Маңғыстау облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесін бекіту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 08 сәуірдегі № 1 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінің 2014 жылғы 06 мамырда № 2412 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 қазандағы № 4 шешімі.
Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 30.10.2014 № 4 шешімі.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және «Елді аумақтық-кеңістікте дамытудың 2020 жылға дейінгі болжамды схемасын іске асыру жөніндегі 2012-2014 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 қарашадағы № 1389 қаулысына сәйкес, облыс әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об утверждении перечня опорных сельских населенных пунктов Мангистауской области
Решение акимата Мангистауской области от 08 апреля 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 06 мая 2014 года № 2412. Утратило силу - решением акимата Мангистауской области от 30 октября 2014 года № 4.
Утратило силу - решением акимата Мангистауской области от 30.10.2014 № 4.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2011 года № 1389 «Об утверждении Плана мероприятий на 2012-2014 годы по реализации Прогнозной схемы территориально-пространственного развития страны до 2020 года», аким области РЕШИЛ:

1. Қоса беріліп отырған Маңғыстау облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесі бекітілсін.
2. «Маңғыстау облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы» мемлекеттік мекемесі (Ж.Ұ. Ұланова) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралақ ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау өңірлік экономикалық және қаржылық саясат, инвестициялық бағдарламаларды жоспарлау және іске асыру мәселелеріне жетекшілік ететін облыс әкімінің орынбасарына жүктелсін.

1. Утвердить прилагаемый перечень опорных сельских населенных пунктов Мангистауской области.
2. Государственному учреждению «Управление экономики и бюджетного планирования Мангистауской области» (Уланова Ж.У.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима области курирующего вопросы региональной экономической и финансовой политики, планирования и реализации инвестиционных программ.