Облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/188 "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 27 ақпандағы № 15/224 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінің 2014 жылғы 07 наурызда № 2366 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/188 «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2323 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінің 2013 жылдың 31 желтоқсандағы № 208-209 санында жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға, мынадай көлемдерде бекітілсін:
«1) кірістер – 82 201 110 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 48 260 209 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 768 031 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 846 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 32 166 024 мың теңге;
2) шығындар – 81 491 742 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 4 193 309 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 339 888 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 146 579 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 1 175 006 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1 175 006 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 4 658 948 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 658 948 мың теңге.
2-тармақта:
1) тармақшада:
«Бейнеу ауданына» «100» саны «92,2» санымен ауыстырылсын;
«Қарақия ауданына» «0» саны «41,5» санымен ауыстырылсын;
«Маңғыстау ауданына» «24,7» саны «70,9» санымен ауыстырылсын;
«Түпқараған ауданына» «0» саны «19,9» санымен ауыстырылсын;
«Ақтау қаласына» «21,4» саны «20,8» санымен ауыстырылсын;
«Жаңаөзен қаласына» «56,4» саны «60,7» санымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«Бейнеу ауданына» «100» саны «92,1» санымен ауыстырылсын;
«Қарақия ауданына» «0» саны «41,5» санымен ауыстырылсын;
«Маңғыстау ауданына» «24,7» саны «71» санымен ауыстырылсын;
«Түпқараған ауданына» «0» саны «20» санымен ауыстырылсын;
«Ақтау қаласына» «20,4» саны «20,8» санымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 13/188 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Мангистауской области от 27 февраля 2014 года № 15/224. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 07 марта 2014 года № 2366
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 13/188 «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2323, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 31 декабря 2013 года № 208-209) следующие изменения:
Утвердить областной бюджет на 2014-2016 годы согласно приложению соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
«1) доходы - 82 201 110 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 48 260 209 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 768 031 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6 846 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 32 166 024 тысячи тенге;
2) затраты - 81 491 742 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 193 309 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 339 888 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 146 579 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 175 006 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 175 006 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 4 658 948 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 658 948 тысяч тенге.
в пункте 2:
в подпункте 1):
«Бейнеускому району» цифры «100» заменить цифрами «92,2»;
«Каракиянскому району» цифру «0» заменить цифрами «41,5»;
«Мангистаускому району» цифры «24,7» заменить цифрами «70,9»;
«Тупкараганскому району» цифру «0» заменить цифрами «19,9»;
«городу Актау» цифры «21,4» заменить цифрами «20,8»;
«городу Жанаозен» цифры «56,4» заменить цифрами «60,7»;
в подпункте 5):
«Бейнеускому району» цифры «100» заменить цифрами «92,1»;
«Каракиянскому району» цифру «0» заменить цифрами «41,5»;
«Мангистаускому району» цифры «24,7» заменить цифрами «71»;
«Тупкараганскому району» цифру «0» заменить цифрами «20»;
«городу Актау» цифры «20,4» заменить цифрами «20,8»;

«Жаңаөзен қаласына» «56» саны «60,8» санымен ауыстырылсын;
3-тармақта:
«3 803 031» саны «4 300 203» санымен ауыстырылсын;
«Мұнайлы ауданына» «1 500 186» саны «1 997 358» санымен ауыстырылсын;
12-тармақта:
«950 000» саны «343 976» санымен ауыстырылсын.».
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         А. Кетебаев
Облыстық
мәслихат хатшысы                        Б. Жүсіпов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Маңғыстау облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ж. Ұланова

«городу Жанаозен» цифры «56» заменить цифрами «60,8».
в пункте 3:
цифры «3 803 031» заменить цифрами «4 300 203»;
«Мунайлинскому району» цифры «1 500 186» заменить цифрами «1 997 358»;
в пункте 12:
цифры «950 000» заменить цифрами «343 976.».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                     А. Кетебаев
Секретарь
областного Маслихата                    Б. Жусупов
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Управление экономики
и бюджетного планирования
Мангистауской области»
Ж.Уланова

94 803
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
94 803
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
127 374
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
8 329
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
119 045
261
Облыстың білім басқармасы
8 008 549
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 806
003
Арнайы бiлiм беру оқу бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру
619 837
005
Облыстық мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендердi сатып алу және жеткiзу
24 257
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
332 257
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
250 886
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
86 121
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткiншектердi оңалту және әлеуметтiк бейiмдеу
34 502
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 902 720
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 850 976
029
Әдістемелік жұмыс
116 482
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне негiзгi орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердегi физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдығымен жарақтандыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
24 582
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
120 157
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
585 966
276
Облыстың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
24 118
001
Жергілікті деңгейде балалар құқықтарын қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 956
002
Ақпараттық жүйелер құру
2 162
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
640 450
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
640 450
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 996 184
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне бiлiм беру объектiлерiн салуға және реконструкциялауға берiлетiн нысаналы даму трансферттер
3 682 035
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау

94 803
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
94 803
253
Управление здравоохранения области
127 374
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
8 329
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
119 045
261
Управление образования области
8 008 549
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
59 806
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
619 837
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
24 257
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
332 257
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
250 886
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагоги-
ческой консультативной помощи населению
86 121
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
34 502
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
2 902 720
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 850 976
029
Методическая работа
116 482
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
24 582
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
120 157
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
585 966
276
Управление по защите прав детей области
24 118
001
Услуги по реализации государственной политики в области защиты прав детей на местном уровне
21 956
002
Создание информационных систем
2 162
285
Управление физической культуры и спорта области
640 450
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
640 450
271
Управление строительства области
3 996 184
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
3 682 035
037
Строительство и реконструкция объектов образования

