"2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы N 188 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2014 жылғы 07 қарашадағы N 257 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 қарашада N 4800 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2015 жылғы 06 қаңтардағы N 03-11/02 хатымен)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 06.01.2015 N 03-11/02 хатымен).
«Қазақстан Республикасының Бюджет кодексi» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексiне және «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сырдария аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Сырдария аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы кезекті ХХV сессиясының № 188 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 13 қаңтарда № 4576 болып тіркелді, «Тіршілік тынысы» газетінің 2014 жылғы 18 қаңтарда № 5 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«кірістер – 6398709 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3740847 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 25748 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3049 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2629065 мың теңге»;
1–тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«шығындар –7028175 мың теңге»;
1–тармақтың 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«таза бюджеттік кредиттеу – 161354 мың теңге»;
бюджеттік кредиттер -181755 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу -20401 мың теңге»;
1–тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо–8150 мың
теңге;
қаржы активтерін сатып алу –8150 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0»;
1–тармақтың 5) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығы – - 798970 мың теңге»;
1–тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«бюджет тапшылығын қаржыландыру –798970 мың теңге;
қарыздар түсімі-181755 мың теңге;
қарыздарды өтеу -20401 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары -632066 мың теңге».
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2013 года N 188 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 07 ноября 2014 года N 257. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 ноября 2014 года N 4800. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 06 января 2015 года N 03-11/02)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока действия (письмо Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 06.01.2015 N 03-11/02).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года «Бюджетный кодекс Республики Казахстан» и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение очередной ХХV сессии Сырдарьинского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 188 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 13 января 2014 года № 4576, опубликовано в газете «Тіршілік тынысы» от 18 января 2014 года № 5) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
«доходы – 6398709 тысяч тенге, в том числе:
по налоговым поступлениям – 3740847 тысяч тенге;
по неналоговым поступлениям – 25748 тысяч тенге;
по поступлениям от продажи основного капитала – 3049 тысяч тенге;
по поступлениям трансфертов – 2629065 тысяч тенге»;
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
«затраты – 7028175 тысяч тенге»;
подпункт 3) пункта 1 изложить в новой редакции:
«чистое бюджетное кредитование –161354 тысяч тенге»;
бюджетные кредиты – 181755 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –20401 тысяч тенге» ;
подпункт 4) пункта 1 изложить в новой редакции:
«сальдо от операций с финансовыми активами –8150 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 8150 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0»;
подпункт 5) пункта 1 изложить в новой редакции:
«дефицит бюджета – - 798970 тысяч тенге;
подпункт 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
«финансирование дефицита бюджета –798970 тысяч тенге;
поступление займов -181755 тысяч тенге;
погашение займов – 20401 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 632066 тысяч тенге».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.