Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 74 "Халықты әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 08 желтоқсандағы № 295 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 қаңтарда № 2583 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2015 жылғы 04 қарашадағы № 342 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Маңғыстау облысы әкімдігінің 04.11.2015 № 342 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңына, «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттары мен регламенттерін әзірлеу жөніндегі қағиданы бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 14 тамыздағы № 249 бұйрығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2014 жылғы 12 мамырдағы № 133 бұйрығына (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9432 болып тіркелген) сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 74 «Халықты әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы» қаулысына (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2432 болып тіркелген, 2014 жылғы 6 маусымда «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармағында:
«Жұмыссыз азаматтарды тіркеу және есепке қою» мемлекеттік қызмет регламентінде:
«2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау» деген бөлімде:
5-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«5. Көрсетілетін қызметті беруші мемлекеттік қызмет көрсету үшін көрсетілетін қызметті алушының Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 наурыздағы № 217 «Халықты әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы» қаулысымен бекітілген «Жұмыссыз азаматтарды тіркеу және есепке қою» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі –Стандарт) 9-тармағында көрсетілген өзге де құжаттарын немесе көрсетілетін қызметті алушы электрондық сұратуын алу мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімдерді (іс-қимылдарды) бастауға негіздеме болып табылады.»;
«4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау» деген бөлiмі келесі мазмұндағы 16-тармақпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Мангистауской области от 21 апреля 2014 года № 74 "Об утверждениирегламентов государственных услуг в сфере социальной защиты населения"
Постановление акимата Мангистауской области от 08 декабря 2014 года № 295. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 13 января 2015 года № 2583. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 04 ноября 2015 года № 342
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мангистауской области от 04.11.2015 № 342(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах», приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 12 мая 2014 года № 133 «О внесении изменений и дополнения в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 14 августа 2013 года № 249 «Об утверждении Правил по разработке стандартов и регламентов государственных услуг» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9432) акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауской области от 21 апреля 2014 года № 74 «Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере социальной защиты населения» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2432, опубликовано 6 июня 2014 года в информационно-правовой системе «Әділет») следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в регламенте государственной услуги «Регистрация и постановка на учет безработных граждан»:
в разделе «2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги»:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
«5. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является получение услугодателем документов услугополучателя или электронного запроса услугополучателя, предусмотренного в пункте 9 Стандарта государственной услуги «Регистрация и постановка на учет безработных граждан», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2014 года № 217 «Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты населения» (далее – Стандарт), необходимых для оказания государственной услуги.»;
раздел «4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги» дополнить пунктом 16 следующего содержания:

«16. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы қызмет берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.»;
осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын;
«Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу, біржолғы мемлекеттік ақшалай өтемақы төлеу, куәліктер беру» мемлекеттік қызмет регламентінде:
«4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау» деген бөлiмі келесі мазмұндағы 14-тармақпен толықтырылсын:
«14. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы қызмет берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.»;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын;
«Жұмыссыз азаматтарға анықтамалар беру» мемлекеттік қызмет регламентінде:
«3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау» деген бөлiмінде 8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігінің сипаттамасы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 7 (жеті) минуттың ішінде көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын қабылдайды, тіркейді және қарайды, мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ресімдейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға береді;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 2 (екі) минуттың ішінде мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесіне қол қояды және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жолдайды;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 1 (бір) минуттың ішінде мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға жолдайды (береді).»;
«4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау» деген бөлiмі келесі мазмұндағы 15-тармақпен толықтырылсын:

«16. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсе услугодателя.»;
дополнить приложением 4 согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги «Регистрация и учет граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне, выплата единовременной государственной денежной компенсации, выдача удостоверений»:
раздел «4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги» дополнить пунктом 14 следующего содержания:
«14. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсе услугодателя.»;
дополнить приложением 3 согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги «Выдача справок безработным гражданам»:
в разделе «3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги» пункт 8 изложить в следующей редакции:
«8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) ответственный исполнитель услугодателя в течение 7 (семь) минут принимает, регистрирует и рассматривает документы, оформляет результат оказания государственной услуги и передает на подписание руководителю услугодателя;
2) руководитель услугодателя в течение 2 (два) минут подписывает результат оказания государственной услуги и направляет ответственному исполнителю услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя в течение 1 (один) минут направляет (выдает) результат оказания государственной услуги услугополучателю.»;
раздел «4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги» дополнить пунктом 15 следующего содержания:

