Отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 06 маусымдағы N 33-3 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 маусымда N 4702 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 11 қыркүйектегі № 28-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 11.09.2018 № 28-3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзін басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15 тармақшасына, "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аймақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18-бабының 5-тармағына және "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жалағаш ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, спорт, мәдениет ұйымдарының мамандарына, сондай-ақ ауылдық жерде жұмыс істейтін білім берудің педагог кызметкерлеріне және ветеринария саласындағы мамандарға, оның ішінде ветеринариялық пункттердің мамандарына тұрғын үй-жайларды жылыту үшін отын сатып алуға аудан бюджеті қаражаты есебінен 4 (төрт) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде жыл сайын біржолғы әлеуметтік көмек берілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 04.11.2014 N 39-3 шешiмiмен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық
мәслихатының XХХІІІ
сессиясының төрағасы
Жалағаш аудандық
мәслихатының хатшысы
А. КИПШАКБАЕВ
К. СҮЛЕЙМЕНОВ

О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 06 июня 2014 года N 33-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 июня 2014 года N 4702. Утратило силу решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 11 сентября 2018 года № 28-3
Сноска. Утратило силу решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 11.09.2018 № 28-3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и Законом Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставлять ежегодно за счет средств районного бюджета единовременную социальную помощь в размере 4 (четырех) месячных расчетных показателей на приобретение топлива для отопления жилых помещений проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Жалагашского района специалистам государственных организации социального обеспечения, спорта, культуры, а также работающим в сельской местности педагогическим работникам образования и специалистам в области ветеринарии, в том числе специалистам ветеринарных пунктов.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 04.11.2014 N 39-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель ХХХІІІ сессии
Жалагашского районного
маслихата
Секретарь Жалагашского
районного маслихата
КИПШАКБАЕВ А.
СУЛЕЙМЕНОВ К.