"2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Жалағаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 137 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2014 жылғы 08 тамыздағы № 37-2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 тамызда № 4754 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-бабына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 27-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4577 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 25 қаңтарда “Жалағаш жаршысы” газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“2014-2016 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 500 262 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 415 802 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 15 803 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4 100 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 064 557 мың теңге;
2) шығындар – 5 732 450 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу– 168 151 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 194 738 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 26 587 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -165 679 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)- 165 679 мың теңге;
қарыздар түсімі – 194 738 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 29 059 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 234 660 мың теңге.”;
мынадай мазмұндағы 1-6–тармақпен толықтырылсын:
“1-6. 2014 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің жылдық болжамы бойынша “Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар” ішкі сыныбы 3 мың теңгеге көбейтілсін.”;
мынадай мазмұндағы 5-1, 5-2, 6-1 және 6-2–тармақтармен толықтырылсын:
“5-1. 2014 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен 14 980 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер қосымша қаралғаны ескерілсін.

О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 27-2 "О бюджете района на 2014-2016 годы"
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 08 августа 2014 года № 37-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 августа 2014 года № 4754. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан” и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 27-2 “О бюджете района на 2014-2016 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4577, опубликовано 25 января 2014 года в газете “Жалағаш жаршысы”) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
“1. Утвердить бюджет района на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 500 262 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 415 802 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 803 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 100 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 064 557 тысяч тенге;
2) затраты – 5 732 450 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 168 151 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 194 738 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 26 587 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -165 679 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета- 165 679 тысяч тенге;
поступление займов – 194 738 тысяч тенге;
погашение займов – 29 059 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств – 234 660 тысяч тенге.”;
дополнить пунктом 1-6 следующего содержания:
“1-6. По годовому прогнозу доходов бюджета района на 2014 год подкласс “Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета” увеличить на 3 тысяч тенге.”.
дополнить пунктами 5-1, 5-2, 6-1 и 6-2 следующего содержания:
“5-1. Учесть, что в бюджет района на 2014 год за счет средств областного бюджета дополнительно предусмотрены целевые текущие трансферты в размере 14 980 тысяч тенге.

5-2. 2014 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен берілген ағымдағы нысаналы трансферттерден барлығы 18 471 мың теңге қысқартылғаны ескерілсін.”;
“6-1. 2014 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға 41 713 мың теңге көлемінде нысаналы даму трансферттер қосымша қаралғаны ескерілсін.
6-2. 2014 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен берілген нысаналы даму трансферттерден барлығы 2 968 мың теңге қысқартылғаны ескерілсін.”.
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6, 7, 11, 12–қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7–қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Жалағаш аудандық мәслихатының
ХХХVІІ сессиясының төрағасы Б.СЫЗДЫКОВ
Жалағаш аудандық
мәслихаттың хатшысы К.СҮЛЕЙМЕНОВ

5-2. Учесть, что сокращены с целевых текущих трансфертов выделенных из средств областного бюджета в бюджет района на 2014 год всего 18 471 тысяч тенге.”;
“6-1. Учесть, что в бюджет района на 2014 год за счет средств областного бюджета дополнительно предусмотрены целевые трансферты в размере 41 713 тысяч тенге на развитие системы водаснабжения и водоотведения в сельских населеннных пунктах.
6-2. Учесть, что с целевых трансфертов на развитие выделенных из средств областного бюджета в бюджет района на 2014 год сокращены всего 2 968 тысяч тенге.”.
приложения 1, 4, 5, 6, 7, 11, 12 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель ХХХVІІ
сессии Жалагашского
районного маслихата СЫЗДЫКОВ Б.
Секретарь Жалагашского
районного маслихата СУЛЕЙМЕНОВ К.
Приложение 1
к решению Жалагашского районного

3916
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
8916
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
204440
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1500
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1500
05
Денсаулық сақтау
155
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
155
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
155
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
238447
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
14091
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
14091
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
158381
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18616
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
7585
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5979
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
30803
009
1999 жылдың 26 шілдесінде “Отан”, “Данқ” ордендерiмен марапатталған, “Халык Қаһарманы” атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
169
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2050
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
22704
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
43560
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
22725
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
4185
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
27875
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
27875
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36928
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31453
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