«15. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы қызмет берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.»;
осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын;
«Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек ұсыну үшін оларға құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік қызмет регламентінде:
«3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау» деген бөлiмінде:
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«9. Рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігінің сипаттамасы осы «Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек ұсыну үшін оларға құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 1-қосымшасына сәйкес блок-схемасымен сүйемелденеді.»;
«Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек ұсыну үшін оларға құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік қызмет регламентінің қосымшасын осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
келесі мазмұндағы 10-тармақпен толықтырылсын:
«10. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы қызмет берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.»;
осы қаулының 5-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын;
«Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық және міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік қызмет регламентінде:
«3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау» деген бөлiмінде:
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«9. Рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігінің сипаттамасы осы «Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық және міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің (әрі қарай – Регламент) 1-қосымшасына сәйкес блок-схемасымен сүйемелденеді.»;
«Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық және міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік қызмет регламентінің қосымшасы осы қаулының 6-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
келесі мазмұндағы 10-тармақпен толықтырылсын:

«15. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсе услугодателя.»;
дополнить приложением 4 согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги «Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно-ортопедической помощи»:
в разделе «3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги»:
пункт 9 изложить в следующей редакции:
«9. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему регламенту государственной услуги «Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно-ортопедической помощи».»;
приложение регламента государственной услуги «Оформление документов на инвалидов для предоставления им протезно-ортопедической помощи» изложить в новой редакции, согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
дополнить пунктом 10 следующего содержания:
«10. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсе услугодателя.»;
дополнить приложением 2 согласно приложению 5 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги «Оформление документов на инвалидов для обеспечения их сурдо-тифлотехническими и обязательными гигиеническими средствами»:
в разделе «3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги»:
пункт 9 изложить в следующей редакции:
«9. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему регламенту государственной услуги «Оформление документов на инвалидов для обеспечения их сурдо-тифлотехническими и обязательными гигиеническими средствами» (далее – Регламент).»;
приложение регламента государственной услуги «Оформление документов на инвалидов для обеспечения их сурдо-тифлотехническими и обязательными гигиеническими средствами» изложить в новой редакции, согласно приложению 6 к настоящему постановлению;
дополнить пунктом 10 следующего содержания:

«9. Рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігінің сипаттамасы осы «Жүріп-тұруы қиын бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту кемістігі бар мүгедектерге ымдау тілі маманының қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 1-қосымшасына сәйкес блок-схемасымен сүйемелденеді.»;
«Жүріп-тұруы қиын бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту кемістігі бар мүгедектерге ымдау тілі маманының қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік қызмет регламентінің қосымшасы осы қаулының 10-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
келесі мазмұндағы 10-тармақпен толықтырылсын:
«10. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы қызмет берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.»;
осы қаулының 11-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын;
«Мүгедектерге кресло-арбалар беру үшін оларға құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік қызмет регламентінде:
«3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау» деген бөлiмінде:
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«9. Рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігінің сипаттамасы осы «Мүгедектерге кресло-арбалар беру үшін оларға құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 1-қосымшасына сәйкес блок-схемасымен сүйемелденеді.»;
«Мүгедектерге кресло-арбалар беру үшін оларға құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік қызмет регламентінің 1-қосымшасы осы қаулының 12-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
келесі мазмұндағы 10-тармақпен толықтырылсын:
«10. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламентінің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы қызмет берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.»;
осы қаулының 13-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын;
«Мүгедектерді санаторий-курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік қызмет регламентінде:
«3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау» деген бөлiмінде:
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

«9. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему регламенту государственной услуги «Оформление документов на инвалидов для предоставления им услуги индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху».»;
приложение регламента государственной услуги «Оформление документов на инвалидов для предоставления им услуги индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху» изложить в новой редакции, согласно приложению 10 к настоящему постановлению;
дополнить пунктом 10 следующего содержания:
«10. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсе услугодателя.»;
дополнить приложением 2 согласно приложению 11 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги «Оформление документов на инвалидов для предоставления им кресла-коляски»:
в разделе «3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги»:
пункт 9 изложить в следующей редакции:
«9. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему регламенту государственной услуги «Оформление документов на инвалидов для предоставления им кресла-коляски»;
приложение регламента государственной услуги «Оформление документов на инвалидов для предоставления им кресла-коляски» изложить в новой редакции, согласно приложению 12 к настоящему постановлению;
дополнить пунктом 10 следующего содержания:
«10. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсе услугодателя.»;
дополнить приложением 2 согласно приложению 13 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги «Оформление документов на инвалидов для обеспечения их санаторно-курортным лечением»:
в разделе «3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги»:
пункт 9 изложить в следующей редакции:

