"Отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 204 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 05 желтоқсандағы № 261 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 желтоқсанда № 4820 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 мамырдағы № 295 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 24.05.2019 № 295 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабының 1- тармағы 15) тармақшасына және "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 - бабының 5 - тармағына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 сәуірдегі № 204 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4667 нөмірімен тіркелген, аудандық "Тұран Қазалы" газетінің 2014 жылғы 24 мамырдағы № 43 сандарында жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін.
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, спорт, мәдениет, білім берудің педагог кызметкерлеріне және ветеринария саласындағы мамандарға, оның ішінде ветеринариялық пункттердің мамандарына тұрғын үй-жайларды жылыту үшін отын сатып алуға бюджет қаражаты есебінен 4 (төрт) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде біржолғы ақшалай өтемақы түрінде әлеуметтік көмек берілсін.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазалы аудандық мәслихатының
кезектен тыс XXХVІІІ сессиясының төрағасы,
Қазалы аудандық мәслихатының
хатшысы
Т.Бөріқұлақов

О внесении изменения в решение районного маслихата от 23 апреля 2014 года № 204 "О предоставление социальной помощи на приобретение топлива"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 05 декабря 2014 года № 261. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 декабря 2014 года № 4820. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 24 мая 2019 года № 295
Сноска. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 24.05.2019 № 295 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районного маслихата от 23 апреля 2014 года № 204 "О предоставление социальной помощи на приобретение топлива" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4667, опубликовано в районной газете "Тұран Қазалы" от 24 мая 2014 года в номерах 43) следующeе изменениe:
пункт 1 изложить в следующей новой редакции:
"Предоставить социальную помощь в виде единовременной денежной компенсации в размере 4 (четырех) месячных расчетных показателей за счет бюджетных средств на приобретение топлива для отопления жилых помещений специалистам государственных организаций социального обеспечения, спорта, культуры, педагогическим работникам образования и специалистам в области ветеринарии, в том числе специалистам ветеринарных пунктов, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
XХХVІІІ сессии Казалинского
районного маслихата,
Секретарь Казалинского
районного маслихата