2014 жылға арналған әлеуметтік қолдау шараларын көрсету туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі N 27/4 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 06 мамырда N 4659 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 29.10.2014 N 34/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 29.10.2014 N 34/3 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабына, "Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шiлдедегi Қазақстан Республикасының Заңының 18 бабының 8 тармағына, "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы N 183 Қаулысына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014 жылға арналған Шиелі ауданының ауылдық елдi мекендеріне жұмыс iстеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу немесе салу үшін әлеуметтік қолдау көрсетілсін.
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
А. Әбдіқадырова
Ә. Оразбекұлы

О предоставлении мер социальной поддержки на 2014 год
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 11 апреля 2014 года N 27/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 06 мая 2014 года N 4659. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 29.10.2014 N 34/3
Сноска. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 29.10.2014 N 34/3.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 8 статьи 18 закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года N 183 "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить на 2014 год специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Шиелийского района, подъемное пособие и социальную поддержку для приобретения или строительства жилья.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Секретарь районного
маслихата
А. Абдикадырова
А. Оразбекулы