"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 140 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 сәуірдегі № 173 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 05 мамырда № 4654 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы кезекті 24-сессиясының N 140 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4574 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2014 жылғы 18 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1), 2) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 7 753 180 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 014 994 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 425 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 725 261 мың теңге;
2) шығындар – 7 687 765 мың теңге;";
4) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 142 799 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 142 799 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;";
4-тармақ мынадай мазмұндағы 14) тармақшамен толықтырылсын:
"14) мектеп оқушыларына электрондық білім беру жүйесін енгізуге – 1 013 мың теңге.";
5-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 190 683 мың теңге;";
5-тармақ мынадай мазмұндағы 5) – 7) тармақшалармен толықтырылсын:
"5) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 12 017 мың теңге;
6) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақыларды төлеуге – 12 000 мың теңге;
7) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 135 251 мың теңге.";
6-тармақ мынадай мазмұндағы 15) тармақшамен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 140 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 28 апреля 2014 года № 173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 05 мая 2014 года № 4654. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной 24-сессии Кармакшинского районного маслихата от 25 декабря 2013 года N 140 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4574, опубликовано в районном газете "Кармакшы таны" от 18 января 2014 года) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункты 1), 2) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 7 753 180 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 014 994 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 425 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8 500 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 725 261 тысяч тенге;
2) затраты – 7 687 765 тысяч тенге;";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 142 799 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 142 799 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;";
дополнить подпунктом 14) пункта 4 следующего содержания:
"14) на внедрение электронной образовательной системы обучения для учащихся школ – 1 013 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"1) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 190 683 тысяч тенге;";
дополнить подпунктами 5) – 7) пункта 5 следующего содержания:
"5) на выплату государственной адресной социальной помощи – 12 017 тысяч тенге;
6) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет – 12 000 тысяч тенге;
7) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 135 251 тысяч тенге.";
дополнить подпунктом 15) пункта 6 следующего содержания:

"15) Жосалы кенті Мүсірбаев көшесі бойындағы коммуналдық меншіктегі ғимаратының құрылысы – 155 162 мың теңге.";
7-тармақ мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға – 8 099 мың теңге.";
"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы кезекті 24-сессиясының N 140 шешімінің 1, 4, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таралады.
Қармақшы аудандық
мәслихатының кезектен тыс
27-сессиясының төрағасы Ә. Дәуленбаев
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы М. Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының
2014 жылғы "28" сәуірдегі
кезектен тыс 27-сессиясының
N 173 шешіміне 1-қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2013 жылғы "25" желтоқсандағы
кезекті 24-сессиясының
N 140 шешіміне 1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер

"15) на строительство коммунального здания по улице Мусербаева в поселке Жосалы – 155 162 тысяч тенге.";
дополнить подпунктом 5) пункта 7 следующего содержания:
"5) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организации – 8 099 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 6 решения очередной 24 сессии Кармакшинского районного маслихата от 25 декабря 2013 года N 140 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" изложить согласно приложениям 1, 2, 3 к указанному решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной
27-сессии Кармакшинского
районного маслихата А. Дәуленбаев
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата М. Наятулы
Приложение 1
к решению внеочередной 27-сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "28" апреля 2014 года N 173
Приложение 1
к решению очередной 24-сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "25" декабря 2013 года N 140
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

789057
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
73000
004
Инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
33304
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
194862
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
480850
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, сатып алуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
7041
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
415889
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
304312
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13866
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
239904
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс iстеуi
48153
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
308
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2081
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
30509
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18635
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
4200
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
4000
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
3674
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) Дене шынықтыру және спорт бөлімі
60433
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6829
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1549
007
Әртүрлі спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
52055
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
20635
011
Мәдениет объектілерін дамыту
20635
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
168938
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
40187
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15826
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
24361
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі

789057
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
73000
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
33304
005
Развитие коммунального хозяйства
194862
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
480850
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища, развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, приобритение, достройка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
7041
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
415889
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
304312
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
13866
003
Поддержка культурно-досуговой работы
239904
006
Функционирование районных (городских) библиотек
48153
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
308
010
Капитальные расходы государственного органа
2081
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
30509
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
18635
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
4200
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
4000
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
3674
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
60433
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
6829
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1549
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
52055
467
Отдел строительства района (города областного значения)
20635
011
Развитие объектов культуры
20635
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
168938
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
40187
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
15826
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
24361
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)