"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы N 140 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 02 желтоқсандағы N 222 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 04 желтоқсанда N 4809 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы кезекті 24-сессиясының № 140 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4574 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2014 жылғы 18 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) - 2) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 7 857 856 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 806 551 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23 196 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 476 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 014 633 мың теңге;
2) шығындар – 7 794 819 мың теңге;";
4-тармақтың 2), 4), 9) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген адамдарға коммуналдық қызметтердің ақысын төлеу үшін әлеуметтік көмекке – 35 392 мың теңге;
4) өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтық осал тобы қатарынан білім алушы студенттер үшін әлеуметтік көмек көрсетуге – 16 769 мың теңге;
9) туберкулез көрсеткішін төмендету мақсатында, резистентік түрде тұрақты емделіп жүрген науқастарға әлеуметтік көмекке – 5 599 мың теңге;";
5-тармақтың 4) - 5) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"4) мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға – 1 905 мың теңге;
5) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 5 517 мың теңге;";
6-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға, оның ішінде кезекте тұрғандарға тұрғын үй салуға – 28 840 мың теңге;";
7-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға, оның ішінде кезекте тұрғандарға тұрғын үй салуға – 44 160 мың теңге;";

О внесении изменений в решение очередной 24-сессии Кармакшинского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 140 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Карамакшинского районного маслихата Кызылординской области от 02 декабря 2014 года № 222. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 04 декабря 2014 года № 4809. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной 24-сессии Кармакшинского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 140 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4574, опубликовано в районном газете "Қармақшы таңы" от 18 января 2014 года) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 7 857 856 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 806 551 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23 196 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13 476 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 014 633 тысяч тенге;
2) затраты – 7 794 819 тысяч тенге;";
подпункты 2), 4), 9) пункта 4 изложить в новой редакции:
"2) социальной помощи по оплате коммунальных услуг гражданам, проработавшим в годы Великой Отечественной войны в тылу не менее 6 месяцев – 35 392 тысяч тенге;
4) на оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям – 16 769 тысяч тенге;
9) на социальную помощь для больных туберкулезом, находящихся на поддерживающем этапе лечения – 5 599 тысяч тенге;";
подпункты 4) - 5) пункта 5 изложить в новой редакции:
"4) на реализацию плана действий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов – 1 905 тысяч тенге;
5) на выплату государственной адресной социальной помощи – 5 517 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 6 изложить в новой редакции:
"1) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда, в том числе на приобретение жилья для очередников – 28 840 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 7 изложить в новой редакции:
"1) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда, в том числе на приобретение жилья для очередников – 44 160 тысяч тенге;";

"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы кезекті 24-сессиясының № 140 шешімінің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таралады.
Қармақшы аудандық
мәслихатының кезектен тыс
34-сессиясының төрағасы К.Курманбаева
Қармақшы аудандық
мәслихат хатшысы М. Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының
2014 жылғы "2" желтоқсандағы
кезектен тыс 34-сессиясының
№ 222 шешіміне 1- қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2013 жылғы "25" желтоқсандағы
кезекті 24-сессиясының
№ 140 шешіміне 1- қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер

приложения 1, 6 решения очередной 24 сессии Кармакшинского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 140 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" изложить согласно приложениям 1, 2 к указанному решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной
34-сессии Кармакшинского
районного маслихата К. Курманбаева
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата М. Наятулы
Приложение 1
к решению внеочередной 34-сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "2" декабря 2014 года № 222
Приложение 1
к решению очередной 24-сессии
Кармакшинского районного маслихата
от "25" декабря 2013 года №140
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

1500
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
341107
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
11145
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
102082
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
468087
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
58652
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
58652
05
Денсаулық сақтау
176
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
176
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
176
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
472287
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12923
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
6004
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
6919
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
458419
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40552
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
20216
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтiк көмек көрсету
19984
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6989
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
123600
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
69663
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3401
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1341
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
34430
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
86405
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
46543
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3200
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
2095
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

1500
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
341107
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11145
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
102082
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
468087
467
Отдел строительства района (города областного значения)
58652
037
Строительство и реконструкция объектов образования
58652
05
Здравоохранение
176
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
176
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
176
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
472287
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12923
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6004
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
6919
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
458419
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
40552
002
Программа занятости
20216
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19984
005
Государственная адресная социальная помощь
6989
006
Оказание жилищной помощи
123600
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
69663
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3401
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1341
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
34430
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
86405
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
46543
021
Капитальные расходы государственного органа
3200
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
2095
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)