Сырдария ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды әкету тарифтерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2014 жылғы 14 наурыздағы № 218 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 сәуірде № 4633 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2017 жылғы 2 маусымдағы № 113 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 02.06.2017 № 113 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының Экологиялық кодексi" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы кодексінің 19-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15)-тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырдария ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды әкету тарифтерi қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ХХVІІ сессиясының төрағасы Р. Есенов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Маншарипов
Сырдария аудандық мәслихатының
2014 жылғы 14 наурыздағы
N 218 шешiмiне қосымша
Сырдария ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды әкету тарифтерi
Көрсеткiштерi
Сомасы (теңге)

Об утверждении тарифов на вывоз коммунальных отходов по Сырдарьинскому району
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 14 марта 2014 года № 218. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 апреля 2014 года № 4633. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 2 июня 2017 года № 113
Сноска. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 02.06.2017 № 113 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 19-1 кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года "Экологический кодекс Республики Казахстан", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить согласно приложению тарифы на вывоз коммунальных отходов по Сырдарьинскому району.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель
очередной ХХVІІ сессии
районного маслихата Р. Есенов
Секретарь
районного маслихата Б. Маншарипов
Приложение к решению
Сырдарьинского районного маслихата
от 14 марта 2014 года N 218
Тарифы на вывоз коммунальных отходов по Сырдарьинскому району
Показатели
Сумма (тенге)