Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі N 158 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 мамырда N 4675 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 10 ақпандағы № 324 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 10.02.2016 № 324 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасында бейбiт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткiзу тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында Қармақшы ауданы бойынша жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орны Жосалы кентi Жолдыбаев көшесі бойындағы демалыс саябағы болып белгіленсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық
мәслихатының кезекті
26-сессиясының төрағасы
М. Есщанов
Қармақшы аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Наятұлы

О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 15 апреля 2014 года N 158. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 мая 2014 года за N 4675. Утратило силу решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 10 февраля 2016 года № 324
Сноска. Утратило силу решением Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 10.02.2016 № 324 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить местом проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций по Кармакшинскому району парк отдыха вдоль улицы Жолдыбаева в поселке Жосалы.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной
26-сессии Кармакшинского
районного маслихата
М. Есщанов
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата
М. Наятулы