3916
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8916
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
204440
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1500
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1500
05
Здравоохранение
155
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
155
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
155
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
238447
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14091
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14091
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
158381
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18616
005
Государственная адресная социальная помощь
7585
006
Оказание жилищной помощи
5979
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
30803
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
169
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2050
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22704
016
Государственные пособия для детей до 18 лет
43560
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
22725
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
4185
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
27875
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
27875
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36928
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31453
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

16743
Мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек төлеу
12465
Өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге
9099
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
10535
Білім беру ұйымдарында стомотологиялық кабинеттерді жарақтандыру
1690
Туберкулезбен тұрақты емделіп жүрген науқастарға әлеуметтік көмек
2239
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
903
Әлеуметтік нысандарды күрделі жөндеу
141236
Ветеринарлық ұйымдардың материалдық-техникалық базасын нығайту
30317
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу

16743
Выплата материальной помощи отдельным категориям граждан
12465
Оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям
9099
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
10535
Оснащение стоматологических кабинетов организаций образования
1690
Социальная помощь для больных туберкулезом, находящихся на поддерживающем этапе лечения
2239
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
903
Капитальный ремонт объектов социальной сферы
141236
Укрепление материально-технической базы ветеринарных организаций
30317
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов

100000
Жалпы білім беру мектептеріне электрондық оқу жүйесін енгізу
5739
Қазіргі заман талабына сай жоғарғы сападағы ауыз су тазарту қондырғысын мектептерге орнату
8537
2014 жылғы “08 ” тамыздағы №37-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
5-қосымша
2013 жылғы “25” желтоқсандағы №27-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
7-қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттің қаражаты есебінен нысаналы даму трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Барлығы

100000
Внедрение электронной образовательной системы обучения для учащихся школ
5739
Установка современных высокоэффективных технологий очистки воды в школах
8537
Приложение 5
к решению Жалагашского районного
маслихата от “08” августа 2014 года №37-2
Приложение 7
к решению Жалагашского районного
маслихата от “25” декабря 2013 года №27-2
Целевые трансферты на развитие предусмотренные за счет средств областного бюджета в бюджет района на 2014 год
Наименование
Сумма (тыс.тенге)
Всего

122877
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн жобалау, салу және (немесе) сатып алу
28000
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
58380
Таң ауылы мәдениет үйі ғимаратының жылу жүйесін қайта жарақтандыру
21962
Ақсу ауылы 10 кв және 0,4кв сетьтерінің құрылысы
14535
2014 жылғы “08” тамыздағы №37-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
6-қосымша
2013 жылғы “25” желтоқсандағы №27-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
11 -қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджетінің бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Барлығы

122877
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
28000
Развитие системы водаснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
58380
Реконструкция системы теплоснабжения здания Дома культуры в населенном пункте Тан Жалагашского района
21962
Строительство сетей 10 кВ и 0,4 кВ населенного пункта Аксу Жалагашского района Кызылординской области
14535
Приложение 6
к решению Жалагашского районного
маслихата от “08” августа 2014 года №37-2
Приложение 11
к решению Жалагашского районного
маслихата от “25” декабря 2013 года №27-2
Перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2014 год
Наименование
Сумма (тыс.тенге)
Всего

1023954
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
56017
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
1532
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1232
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
21605
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8455
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13150
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
26498
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10530
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7991
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
7977
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
3744
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3264
Ақпараттық жүйелер құру
40
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
340
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
100
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
178
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
113
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
65
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
2460
Қорғаныс
1543
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1543
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1543
Бiлiм беру
581798
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
490935
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
346892
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
147025
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
8712
Балаларға қосымша бiлiм беру
55181
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске
асыру жөніндегі қызметтер
3346
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4550
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
9606
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1500
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
4986
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

1023954
Государственные услуги общего характера
56017
Аппарат маслихата района (города областного значения)
1532
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
1232
Капитальные расходы государственного органа
300
Аппарат акима района (города областного значения)
21605
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
8455
Капитальные расходы государственного органа
13150
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
26498
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10530
Капитальные расходы государственного органа
7991
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7977
Отдел финансов района (города областного значения)
3744
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
3264
Создание информационных систем
40
Капитальные расходы государственного органа
340
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
100
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
178
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
113
Капитальные расходы государственного органа
65
Развитие объектов государственных органов
2460
Оборона
1543
Аппарат акима района (города областного значения)
1543
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1543
Образование
581798
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
490935
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
346892
Реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
147025
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
8712
Дополнительное образование для детей
55181
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
3346
Капитальные расходы государственного органа
4550
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9606
Строительство и реконструкция объектов образования
1500
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4986
Социальная помощь и социальное обеспечение

