Облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/188 "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 16/246 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінің 2014 жылғы 04 мамырда № 2410 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы  «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 1 сәуірдегі № 293 «2014 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету және «2014–2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қаулысына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/188  «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2323 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінің 2013 жылдың 31 желтоқсандағы №№ 208-209 санында жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға, мынадай көлемдерде бекітілсін:
«1) кірістер – 86 604 190 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 47 343 657 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2 481 769  мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 846 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 36 771 918 мың теңге;
2) шығындар – 86 282 166 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 4 187 100 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 339 888 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 152 788 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 325 006 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1 325 006 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 5 190 082 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 190 082 мың теңге.».
2-тармақта:
1) тармақшада:
«92,2» деген сандар «92,3» деген сандармен ауыстырылсын;
«41,5» деген сандар «41,4» деген сандармен ауыстырылсын;
«70,9» деген сандар «79,8» деген сандармен ауыстырылсын;
«19,9» деген сандар «25» деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 13/188 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Мангистауской области от 16 апреля 2014 года № 16/246. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 04 мая 2014 года № 2410
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2014 года № 293 «О корректировке показателей республиканского бюджета на 2014 год и о внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 «О реализации Закона Республики Казахстан «О республиканском бюджете на 2014–2016 годы» областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 13/188 «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2323, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 31 декабря 2013 года №№ 208-209) следующие изменения и дополнения:
Утвердить областной бюджет на 2014-2016 годы согласно приложению соответственно, в том числе на 2014 год, в следующих объемах:
«1) доходы - 86 604 190 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 47 343 657 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 481 769 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6 846 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 36 771 918 тысяч тенге;
2) затраты - 86 282 166 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 187 100 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 339 888 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 152 788 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 325 006 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 325 006 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 5 190 082 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 190 082 тысячи тенге.».
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры «92,2» заменить цифрами «92,3»;
цифры «41,5» заменить цифрами «41,4»;
цифры «70,9» заменить цифрами «79,8»;
цифры «19,9» заменить цифрами «25»;

«20,8» деген сандар «23» деген сандармен ауыстырылсын;
«60,7» деген сандар «60,3» деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшада: «Ақтау қаласына» «0» деген сан «100» деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«92,1» деген сандар «92,4» деген сандармен ауыстырылсын;
«41,5» деген сандар «41,4» деген сандармен ауыстырылсын;
«71» деген сандар «79,8» деген сандармен ауыстырылсын;
«20» деген сандар «25» деген сандармен ауыстырылсын;
«20,8» деген сандар «23» деген сандармен ауыстырылсын;
«60,8» деген сандар «60,4» деген сандармен ауыстырылсын;
6-тармақ келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлерінің лауазымдық жалақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемеақыны төлеуге;
техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында білім алушылардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға;
жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдауға;
халықтың мақсатты топтарын, оның ішінде 50 жастан асқан адамдарды жұмысқа орналастыру үшін үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысқа  және халықтың мақсатты топтарын, оның ішінде  50 жастан асқан адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жеке жұмыспен қамту агенттігіне мемлекеттік тапсырысқа;»;
7-тармақ келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
«коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйiн жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға;
мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға;»;
12-тармақта:

цифры «20,8» заменить цифрами «23»;
цифры «60,7» заменить цифрами «60,3»;
в подпункте 4):
«городу Актау» цифру «0» заменить цифрами «100»;
в подпункте 5):
цифры «92,1» заменить цифрами «92,4»;
цифры «41,5» заменить цифрами «41,4»;
цифры «71» заменить цифрами «79,8»;
цифры «20» заменить цифрами «25»;
цифры «20,8» заменить цифрами «23»;
цифры «60,8» заменить цифрами «60,4».
пункт 6 дополнить строками следующего содержания:
«на выплату государственной адресной социальной помощи;
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов в размере 10 процентов;
на увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального образования;
на поддержку использования возобновляемых источников энергии;
на государственный социальный заказ для трудоустройства целевых групп населения, в том числе для лиц старше 50 лет неправительственным организациям и на государственный заказ для трудоустройства целевых групп населения, в том числе для лиц старше 50 лет частным агентствам занятости;»;
пункт 7 дополнить строками следующего содержания:
«на проектирование, обустройство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда;
на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций;»;
в пункте 12:

«343 976» деген сандар «54 424» деген сандармен ауыстырылсын.».
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                        З. Нұржанова
Облыстық
мәслихат хатшысы                        Б. Жүсіпов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Маңғыстау облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ж. Ұланова
16 cәуір 2014 ж.
Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы
16 сәуірдегі № 16/246 шешіміне
ҚОСЫМША
2014 жылға арналған облыстық бюджет
Сан Сын Кіші сын Ерек Атауы Сомасы, мың теңге

