Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы 06 маусымдағы № 21/201"Ақтау қаласының құрмет грамотасымен наградтау туралы Ережені бекіту туралы"шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 қарашада № 25/243 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 желтоқсанда № 2566 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Нормативтiк құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 21 бабына сәйкес және Маңғыстау облысының әділет департаментінің 16.09.2014 жылғы № 02-11-2137 хатын орындау мақсатында Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы 06 маусымдағы № 21/201 «Ақтау қаласының Құрмет грамотасымен наградтау туралы Ережені бекіту туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 17 шілдеде № 2478 болып тіркелген, 2014 жылғы 26 шілдедегі № 124 «Маңғыстау» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің мемлекеттік тіліндегі мәтініне өзгерістер мен толықтырулар енгізілді:
көрсетілген шешіммен бекітілген Ақтау қаласының Құрмет грамотасымен наградтау туралы Ереженің:
1. Жалпы ережелерде:
2 тармағындағы 2 реттік нөмірі 1 санымен өзгертілсін;
3 тармағындағы 3 реттік нөмірі 2 санымен өзгертілсін;
4 тармағындағы 4 реттік нөмірі 3 санымен өзгертілсін;
5 тармағындағы 5 реттік нөмірі 4 санымен өзгертілсін;
6 тармағындағы 6 реттік нөмірі 5 санымен өзгертілсін.
2. Ақтау қаласының Құрмет грамотасының сипатаммасында:
бірінші абзац 6 реттік нөмірімен толықтырылсын;
3. Ақтау қаласының Құрмет грамотасын тапсырудың тәртібінде:
бірінші абзац 7 реттік нөмірімен толықтырылсын;
екінші абзац 8 реттік нөмірімен толықтырылсын;
үшінші абзац 9 реттік нөмірімен толықтырылсын;
шешімнің ресми тіліндегі мәтіні өзгеріссіз қалдырылды.
2. Ақтау қалалық мәслихатының аппарат басшысы (Д.Телегенова) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың депутаттар өкілеттігі және әдеп, заңдылық пен құқық тәртібі мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Ы.Көшербай).
4. Осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы                        М.Молдағұлов

О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 06 июня 2014 года № 21/201 "Об утверждении Положения о награждении Почетной грамотой города Актау"
Решение Актауского городского маслихата от 24 ноября 2014 года № 25/243. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 26 декабря 2014 года № 2566
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» и во исполнение письма Департамента юстиции Мангистауской области от 16.09.2014 года № 02-11-2137 Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменения и дополнения в решение городского маслихата от 06 июня 2014 года № 21/201 «Об утверждении Положения о награждении Почетной грамотой города Актау» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 июля 2014 года за № 2478, опубликовано в информационно-правовой системе «Әділет» 23 июля 2014 года и газете «Огни Мангистау» от 26 июля 2014 года за № 126):
в текст решения на государственном языке введены изменения и дополнения:
в Положении о награждении Почетной грамотой города Актау, утвержденного указанным решением:
в 1. Общем положении:
в пункте 2 порядковый номер 2 изменить на цифру 1;
в пункте 3 порядковый номер 3 изменить на цифру 2;
в пункте 4 порядковый номер 4 изменить на цифру 3;
в пункте 5 порядковый номер 5 изменить на цифру 4;
в пункте 6 порядковый номер 6 изменить на цифру 5;
в 2. Описании Почетной грамоты города Актау:
первый абзац дополнить порядковым номером 6;
в 3. Порядке вручения Почетной грамоты города Актау:
первый абзац дополнить порядковым номером 7;
второй абзац дополнить порядковым номером 8;
третий абзац дополнить порядковым номером 9;
текст решения на официальном языке не меняется.
2. Руководителю аппарата Актауского городского маслихата (Д.Телегенова) после государственной регистрации настоящего решения обеспечить его официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» и средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по депутатским полномочиям и этике, законности и правопорядку (Ы. Кошербай).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь маслихата                     М.Молдагулов