Сырдария ауданы Тереңөзек кентінің шекарасын (шегін) белгiлеу және өзгерту туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 сәуірдегі N 180 қаулысы және Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі N 234 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 мамырда N 4682 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 21.08.2023 № 220 қаулысымен және Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 21.08.2023 № 49 шешімімен.
"Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексіне, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулының және шешімнің қосымшасына сәйкес Сырдария ауданы Тереңөзек кентінің шекарасы (шегі) белгіленсін және өзгертілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 21.08.2023 № 220 қаулысымен және Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 21.08.2023 № 49 шешімімен.
2. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сырдария ауданының әкімі Ғ. Қазантаев
Сырдария аудандық мәслихатының кезектен тыс ХХІХ сессиясының төрағасы Д. Ералиев
Сырдария аудандық мәслихатының хатшысы Б. Маншарипов
бірлескен Сырдария
ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 30 сәуірдегі № 180
қаулысына және Сырдария
аудандық мәслихатының

Об установлении и изменении границы (черты) поселка Теренозек Сырдарьинского района
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 30 апреля 2014 года N 180 и Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 30 апреля 2014 года N 234. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 мая 2014 года за N 4682.
Сноска. Заголовок - в редакции постановления Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 21.08.2023 № 220 и решения Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 21.08.2023 № 49 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить и изменить границы (черты) поселка Теренозек Сырдарьинского района согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 21.08.2023 № 220 и решения Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 21.08.2023 № 49 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
2. Настоящее постановление и решение вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Сырдарьинского района Г. Казантаев
Председатель внеочередной ХХІХ сессии Сырдарьинского районного маслихата Д. Ералиев
Секретарь Сырдарьинского районного маслихата Б. Маншарипов
Приложение к совместному
постановлению акимата
Сырдарьинского района
от 30 апреля 2014 года № 180
и решению Сырдарьинского
районного маслихата

2014 жылғы 30 сәуірдегі № 234
шешіміне қосымша
Сырдария ауданы Тереңөзек кентінің шекарасы (шегі)
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 21.08.2023 № 220 қаулысымен және Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 21.08.2023 № 49 шешімімен.
Елді мекен-нің атауы
Жал-пы көл-емі (-)
Оның ішінде (гектар):
ауыл шаруа-шыл-ығы алқап-тары
Оның ішінде (гектар):
орма-нды алқа-птар
ка-нал асты жер-лер
алаң-дар мен аула-лар-дың, көше-лер, жол асты жер-лер
құ-ры-лыс асты жер-лер
басқа алқа-птар
егістік
тыңайған жер
жайылымдар
бақша
1
Тереңөзек кенті

от 30 апреля 2014 года № 234
Границы (черты) поселка Теренозек Сырдарьинского района
Сноска. Приложение - в редакции постановления Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 21.08.2023 № 220 и решения Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 21.08.2023 № 49 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Наименование населенного пункта
Общая площадь (гектар)
В том числе (гектар);
сельскохозяйственных угодий
В том числе (гектар);
пок-ры-тые ле-сом
под-кан-аль-ные зем-ли
пло-щади и дво-ры, ули-цы, при-доро-жные зем-ли
земли под заст-ройку
про-чие уго-дий
пашни
залежь
пастбища
сад
1
поселок Теренозек