цифры «343 976» заменить цифрами «54 424».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                     З. Нуржанова
Секретарь
областного маслихата                    Б. Жусупов
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Управление экономики
и бюджетного планирования
Мангистауской области»
Ж.Уланова
16 апреля 2014 г.
П Р И Л О Ж Е Н И Е
к решению областного маслихата
от 16 апреля 2014 года № 16/246
Областной бюджет на 2014 год
Кат. Кл Пдк Спк Наименование Сумма, тыс. тенге

21 956
002
Ақпараттық жүйелер құру
2 162
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
650 698
006
Балалар мен жасөспірімдерге  спорт бойынша қосымша білім беру
650 698
271
Облыстың құрылыс  басқармасы
4 401 669
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне бiлiм беру объектiлерiн салуға және реконструкциялауға берiлетiн нысаналы даму трансферттер
4 082 035
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
319 634
05
Денсаулық сақтау
16 404 977
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
15 456 918
001
Жергiлiктi деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
79 878
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
215 998
006
Ана мен баланы қорғау жөнiндегi қызметтер
75 928
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
124 540
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөнiндегi iс-шараларды iске асыру
21 012
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, жүйкесiнiң бұзылуынан және мiнез-құлқының бұзылуынан, оның iшiнде жүйкеге әсер ететiн заттарды қолдануға байланысты зардап шегетiн адамдарға медициналық көмек көрсету
2 385 633
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
621 281
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
22 004
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаторлық деңгейде дәрiлiк заттармен және мамандандырылған балалар және емдiк тамақ өнiмдерiмен қамтамасыз ету
475 544
016
Азаматтарды елдi мекен шегiнен тыс жерлерде емделуге тегiн және жеңiлдетiлген жол жүрумен қамтамасыз ету
38 083
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 072
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметi
29 854
019
Туберкулезбен ауыратындарды туберкулез ауруларына қарсы препараттармен қамтамасыз ету
176 112
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
74 465
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
122 872
022
Созылмалы бүйрек функциясының  жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
80 890
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұюыту факторларымен қамтамасыз ету
359 052
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу

21 956
002
Создание информационных систем
2 162
285
Управление физической культуры и спорта области
650 698
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
650 698
271
Управление строительства области
4 401 669
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
4 082 035
037
Строительство и реконструкция объектов образования
319 634
05
Здравоохранение
16 404 977
253
Управление здравоохранения области
15 456 918
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
79 878
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
215 998
006
Услуги по охране материнства и детства
75 928
007
Пропаганда здорового образа жизни
124 540
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
21 012
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 385 633
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
621 281
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
22 004
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
475 544
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
38 083
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 072
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
29 854
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
176 112
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
74 465
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
122 872
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
80 890
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
359 052
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения

770 136
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
26 947
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
638
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 542 336
036
Жiтi миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
23 868
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
135 844
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің  медициналық көмекті және  амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
7 076 315
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен  қамтамасыз ету
191 497
046
Ақысыз медициналық көмектiң кепiлдендiрiлген көлемi шеңберiнде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
785 119
271
Облыстың құрылыс  басқармасы
948 059
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
938 487
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік акушерлік пункттер салу
9 572
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1 877 065
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 365 437
001
Жергiлiктi деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшiн әлеуметтiк бағдарламаларды iске асыру саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
98 735
002
Жалпы үлгiдегi медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету
183 931
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
120 228
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
245 200
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның iшiнде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету
55 611
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтiк мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесi бұзылған мүгедек балалар үшiн арнаулы әлеуметтiк қызметтер көрсету
252 379
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
20 170
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
15 981
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
69 995
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

770 136
029
Областные базы спецмедснабжения
26 947
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
638
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 542 336
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
23 868
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
135 844
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
7 076 315
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
191 497
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
785 119
271
Управление строительства области
948 059
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
938 487
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
9 572
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 877 065
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 365 437
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
98 735
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
183 931
003
Социальная поддержка инвалидов
120 228
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
245 200
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
55 611
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
252 379
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
20 170
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
15 981
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
69 995
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи

