Түпқараған ауданының Таушық, Қызылөзен және Ақщұқыр елді мекендерін "ауыл" санатына жатқызу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 шілдедегі № 186 қаулысы және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 30 шілдедегі № 18/277 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 04 кыркүйекте № 2491 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихатының және Түпқараған ауданы әкімдігінің пікірін ескере отырып,облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түпқараған ауданының Таушық, Қызылөзен және Ақщұқыр елді мекендері «ауыл» санатына жатқызылсын.
2. Облыстық мәслихат аппаратының басшысы (Д.Сейбағытов) осы қаулы мен шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Р.М. Әміржановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы мен шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                             А. Айдарбаев
Төрағалық етуші, облыстық
мәслихат хатшысы                        Б. Жүсіпов

Об отнесении населенных пунктов Таучик, Кызылозен и Акшукур Тупкараганского района к категории "село"
Постановление акимата Мангистауской области от 30 июля 2014 года № 186 и решение маслихата Мангистауской области от 30 июля 2014 года № 18/277. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 04 сентября 2014 года № 2491
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», учитывая мнение Тупкараганского районного маслихата и акимата Тупкараганского района, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ и областной маслихат РЕШИЛ:
1. Отнести населенные пункты Таучик, Кызылозен и Акшукур Тупкараганского района к категории «село».
2. Руководителю аппарата областного маслихата (Сейбагытов Д.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления и решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления и решения возложить на заместителя акима области Амиржанова Р.М.
4. Настоящее постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                            А. Айдарбаев
Председательствующий, секретарь
областного маслихата                    Б. Жусупов