"Жалағаш аудандық қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Жалағаш ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 362 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 486 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 желтоқсанда № 4827 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 мамырдағы № 95 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 11.05.2016 № 95 қаулысымен (14.05.2016 бастап күшіне енеді).
“Нормативтік құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына және “Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 29 қыркүйектегі Заңына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. “Жалағаш аудандық қаржы бөлімі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 362 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4778 болып тіркелген, 2014 жылғы 5 қарашада “Жалағаш жаршысы” газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген “Жалағаш аудандық қаржы бөлімі” коммуналдық мемлекеттік мекемесінің Ережесінде:
16-тармақтың 8) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жалағаш ауданы әкімінің орынбасары Ө.Елеусіновке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Жалағаш ауданының әкімі Т. Дүйсебаев

О внесении изменения в постановление Жалагашского районного акимата от 23 сентября 2014 года № 362 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Отдел финансов Жалагашского района"
Постановление Жалагашского районного акимата Кызылординской области от 18 декабря 2014 года № 486. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 декабря 2014 года № 4827. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 11 мая 2016 года № 95
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 11.05.2016 № 95 (вступает в силу с 14.05.2016).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года “О нормативных правовых актах” и Законом Республики Казахстан от 29 сентября 2014 года “О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующее изменение в постановление Жалагашского районного акимата от 23 сентября 2014 года № 362 “Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения “Отдел финансов Жалагашского района” (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4778, опубликовано 5 ноября 2014 года в газете “Жалагаш жаршысы”):
в Положении коммунального государственного учреждения “Отдел финансов Жалагашского района” утвержденном указанным постановлением:
подпункт 8) пункта 16 исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жалагашского района Елеусинова О.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района Т. Дуйсебаев