"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 181 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 256 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 31 желтоқсанда № 4829 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1)-тармақшасына сәйкес Жаңақорған ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 181 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4579 болып тіркелген, "Жаңақорған тынысы" газетінің 2014 жылдың 1 ақпандағы нөмірінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағының 1)-тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 9 425 902,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 818 880 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 980 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23 734 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 532 308,3 мың теңге;";
аталған шешімнің 1 тармағының 2)-тармашасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 9 802 873,3 мың теңге;";
аталған шешімнің 1 тармағының 3)-тармашасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) таза бюджеттік кредит беру – 153 332 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 181 755 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 28 423 мың теңге;";
аталған шешімнің 1 тармағының 4)-тармашасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;";
аталған шешімнің 1 тармағының 5)-тармашасы жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы – - 530 303 мың теңге;";
аталған шешімнің 1 тармағының 6)-тармашасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 530 303 мың теңге;";
қарыздар түсімі – 181 755 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 28 423 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 376 971 мың теңг;";
аталған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 1 қантардан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Жаңақорған ауданы
мәслихатының кезекті ХХХVІІІ
сессиясының төрағасы С.Ибрагимов
Жаңақорған ауданы
мәслихатының хатшысы А.Налибаев
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2014 жылғы 25 желтоқсандағы
кезекті ХХХVІІІ сессиясының
№ 256 шешіміне 1-қосымша
Жаңақорған ауданы мәслихатының
2013 жылғы 28 желтоқсандағы
кезекті ХХVІІ сессиясының
№ 181 шешіміне 1-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сыныбы
Сомасы,
Iшкi сыныбы
мың
Ерекшелiгi
теңге
1
2
3
4
Атауы
1.Кірістер

О внесении изменений в решение районного маслихата от 28 декабря 2013 года № 181 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 25 декабря 2014 года № 256. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 31 декабря 2014 года № 4829. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 28 декабря 2013 года № 181 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4579, опубликовано в номерах газеты "Жаңақорған тынысы" от 1 февраля 2014 года) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) доходы – 9 425 902,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 1 818 880 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 50 980 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23 734 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 532 308,3 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"2) затраты – 9 802 873,3 тысяч тенге;";
подпункт 3) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"3) чистое бюджетное кредитование – 153 332 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 181 755 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 28 423 тысяч тенге;";
подпункт 4) пункта 1) указанного решения изложить в новой редакции:
"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;";
подпункт 5) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"5) дефицит бюджета – - 530 303 тысяч тенге;";
подпункт 6) пункта 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"6) финансирование дефицита бюджета - 530 303 тысяч тенге;
поступление займов – 181 755 тысяч тенге;
погашение займов – 28 423 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 376 971 тысяч тенге;";
Приложения 1, 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель очередной
ХХХVІІІ сессии Жанакорганского
районного маслихата С.Ибрагимов
Секретарь Жанакорганского
районного маслихата А. Налибаев
Приложение 1 к решению очередной
ХХХVІІІ сессии Жанакорганского
районного маслихата от 25 декабря
2014 года № 256
Приложение 1 к решению очередной
ХХVІІ сесси Жанакорганского районного
маслихата от 28 декабря 2013 года №181
Районный бюджет на 2014 год
Категория
Класс
Сумма,
Подкласс
тысяч
Специфика
тенге
1
2
3
4
Наименование
1.Доходы

34637
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
168268
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
36615
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
4767
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
81721
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
19363
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
19363
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
61416
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55387
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2171
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1970
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1888
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
942
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
942
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1089908
1
Тұрғын үй шаруашылығы
305668
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
19930
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
19930
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12004
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
1357
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
10347
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
300
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
17477
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
17477
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
256257
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
101018
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
155239
2
Коммуналдық шаруашылық

34637
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
168268
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
36615
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
4767
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
81721
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19363
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
19363
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
61416
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
55387
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2171
021
Капитальные расходы государственного органа
1970
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1888
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
942
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
942
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1089908
1
Жилищное хозяйство
305668
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19930
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
19930
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12004
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
1357
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
10347
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
300
464
Отдел образования района (города областного значения)
17477
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
17477
467
Отдел строительства района (города областного значения)
256257
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
101018
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
155239
2
Коммунальное хозяйство