"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 181 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 шілдедегі № 219 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 06 тамызда № 4740 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1)-тармақшасына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 181 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4579 болып тіркелген, "Жаңақорған тынысы" газетінің 2014 жылдың 1 ақпандағы нөмірінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағының 1)-тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 9527810,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2010075 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50968 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23734 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7443033,3 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-тармағының 2)-тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 9904781,3 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-тармағының 3)-тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) таза бюджеттік кредит беру – 154543 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 181755 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 27212 мың теңге;";
аталған шешімнің 1-тармағының 4)-тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;";
аталған шешімнің 1-тармағының 5)-тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы – - 531514 мың теңге";
аталған шешімнің 1-тармағының 6)-тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 531514 мың теңге;";
қарыздар түсімі – 181755 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 27212 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 376971 мың теңге;";
аталған шешімнің 1, 4, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Жаңақорған аудандық
мәслихатының кезектен тыс
ХХХІІІ сессиясының төрағасы Н. ҚАЛЖАНОВ
Жаңақорған аудандық
мәслихат хатшысы А. НАЛИБАЕВ
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2014 жылғы 22 шілдедегі
кезектен тыс ХХХІІІ сессиясының
№ 219 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2013 жылғы 28 желтоқсандағы
кезекті ХХVІІ сессиясының
№ 181 шешіміне 1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелiгi
Атауы
1.Кірістер

О внесении изменений в решение районного маслихата от 28 декабря 2013 года № 181 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 22 июля 2014 года № 219. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 06 августа 2014 года № 4740. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 28 декабря 2013 года № 181 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4579, опубликовано в номерах газеты "Жаңақорған тынысы" от 1 февраля 2014 года) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 9527810,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 2010075 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 50968 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23734 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7443033,3 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"2) затраты – 9904781,3 тысяч тенге;";
подпункт 3) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"3) чистое бюджетное кредитование – 154543 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 181755 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 27212 тысяч тенге;";
подпункт 4) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;";
подпункт 5) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"5) дефицит бюджета – - 531514 тысяч тенге;";
подпункт 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита бюджета - 531514 тысяч тенге;
поступление займов – 181 755 тысяч тенге;
погашение займов – 27 212 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 376 971 тысяч тенге;";
Приложения 1, 4, 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель внеочередной
ХХХІІІ сессии Жанакорганского
районного маслихата Н. КАЛЖАНОВ
Секретарь Жанакорганского
районного маслихата А. НАЛИБАЕВ
Приложение 1 к решению внеочередной
ХХХІІІ сессии Жанакорганского районного
маслихата от 22 июля 2014 года № 219
Приложение 1 к решению очередной
ХХVІІ сессии Жанакорганского районного
маслихата от 28 декабря 2013 года № 181
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1.Доходы

4870
3.Таза бюджеттік кредит беру
154543
Бюджеттік кредиттер
181755
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесiн қорғау, жер қатынастары
181755
1
Ауыл шаруашылығы
181755
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлiмi
181755
008
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
181755
Бюджеттiк кредиттердi өтеу
27212
5
Бюджеттiк кредиттердi өтеу
27212
01
Бюджеттiк кредиттердi өтеу
27212
1
Мемлекеттiк бюджеттен берiлген бюджеттiк кредиттердi өтеу
27212
13
Жеке тұлғаларға жергiлiктi бюджеттен берiлген бюджеттiк кредиттердi өтеу
27212
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
-531514
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
531514
7
Қарыздар түсiмi
181755
01
Мемлекеттiк iшкi қарыздар
181755
2
Қарыз алу келiсiм-шарттары
181755
03
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергiлiктi атқарушы органы алатын қарыздар
181755
16
Қарыздарды өтеу
27212
1
Қарыздарды өтеу
27212
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлiмi
27212
008
Жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
27212
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
376971
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
376971
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
376971
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
376971
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2014 жылғы 22 шілдедегі
кезектен тыс XXХІII сессиясының
№ 219 шешіміне 2-қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2013 жылғы 28 желтоқсандағы
кезекті ХХVІІ сессиясының
№ 181 шешіміне 4-қосымша
2014 жылға кент, ауылдық округтерге қаралған қаржы бөлінісі
р/с
Кент, ауылдық округтердің атауы
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмiнiң қызметiн қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер
Мемлекеттiк органдардың күрделi шығыстары
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
Елдi мекендерде көшелердi жарықтандыру
Елдi мекендердi сумен жабдықтауды ұйымдастыру
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Жұмыспен қамту - 2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарын қолдау
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру – сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
Барлығы
1
Жаңақорған к/ә

4870
3.Чистое бюджетное кредитование
154543
Бюджетные кредиты
181755
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
181755
1
Сельское хозяйство
181755
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
181755
008
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
181755
Погашение бюджетных кредитов
27212
5
Погашение бюджетных кредитов
27212
01
Погашение бюджетных кредитов
27212
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
27212
13
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета физическим лицам
27212
5. Дефицит бюджета (профицит)
-531514
6. Финансирование дефицита бюджета (использование профицита бюджета)
531514
7
Поступления займов
181755
01
Внутренние государственные займы
181755
2
Договоры займа
181755
03
Займы, получаемые местным исполнительным органом района (города областного значения)
181755
16
Погашение займов
27212
1
Погашение займов
27212
452
Отдел финансов района (города областного значения)
27212
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
27212
8
Используемые остатки бюджетных средств
376971
01
Остатки бюджетных средств
376971
1
Свободные остатки бюджетных средств
376971
01
Свободные остатки бюджетных средств
376971
Приложение 2 к решению внеочередной
ХХХІІІ сессии Жанакорганского районного
маслихата от 22 июля 2014 года № 219
Приложение 4 к решению очередной
ХХVІІ сессии Жанакорганского районного
маслихата от 28 декабря 2013 года № 181
Распределение сумм, предусмотренных на 2014 год поселкам, сельским округам
п/п
Наименование поселков, сельских округов
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Капитальные расходы государственного органа
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных пунктов
Освещение улиц населенных пунктов
Организация водоснабжения населенных пунктов
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Обеспечение занятости населения на местном уровне
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
Всего
1
Жанакорганский п/а