314 149
05
Денсаулық сақтау
16 042 458
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
15 115 875
001
Жергiлiктi деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
79 830
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
211 442
006
Ана мен баланы қорғау жөнiндегi қызметтер
72 708
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
121 066
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөнiндегi iс-шараларды iске асыру
17 233
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесiнiң бұзылуынан және мiнез-құлқының бұзылуынан, оның iшiнде жүйкеге әсер ететiн заттарды қолдануға байланысты зардап шегетiн адамдарға медициналық көмек көрсету
2 325 592
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
602 479
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
21 159
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаторлық деңгейде дәрiлiк заттармен және мамандандырылған балалар және емдiк тамақ өнiмдерiмен қамтамасыз ету
475 544
016
Азаматтарды елдi мекен шегiнен тыс жерлерде емделуге тегiн және жеңiлдетiлген жол жүрумен қамтамасыз ету
38 083
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 072
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметi
28 731
019
Туберкулезбен ауыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
176 112
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
74 465
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
122 872
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
80 890
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұюыту факторларымен қамтамасыз ету
359 052
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
770 136
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
23 155
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
338
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 524 886
036
Жiтi миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
23 868
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
135 844
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі

314 149
05
Здравоохранение
16 042 458
253
Управление здравоохранения области
15 115 875
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
79 830
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
211 442
006
Услуги по охране материнства и детства
72 708
007
Пропаганда здорового образа жизни
121 066
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
17 233
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 325 592
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
602 479
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
21 159
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
475 544
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
38 083
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 072
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
28 731
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
176 112
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
74 465
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
122 872
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
80 890
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
359 052
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
770 136
029
Областные базы спецмедснабжения
23 155
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
338
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 524 886
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
23 868
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
135 844
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи

6 858 168
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
191 497
046
Ақысыз медициналық көмектiң кепiлдендiрiлген көлемi шеңберiнде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
779 653
271
Облыстың құрылыс басқармасы
926 583
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
921 849
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік акушерлік пункттер салу
4 734
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1 635 164
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 156 602
001
Жергiлiктi деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшiн әлеуметтiк бағдарламаларды iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
98 565
002
Жалпы үлгiдегi медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету
180 473
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
120 228
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
252 360
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның iшiнде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету
53 707
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесi бұзылған мүгедек балалар үшiн арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету
257 003
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
19 377
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
15 981
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
43 472
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
115 436
261
Облыстың білім басқармасы
334 386
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
295 346
037
Әлеуметтік сауықтандыру
39 040
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
36 573
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
36 573
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 746
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 746
271
Облыстың құрылыс басқармасы

6 858 168
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
191 497
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
779 653
271
Управление строительства области
926 583
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
921 849
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
4 734
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 635 164
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 156 602
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
98 565
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
180 473
003
Социальная поддержка инвалидов
120 228
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
252 360
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
53 707
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
257 003
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
19 377
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
15 981
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
43 472
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
115 436
261
Управление образования области
334 386
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
295 346
037
Социальная реабилитация
39 040
263
Управление внутренней политики области
36 573
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
36 573
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 746
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
2 746
271
Управление строительства области

233 000
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2 200
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
60 000
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
415 973
001
Жергiлiкті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
53 902
003
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
4 570
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттiк қолдау
44 470
013
Мал шаруашылығы өнiмдерiнiң өнiмдiлiгiн және сапасын арттыруды субсидиялау
36 920
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндiрушiлерге су жеткiзу бойынша көрсетiлетiн қызметтердiң құнын субсидиялау
10 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
44 000
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
1 924
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бiрдейлендiрудi жүргiзу үшiн ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергiлiктi атқарушы органдарына тасымалдау (жеткiзу)
35 800
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін қызметкерлердің жеке қорғану заттарың, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
115 620
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
17 972
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
50 795
271
Облыстың құрылыс басқармасы
368 906
021
Орман шаруашылығы объектілерін дамыту
3 891
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
365 015
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
604 307
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөнiндегi қызметтердiң құнын субсидиялау
604 307
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
2 197 655
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 788 600
001
Жергiлiктi деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
54 588
005
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 900
040
«Инвестор-2020» бағыты шеңберiнде индустриялық-инновациялық инфрақұрылымды дамыту
1 732 112
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
409 055
001
Жергiлiктi деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер

233 000
013
Капитальные расходы государственного органа
2 200
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
60 000
255
Областное управление сельского хозяйства
415 973
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
53 902
003
Капитальные расходы государственного органа
4 570
010
Государственная поддержка племенного животноводства
44 470
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
36 920
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
10 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ путем субсидирования производства приоритетных культур
44 000
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 924
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
35 800
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
115 620
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
17 972
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
50 795
271
Управление строительства области
368 906
021
Развитие объектов лесного хозяйства
3 891
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
365 015
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
604 307
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
604 307
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
2 197 655
271
Управление строительства области
1 788 600
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
54 588
005
Капитальные расходы государственного органа
1 900
040
Развитие индустриально-инновационной инфраструктуры в рамках направления «Инвестор - 2020»
1 732 112
272
Управление архитектуры и градостроительства области
409 055
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне