Жосалы кентіндегі "1 мамыр көшесін Аяған Бохановтың есімімен қайта атау туралы
Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Жосалы кенті әкімінің 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 297 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 қаңтарда № 4841 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2014 жылғы 14 тамыздағы № 7 қорытындысына сәйкес Жосалы кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жосалы кентіндегі «1 мамыр» көшесінің атауы Аяған Боханов есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жосалы кенті әкімінің орынбасары Ш.Сыдықовқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жосалы кентінің әкімі С.Медеуов

О переименовании улицы "1 мамыр" поселке Жосалы на имя Аягана Боханова
Решение акима поселка Жосалы Кармакшинского района Кызылординской области от 15 декабря 2014 года № 297. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 января 2015 года № 4841
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», пунктом 2 статьти 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», заключением Кызылординской областной ономастической комисии от 14 августа 2014 года № 7 аким поселка Жосалы РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу «1 мамыр» в поселке Жосалы на имя Аягана Боханова.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка Жосалы Ш.Сыдыкова.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким поселка Жосалы С.Медеуов