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций" уменьшить на 1314 тысяч тенге, увеличить программу 464-009 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" на 1314 тысяч тенге;
программу 453-001 "Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы
государственного планирования и управления района (города областного значения)" уменьшить на 62 тысяч тенге, увеличить программу 123-004 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" на 62 тысяч тенге;";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
приложение 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной
XХХVІІ сессии Казалинского
районного маслихата,
Секретарь Казалинского
районного маслихата Т.Бөріқұлаков
Приложение 1
к решению внеочередной
ХXХVІІ сессии Казалинского
районного маслихата
от 10 ноября 2014 года № 256
Приложение 1
к решению ХXVІ сессии
Казалинского районного
маслихата от 27 декабря 2013 года №165
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Наименование
Сумма,
тыс. тенге
Класс
Подкласс

15746
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
23143
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
238
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
18947
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
83435
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7955
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
7955
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
374320
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
21220
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
21220
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
281837
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
18648
003
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан"орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
65
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
25343
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
9861
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
13500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
88637
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
347
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2727
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
36404
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
69400
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
16905
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11301
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
11301
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
58785
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

15746
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
23143
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
238
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
18947
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
83435
467
Отдел строительства района (города областного значения)
7955
037
Строительство и реконструкция объектов образования
7955
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
374320
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
21220
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
21220
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
281837
002
Программа занятости
18648
003
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
65
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
25343
005
Государственная адресная социальная помощь
9861
006
Оказание жилищной помощи
13500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
88637
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңк", удостоенных высокого звания "Халық Қаһарманы", почетных званий республики
347
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2727
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
36404
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
69400
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16905
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11301
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
11301
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
58785
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

53961
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1920
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1016
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1888
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1177
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1177
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1961299,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2439
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
2439
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
24649,6
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
121
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
4000
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
761,2
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
19367,4
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
400
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
26963
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
26963
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
487454
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
286669,5
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
192946,5
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, сатып алуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
7838
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6645
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
6645
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
828823,5
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
12631
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
767388,5
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
48804
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

53961
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1920
021
Капитальные расходы государственного органа
1016
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1888
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1177
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1177
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1961299,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2439
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2439
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
24649,6
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
121
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
4000
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
761,2
033
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
19367,4
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
400
464
Отдел образования района (города областного значения)
26963
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
26963
467
Отдел строительства района (города областного значения)
487454
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
286669,5
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
192946,5
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища, развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, приобретение, достройка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
7838
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6645
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
6645
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
828823,5
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
12631
028
Развитие коммунального хозяйства
767388,5
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
48804
467
Отдел строительства района (города областного значения)