Маңғыстау облысы бойынша жер үстi көздерiндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2014 жылға арналған төлемақы ставкалары туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 27 ақпандағы № 15/227 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінің 2014 жылғы 09 сәуірде № 2384 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шiлдедегi Су кодексінің 38-бабының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)» Кодексінің 487-бабының 1-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабының 5-тармағына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Маңғыстау облысы бойынша жер үстi көздерiндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2014 жылға арналған төлемақы ставкалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         А. Кетебаев
Облыстық
мәслихат хатшысы                        Б. Жүсіпов
«КЕЛIСIЛДI»
«Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің салық комитеті Маңғыстау
облысы бойынша Салық департаменті»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
К.Д. Ысқақов
27 ақпан 2014 жыл
«КЕЛIСIЛДI»
«Қазақстан Республикасы Қоршаған
орта және су ресурстары министрлігі
Балық шаруашылығы комитеті
Жайық-Каспий облысаралық бассейндік балық
шаруашылық инспекциясы Маңғыстау
облысы бойынша балық инспекциясы
басқармасы» республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
М.И. Ахмет
27 ақпан 2014 жыл
«КЕЛIСIЛДI»
«Қазақстан Республикасы Қоршаған
орта және су ресурстары министрлігі
Су ресурстары комитетінің су
ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Жайық-Каспий
бассейндік инспекциясы» республикалық
мемлекеттік мекемесі Маңғыстау облыстық
бөлімінің басшысы
Т.М. Адамбаев
27 ақпан 2014 жыл
«КЕЛIСIЛДI»
«Қазақстан Республикасы Қоршаған
орта және су ресурстары министрлігі
Экологиялық реттеу және бақылау комитеті
Маңғыстау облысы бойынша
экология департаменті»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Е.Қ. Умаров
27 ақпан 2014 жыл
«КЕЛIСIЛДI»
«Маңғыстау облысының табиғи
ресурстар және табиғат пайдалануды
реттеу басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің басшысы
А.С. Дулат
27 ақпан 2014 жыл
«КЕЛIСIЛДI»
«Маңғыстау облысының
энергетика және тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылық басқармасы»
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
Қ.С. Берішбаев
27 ақпан 2014 жыл
«КЕЛIСIЛДI»
«Облыстық ауыл шаруашылығы
басқармасы» мемлекеттік мекемесінің
басшысы
К. Ерғалиев
27 ақпан 2014 жыл
Облыстық мәслихаттың
2014 жылғы 27 ақпандағы
№ 15/227 шешіміне қосымша
Маңғыстау облысы бойынша жер үстi көздерiндегі
су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2014 жылға арналған төлемақы ставкалары
Арнаулы су пайдаланудың түрі
Теңіз бассейні
Тұрғын-үй пайдалану және коммуналдық қызметтер. (теңге/
1000 тек.м)
Өнеркәсіп жылу энергетика-
сын қоса есептегенде (теңге/
1000 тек.м)
Ауыл шаруашылы-
ғы. (теңге/
1000 тек. м)
Су көздерінен су алуды жүзеге асыратын тоған шаруашылық-
тары. (теңге/1000 тек. м)
Су көздерінен балық аулайтын балық шаруашылығы, тұтынушылар.(теңге/
тонна)
Су энерге-
тика. (теңге/1000 кВт.сағ)
Су көлігі (тең-
ге/ 1000 т.км)
Каспий теңізі бойынша базалық ставкалар
72

О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2014 год по Мангистауской области
Решение маслихата Мангистауской области от 27 февраля 2014 года № 15/227. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 09 апреля 2014 года № 2384
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, пунктом 1 статьи 487 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)» и пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников на 2014 год по Мангистауской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                     А. Кетебаев
Секретарь
областного маслихата                    Б. Жусупов
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Налогового департамента
по Мангистауской области Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан»
Искаков К.Д.
27 февраля 2014 год
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель республиканского
государственного учреждения «Управления
рыбной инспекции по Мангистауской области
Жайык-Каспийская межобластная бассейновая
инспекции рыбного хозяйства Комитета
рыбного хозяйства Министерства
окружающей среды и водных ресурсов
Республики Казахстан»
Ахмет М.И.
27 февраля 2014 год
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель Мангистауского отдела
республиканского государственного
учреждения «Жайык-Каспийская бассейновая
инспекция по регулированию использования
и охране водных ресурсов Комитета по
водным ресурсам Министерства окружающей
среды и водных ресурсов Республики Казахстан»
Адамбаев Т.М.
27 февраля 2014 год
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Департамент экологии
по Мангистауской области Комитета
экологического регулирования и контроля
Министерства окружающей среды и
водных ресурсов Республики Казахстан»
Умаров Е.К.
27 февраля 2014 год
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Управления природных
ресурсов и регулирования
природопользования
Мангистауской области»
Дулат А.С.
27 февраля 2014 год
«СОГЛАСОВАНО»
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения «Управления
энергетики и жилищно-коммунального
хозяйства Мангистауской области»
Беришбаев К.С.
27 февраля 2014 год
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Областного
управление сельского хозяйства»
Ергалиев К.
27 февраля 2014 год
Приложение
к решению областного маслихата
от 27 февраля 2014 года № 15/227
Ставки платы за пользование водными ресурсами из
поверхностных источников на 2014 год по Мангистауской области
Вид специального водопользования
Бассейн моря
Жилищно-
эксплуатационные и коммунальные
услуги.
(тенге/1000 куб.м)
Промышлен-
ность, включая теплоэнер-
гетику. (тенге/
1000 куб.м)
Сельское хозяйство.(тенге/
1000 куб.м)
Прудовые хозяйст-
ва, осуществ-
ляющие забор из водных источни-
ков. (тенге/
1000 куб.м)
Рыбное хозяйство, потребите-
ли, производя-
щие отлов рыбы на водных источниках(тенге /тонна)
Гидро-
энергети-
ка. (тенге/
1000 кВт. час)
Водный транс-
порт. (тенг/
1000
т.км)
Базовые ставки по Каспийскому морю
72