60842
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
14091
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
14091
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
27875
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
3730
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1031
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5011
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
2235
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3859
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
10
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3000
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
49564
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
150
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
150
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
18451
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн жобалау, салу және (немесе) сатып алу
17865
Инженерлiк коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
586
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
9091
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
19929
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
2792
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
14522
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
115
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
2500
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1632
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
1632
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
121707
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
82521
Жергілікті деңгейде мәдени- демалыс жұмысын қолдау
82521
Мәдени- демалыс жұмысын қолдау
8172
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
7835
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
12000
Мәдениет объектілерін дамыту
12000
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы

60842
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14091
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
14091
Обеспечение занятости населения на местном уровне
27875
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
3730
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1031
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индиивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5011
Обеспечение деятельности центров занятости населения
2235
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
3859
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
10
Капитальные расходы государственного органа
3000
Жилищно-коммунальное хозяйство
49564
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
150
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
150
Отдел строительства района (города областного значения)
18451
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
17865
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
586
Развитие системы водаснабжения и водоотведения в сельских населеннных пунктах
9091
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19929
Освещение улиц населенных пунктов
2792
Обеспечение санитарии населенных пунктов
14522
Содержание мест захоронений и погребение безродных
115
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
2500
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1632
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1632
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
121707
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
82521
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
82521
Поддержка культурно-досуговой работы
8172
Обеспечение сохранности историко - культурного наследия и доступа к ним
7835
Отдел строительства района (города областного значения)
12000
Развитие объектов культуры
12000
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях

4605
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
1267
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
2000
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
1500
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
257
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
750
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
800
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
7459
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
669
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
50
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
3600
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
3140
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1886
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
500
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
1386
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
986
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
400
Көлік және коммуникация
37242
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
9200
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5000
Елді-мекендердің автомобиль жолдарын, көшелерін күрделі және орташа жөндеу
4200
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
28042
Көлік инфрақұрылымын дамыту
9529
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
18513
Басқалар
32360
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
789
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
29527
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
331
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
29196
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

4605
Функционирование районных (городских) библиотек
1267
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
2000
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1500
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
257
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
750
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
800
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
7459
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
669
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
50
Развитие объектов сельского хозяйства
3600
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
3140
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1886
Отдел строительства района (города областного значения)
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
500
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1386
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
986
Капитальные расходы государственного органа
400
Транспорт и коммуникации
37242
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9200
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
5000
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
4200
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
28042
Развитие транспортной инфраструктуры
9529
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения
и улиц населенных пунктов
18513
Прочие
32360
Поддержка предпринимательской деятельности
789
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
29527
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
331
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
29196
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма

1544
Трансферттер
74036
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттердi қайтару
70568
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейле-рінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3468
2014 жылғы “08” тамыздағы №37-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
7- қосымша
2013 жылғы “25” желтоқсандағы №27-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
12-қосымша
2014 жылға арналған аудан бюджеті бағдарламаларының қысқартылатын шығындар тізбесі
Атауы
Барлығы (мың теңге)
Барлығы

1544
Трансферты
74036
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
70568
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
3468
Приложение 7
к решению Жалагашского районного
маслихата от “08” августа 2014 года №37-2
Приложение 12
к решению Жалагашского районного
маслихата от “25” декабря 2013 года №27-2
Перечень бюджетных программ бюджета района на 2014 год, подлежащих к сокращению
Наименование
Всего
(тыс.тенге)
Расходы

14506
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
578
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
578
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
3600
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
9574
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2100
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6500
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
974
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
754
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
754
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1210
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1210
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1210
Көлік және коммуникация
11798
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11798
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
11798
Басқалар
8965
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің аппараты
5634
“Өңірлерді дамыту” Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдем-десу бойынша шараларды іске асыру
5634
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2197
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2197
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
1134
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1084
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
50

14506
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
578
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
578
Развитие объектов сельского хозяйства
3600
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
9574
Организация санитарного убоя больных животных
2100
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6500
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
974
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
754
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
754
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1210
Отдел строительства района (города областного значения)
1210
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
1210
Транспорт и коммуникации
11798
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11798
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения
и улиц населенных пунктов
11798
Прочие
8965
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5634
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы “Развитие регионов”
5634
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2197
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
2197
Отдел предпринимательства, промышленности, и туризма района (города областного значения)
1134
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
1084
Поддержка предпринимательской деятельности
50