"Түпқараған ауданының Сайын Шапағатов селолық округін құру туралы" облыс әкімдігінің 2010 жылғы 15 шілдедегі № 266 қаулысына және облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 23 шілдедегі № 26/304 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 шілдедегі № 187 қаулысы және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 30 шілдедегі № 18/281 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 04 қыркүйекте № 2490 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихатының және Түпқараған ауданы әкімдігінің ұсынысын қарап, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «Түпқараған ауданының Сайын Шапағатов селолық округін құру туралы» облыс әкімдігінің 2010 жылғы 15 шілдедегі № 266 қаулысынажәне облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 23 шілдедегі № 26/304 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2076 болып тіркелген, «Маңғыстау» газетінде 2010 жылғы 25 тамызда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулы мен шешімнің 1-тармағындағы мәтіндегі мемлекеттік тілдегі «(село)» деген сөз, орыс тіліндегі «ауыл» деген сөз алынып тасталсын.
2. Облыстық мәслихат аппаратының басшысы (Д.Сейбағытов) осы қаулы мен шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Р.М. Әміржановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы мен шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                              А. Айдарбаев
Төрағалық етуші,облыстық
мәслихат хатшысы                        Б. Жүсіпов

О внесении изменений в постановление акимата области от 15 июля 2010 года № 266 и решение областного маслихата от 23 июля 2010 года № 26/304 "Об образовании сельского округа Саина Шапагатова Тупкараганского района"
Постановление акимата Мангистауской области от 30 июля 2014 года № 187 и решение маслихата Мангистауской области от 30 июля 2014 года № 18/281. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 04 сентября 2014 года № 2490
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» рассмотрев предложение Тупкараганского районного маслихата и акимата Тупкараганского района, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ и областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в постановление акимата области от 15 июля 2010 года № 266 и решение областного маслихата от 23 июля 2010 года № 26/304 «Об образовании сельского округа Саина Шапагатова Тупкараганского района» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2076, опубликовано в газете «Огни Мангистау» 25 августа 2010 года) следующие изменения:
в пункте 1 указанного постановления и решения в тексте на государственном языке слово «(село)», на русском языке слово «ауыл» исключить.
2. Руководителю аппарата областного маслихата (Сейбагытов Д.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления и решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления и решения возложить на заместителя акима области Амиржанова Р.М.
4. Настоящее постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                            А. Айдарбаев
Председательствующий,секретарь
областного маслихата                    Б. Жусупов