Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы 06 маусымдағы № 21/198 "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету үшін атаулы және мереке күндерінің тізбесін, оны көрсету еселігін бекіту, сондай-ақ әлеуметтік көмектің мөлшерін белгілеу туралы" 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 16/155 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтау қаласы мәслихатының 2014 жылғы 24 қарашада № 25/244 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 желтоқсанда № 2565 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 16 сәуірдегі № 2/18 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 16.04.2021 №2/18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы әділет министрі орынбасарының 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 13-5-10/И-2954 хатын орындау мақсатында Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы 06 маусымдағы № 21/198 "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсету үшін атаулы және мереке күндерінің тізбесін, оны көрсету еселігін бекіту, сондай-ақ әлеуметтік көмектің мөлшерін белгілеу туралы" 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 16/155 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 08 шілдеде № 2475 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 21 шілдеде және 2014 жылғы 22 шілдедегі № 121 "Маңғыстау" газетінде жарияланған) өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
шешімнің мемлекеттік тіліндегі мәтініне өзгеріс енгізілді:
1 қосымшаның жоғарғы оң бұрышындағы "Ақтау қалалық маслихатының 2014 жылғы 06 маусымдағы № 21/201 шешімімен бекітілген" деген мәтінде "маслихатының" сөзі жаңа редакцияда жазылсын:
"мәслихатының";
шешімнің ресми тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылды.
2. Ақтау қалалық мәслихатының аппарат басшысы (Д.Телегенова) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың әлеуметтік мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (С.Шудабаева).
4. Осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихаттың
хатшысы
М.Молдағұлов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақтау қалалық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Г. Хайрлиева
2014 жылғы 21 қараша
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақтау қалалық экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
А. Ким
2014 жылғы 21 қараша

О внесении изменения в решение городского маслихата от 06 июня 2014 года № 21/198 "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 12 декабря 2013 года № 16/155 "Об утверждении перечня памятных дат, праздничных дней и кратности оказания социальной помощи для отдельных категорий нуждающихся граждан, а также установления размеров социальной помощи"
Решение Актауского городского маслихата от 24 ноября 2014 года № 25/244. Зарегестрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 26 декабря 2014 года № 2565. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 16 апреля 2021 года № 2/18
Сноска. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 16.04.2021 №2/18 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и во исполнение письма заместителя министра юстиции Республики Казахстан № 13-5-10/И-2954 от 18 сентября 2014 года, Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 06 июня 2014 года № 21/198 "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 12 декабря 2013 года № 16/155 "Об утверждении перечня памятных дат, праздничных дней и кратности оказания социальной помощи для отдельных категорий нуждающихся граждан, а также установления размеров социальной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 08 июля 2014 года за № 2475, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 21 июля 2014 года и газете "Огни Мангистау" от 22 июля 2014 года за № 123) следующее изменение:
в текст решения на государственном языке введено изменение:
в приложении 1 в правом верхнем углу слово "маслихатының" в тексте "Утверждено решением городского маслихата от 06 июня 2014 года №21/20" изложить в новой редакции:
"мәслихатының";
текст решения на официальном языке не меняется.
2. Руководителю аппарата Актауского городского маслихата (Д.Телегенова) после государственной регистрации настоящего решения обеспечить его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по социальным вопросам (С. Шудабаева).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь маслихата
М. Молдагулов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Актауский
городской отдел занятости и
социальных программ"
Г. Хайрлиева
24 ноября 2014 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Актауский
городской отдел экономики
и бюджетного планирования"
А. Ким
24 ноября 2014 года