184 202
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 569
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
115 436
261
Облыстың білім басқармасы
370 675
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
330 218
037
Әлеуметтік сауықтандыру
40 457
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
36 573
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
36 573
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 746
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 746
271
Облыстың құрылыс басқармасы
65 136
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
65 136
297
Облыстың еңбек басқармасы
36 498
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
33 336
002
Ақпараттық жүйелер құру
2 162
003
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
1 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 580 215
271
Облыстың құрылыс  басқармасы
3 803 945
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерiн жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
700 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
2 879 109
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
224 836
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 775 474
001
Жергiлiктi деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
44 094
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 500
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерiн дамытуға нысаналы даму трансферттерi
1 601 226
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
575 058
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 552 596
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы

184 202
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
3 569
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
115 436
261
Управление образования области
370 675
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
330 218
037
Социальная реабилитация
40 457
263
Управление внутренней политики области
36 573
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
36 573
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 746
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
2 746
271
Управление строительства области
65 136
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
65 136
297
Управление труда области
36 498
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
33 336
002
Создание информационных систем
2 162
003
Капитальные расходы государственного органа
1 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 580 215
271
Управление строительства области
3 803 945
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
700 000
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 879 109
030
Развитие коммунального хозяйства
224 836
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 775 474
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
44 094
005
Капитальные расходы государственного органа
2 500
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 601 226
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
575 058
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
2 552 596
285
Управление физической культуры и спорта области

139 635
09
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану
2 931 661
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 931 661
007
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
0
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне жылу-энергетикалық жүйенi дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
1 364 080
070
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
775 723
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
791 858
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны  және жануарлар дүниесін
қорғау, жер қатынастары
2 121 040
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
87 675
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
29 184
003
Жер қатынастарын реттеу
58 491
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
499 328
001
Жергiлiктi деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
32 015
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
63 960
006
Жануарлар дүниесiн қорғау
88 153
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша iс-шаралар
233 000
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2 200
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
80 000
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
416 144
001
Жергiлiкті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
54 073
003
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
4 570
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттiк қолдау
44 470
013
Мал шаруашылығы өнiмдерiнiң өнiмдiлiгiн және сапасын арттыруды субсидиялау
36 920
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндiрушiлерге су жеткiзу бойынша көрсетiлетiн қызметтердiң құнын субсидиялау
10 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
44 000
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
1 924
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бiрдейлендiрудi жүргiзу үшiн ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергiлiктi атқарушы органдарына тасымалдау (жеткiзу)
35 800
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін қызметкерлердің жеке қорғану заттарың, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу

139 635
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
2 931 661
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 931 661
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
1 364 080
070
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие газотранспортной системы
775 723
071
Развитие газотранспортной системы
791 858
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
2 121 040
251
Управление земельных отношений области
87 675
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
29 184
003
Регулирование земельных отношений
58 491
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
499 328
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
32 015
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
63 960
006
Охрана животного мира
88 153
008
Мероприятия по охране окружающей среды
233 000
013
Капитальные расходы государственного органа
2 200
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
80 000
255
Областное управление сельского хозяйства
416 144
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
54 073
003
Капитальные расходы государственного органа
4 570
010
Государственная поддержка племенного животноводства
44 470
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
36 920
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
10 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ путем субсидирования производства приоритетных культур
44 000
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 924
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
35 800
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций

127 000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
127 000
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
446 231
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне  Моноқалаларды дамытудың 2012 -2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
446 231
269
Облыстың дін істері басқармасы
59 090
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 266
002
Ақпараттық жүйелер құру
2 162
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 162
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 500
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 013 511
051
«Бизнестiң жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберiнде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
254 998
077
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
608 600
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне  Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
149 913
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда  басқармасы
1 802 827
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және сауданы дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 247
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 500
004
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
9 000
005
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
56 182
006
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 455 898
007
«Бизнестің жол картасы - 2020» бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
41 000
011
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының бюджетіне кәсіпкерлікті қолдауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
200 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
650 000
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
650 000
280
Облыстың индустриялық-инновациялық  даму басқармасы

127 000
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
127 000
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
446 231
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
446 231
269
Управление по делам религий области
59 090
001
Услуги по реализации государственной политики в области в сфере религиозной деятельности на местном уровне
53 266
002
Создание информационных систем
2 162
003
Капитальные расходы государственного органа
1 162
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 500
271
Управление строительства области
1 013 511
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
254 998
077
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
608 600
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
149 913
278
Управление предпринимательства и торговли области
1 802 827
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и торговли
39 247
003
Капитальные расходы государственного органа
1 500
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
9 000
005
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
56 182
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
1 455 898
007
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
41 000
011
Целевые текущие трансферты бюджету города Жанаозен Мангистауской области на поддержку предпринимательства
200 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
650 000
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
650 000
280
Управление индустриально-инновационного развития области