«9. Рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігінің сипаттамасы осы «Мүгедектерді санаторий-курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 1-қосымшасына сәйкес блок-схемасымен сүйемелденеді.».
«Мүгедектерді санаторий-курорттық емдеумен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік қызмет регламентінің қосымшасы осы қаулының 14-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
келесі мазмұндағы 10-тармақпен толықтырылсын:
«10. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламентінің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы қызмет берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.»;
осы қаулының 15-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын;
«Медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге құжаттар ресімдеу» мемлекеттік қызмет регламентінде:
«3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау» деген бөлiмінде:
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«9. Рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігінің сипаттамасы осы «Медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге құжаттар ресімдеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 1-қосымшасына сәйкес блок-схемасымен сүйемелденеді.»;
«Медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге құжаттар ресімдеу» мемлекеттік қызмет регламентінің қосымшасы осы қаулының 16-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
келесі мазмұндағы 10-тармақпен толықтырылсын:
«10. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламентінің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы қызмет берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.»;
осы қаулының 17-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын;
«Үйде күтім көрсету жағдайында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттар ресімдеу» мемлекеттік қызмет регламентінде:
«3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау» деген бөлiмінде:
8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

«9. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему регламенту государственной услуги «Оформление документов на инвалидов для обеспечения их санаторно-курортным лечением».»;
приложение регламента государственной услуги «Оформление документов на инвалидов для обеспечения их санаторно-курортным лечением» изложить в новой редакции, согласно приложению 14 к настоящему постановлению;
дополнить пунктом 10 следующего содержания:
«10. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсе услугодателя.»;
дополнить приложением 2 согласно приложению 15 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги «Оформление документов на оказание специальных социальных услуг в медико-социальных учреждениях (организациях)»:
в разделе «3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги»:
пункт 9 изложить в следующей редакции:
«9. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему регламенту государственной услуги «Оформление документов на оказание специальных социальных услуг в медико-социальных учреждениях (организациях)»;
приложение регламента государственной услуги «Оформление документов на оказание специальных социальных услуг в медико-социальных учреждениях (организациях)» изложить в новой редакции, согласно приложению 16 к настоящему постановлению;
дополнить пунктом 10 следующего содержания:
«10. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсе услугодателя.»;
дополнить приложением 2 согласно приложению 17 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги «Оформление документов на оказание специальных социальных услуг в условиях ухода на дому»:
в разделе «3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги»:
пункт 8 изложить в следующей редакции:

«8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігінің сипаттамасы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 15 (он бес) минуттың ішінде көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын қабылдайды және тіркейді;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттар тіркелгеннен кейін 1 (бір) жұмыс күні ішінде өтінішті қарайды көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жолдайды;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 11 (он бір) жұмыс күні ішінде құжаттарды қарайды, мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ресімдейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға береді;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 1 (бір) жұмыс күні ішінде мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесіне қол қояды және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жолдайды;
5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 1 (бір) жұмыс күні ішінде мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға береді.»;
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«9. Рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігінің сипаттамасы осы «Үйде күтім көрсету жағдайында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттар ресімдеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 1-қосымшасына сәйкес блок-схемасымен сүйемелденеді.»;
«Үйде күтім көрсету жағдайында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттар ресімдеу» мемлекеттік қызмет регламентінің қосымшасы осы қаулының 18-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын:
келесі мазмұндағы 10-тармақпен толықтырылсын:
«10. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламентінің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы қызмет берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.»;
осы қаулының 19-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын;
«Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау» мемлекеттік қызмет регламентінде:
«4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау» деген бөлiмінде:
10-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«10. Мемлекеттік қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы ауылдық округ әкіміне Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады:

«8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) ответственный исполнитель услугодателя в течение 15 (пятнадцать) минут принимает и регистрирует документы услугополучателя;
2) руководитель услугодателя рассматривает документы в течение 1 (один) рабочего дня со дня регистрации документов отписывает ответственному исполнителю услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя в течение 11 (одиннадцать) рабочих дней рассматривает документы, оформляет результат оказания государственной услуги и передает на подписание руководителю услугодателя;
4) руководитель услугодателя в течение 1 (один) рабочего дня подписывает результат оказания государственной услуги и направляет ответственному исполнителю услугодателя;
5) ответственный исполнитель услугодателя в течение 1 (один) рабочего дня выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю.»;
пункт 9 изложить в следующей редакции:
«9. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему регламенту государственной услуги «Оформление документов на оказание специальных социальных услуг в условиях ухода на дому».»;
приложение регламента государственной услуги «Оформление документов на оказание специальных социальных услуг в условиях ухода на дому» изложить в новой редакции, согласно приложению 18 к настоящему постановлению:
дополнить пунктом 10 следующего содержания:
«10. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсе услугодателя.»;
дополнить приложением 2 согласно приложению 19 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги «Назначение социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов»:
в разделе «4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги»:
пункт 10 изложить в следующей редакции:
«10. Для получения государственной услуги услугополучатель представляет акиму сельского округа необходимые документы, указанные в пункте 9 Стандарта.

1) ауылдық округ әкімі аппаратының маманы тіркеуді жүзеге асырады және оның мемлекеттік қызметті көрсетілетін қызметті алушыға тіркеу және алу күні, құжаттарды қабылдаған қызметті берушінің тегі мен аты-жөні көрсетілген талон береді – 1 (бір) жұмыс күні;
2) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 3 (үш) жұмыс күні ішінде құжаттарды қарайды, мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ресімдейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға береді;
әлеуметтік көмек көрсету үшін құжаттар жетіспеген не олардың бүлінуіне, жоғалуына байланысты өтініш берушінің қажетті құжаттарды беру мүмкіндігі болмаған жағдайда – 16 (он алты) жұмыс күні ішінде;
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 1 (бір) жұмыс күні ішінде мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесіне қол қояды және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жолдайды;
4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы ауылдық округ әкімінің аппаратына көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесін жолдайды - 2 (екі) жұмыс күні;
5) ауылдық округ әкім аппаратының маманы 1 (бір) жұмыс күні ішінде мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға береді.
Рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігінің сипаттамасы осы Регламенттің 2-қосымшасына сәйкес блок-схемасымен сүйемелденеді.»;
«Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау» мемлекеттік қызмет регламентінің 2-қосымшасы осы қаулының 20-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын:
келесі мазмұндағы 13-тармақпен толықтырылсын:
«13. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламентінің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы қызмет берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.»;
осы қаулының 21-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын;
«Адамдарға жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді нысандарына қатысуға жолдамалар беру» мемлекеттік қызмет регламентінде:
«4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау» деген бөлiмі келесі мазмұндағы 12-тармақпен толықтырылсын:
«12. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламентінің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы қызмет берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.»;

1) специалист аппарата акима сельского округа принимает документы, регистрацию и выдает талон с указанием даты регистрации и получения потребителем государственной услуги, фамилии и инициалов ответственного лица, принявшего документы, передает документы услугодателю – 1 (один) рабочий день;
2) ответственный исполнитель услугодателя в течение 3 (три) рабочих дней рассматривает документы, оформляет результат оказания государственной услуги и передает на подписание руководителю услугодателя;
в случаях недостаточности документов для оказания социальной помощи, либо невозможности предоставления заявителем необходимых документов в связи с их порчей, утерей срок оказания государственной услуги - в течение 16 (шестнадцать) рабочих дней;
3) руководитель услугодателя в течение 1 (один) рабочего дня подписывает результат оказания государственной услуги и направляет ответственному исполнителю услугодателя;
4) ответственный исполнитель услугодателя направляет результат оказания государственной услуги в аппарат акима сельского округа – 2 (два) рабочих дня;
5) специалист аппарата акима сельского округа выдает в течение 1 (один) рабочего дня результат оказания государственной услуги услугополучателю.
Описание порядка обращения к акиму сельского округа приведено в графической форме согласно приложению 2 к настоящему Регламенту.»;
приложение 2 регламента государственной услуги «Назначение социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов» изложить в новой редакции, согласно приложению 20 к настоящему постановлению:
дополнить пунктом 13 следующего содержания:
«13. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсе услугодателя.»;
дополнить приложением 4 согласно приложению 21 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги «Выдача направлений лицам на участие в активных формах содействия занятости»:
раздел «4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги» дополнить пунктом 12 следующего содержания:
«12. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсе услугодателя.»;

осы қаулының 22-қосымшасына сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын;
«Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау» мемлекеттік қызмет регламентінде:
«4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау» деген бөлiмі келесі мазмұндағы 14-тармақпен толықтырылсын:
«14. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламентінің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы қызмет берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.»;
осы қаулының 23-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын;
«Өтініш берушінің (отбасының) атаулы әлеуметтік көмек алушыларға тиесілігін растайтын анықтама беру» мемлекеттік қызмет регламентінде:
«3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау» деген бөлiмінде 8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігінің сипаттамасы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 9 (тоғыз) минуттың ішінде көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын қабылдайды, тіркейді және құжаттарды қарайды, мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ресімдейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға береді;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 5 (бес) минуттың ішінде мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесіне қол қояды және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жолдайды;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 1 (бір) минуттың ішінде мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға жолдайды (береді).»;
«Өтініш берушінің (отбасының) атаулы әлеуметтік көмек алушыларға тиесілігін растайтын анықтама беру» мемлекеттік қызмет регламентінің 1- қосымшасы осы қаулының 24-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын:
«4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау» деген бөлiмінде:
10-тармақ келесі редакцияда жазылсын:

дополнить приложением 3 согласно приложению 22 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги «Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, по приобретению топлива»:
раздел «4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги» дополнить пунктом 14 следующего содержания:
«14. Подробное описание последовательности процедур (действий),
взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсе услугодателя.»;
дополнить приложением 4 согласно приложению 23 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги «Выдача справки, подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи»:
в разделе «3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги» пункт 8 изложить в следующей редакции:
«8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) ответственный исполнитель услугодателя в течение 9 (девять) минут принимает, регистрирует и рассматривает документы, оформляет результат оказания государственной услуги и передает на подписание руководителю услугодателя;
2) руководитель услугодателя в течение 5 (пять) минут подписывает результат оказания государственной услуги и направляет ответственному исполнителю услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя в течение 1 (один) минуты направляет (выдает) результат оказания государственной услуги услугополучателю.»;
приложение 1 регламента государственной услуги «Выдача справки, подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи» изложить в новой редакции, согласно приложению 24 к настоящему постановлению:
в разделе «4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги»:
пункт 10 изложить в следующей редакции:

«10. Мемлекеттік қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы (не сенімхат бойынша оның өкілі) ауылдық округ әкіміне Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
1) ауылдық округ әкімі аппаратының маманы 9 (тоғыз) минуттың ішінде көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын қабылдайды, тіркейді және құжаттарды қарайды, мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ресімдейді және ауылдық округ әкіміне қол қоюға береді;
2) ауылдық округ әкімі 5 (бес) минуттың ішінде мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесіне қол қояды және ауылдық округ әкім аппаратының маманына жолдайды;
3) ауылдық округ әкімі аппаратының маманы 1 (бір) минуттың ішінде мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға береді.
Ауылдық округ әкіміне хабарласу тәртібінің сипаттамасы осы Регламенттің 2-қосымшасына сәйкес графикалық түрде келтірілген»;
«Өтініш берушінің (отбасының) атаулы әлеуметтік көмек алушыларға тиесілігін растайтын анықтама беру» мемлекеттік қызмет регламентінің 2-қосымшасы осы қаулының 25-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын:
келесі мазмұндағы 15-тармақпен толықтырылсын:
«15. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламентінің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы қызмет берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.»;
осы қаулының 26-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын;
«Үйде оқитын мүгедек балаларға материалдық қамсыздандыруды тағайындау» мемлекеттік қызмет регламентінде:
«4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау» деген бөлiмі келесі мазмұндағы 15-тармақпен толықтырылсын:
«15. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламентінің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы қызмет берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.»;
осы қаулының 27-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын;
«Шетелдік қызметкерге жұмысқа орналасуға және жұмыс берушілерге тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік аумағында еңбек қызметін жүзеге асыру үшін шетелдік жұмыс күшін тартуға рұқсат беру, қайта ресімдеу және ұзарту» мемлекеттік қызмет регламентінде:
«4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау» деген бөлiмі келесі мазмұндағы 12-тармақпен толықтырылсын:

«10. Для получения государственной услуги услугополучатель (либо его представитель по доверенности) представляет акиму сельского округа необходимые документы, указанные в пункте 9 Стандарта.
1) специалист аппарата акима сельского округа в течение 9 (девять) минут принимает, регистрирует и рассматривает документы, оформляет результат оказания государственной услуги и передает на подписание акиму сельского округа;
2) аким сельского округа в течение 5 (пять) минут подписывает результат оказания государственной услуги и направляет специалисту аппарата акима сельского округа;
3) специалист аппарата акима сельского округа в течение 1 (один) минуты выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю.
Описание порядка обращения к акиму сельского округа приведено в графической форме согласно приложению 2 к настоящему Регламенту.»;
приложение 2 регламента государственной услуги «Выдача справки, подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи» изложить в новой редакции, согласно приложению 25 к настоящему постановлению:
дополнить пунктом 15 следующего содержания:
«15. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсе услугодателя.»;
дополнить приложением 4 согласно приложению 26 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги «Назначение материального обеспечения детям-инвалидам, обучающимся на дому»:
раздел «4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги» дополнить пунктом 15 следующего содержания:
«15. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсе услугодателя.»;
дополнить приложением 4 согласно приложению 27 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги «Выдача, переоформление и продление разрешения иностранному работнику на трудоустройство и работодателям на привлечение иностранной рабочей силы для осуществления трудовой деятельности на территории соответствующей административно-территориальной единицы»:
раздел «4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги» дополнить пунктом 12 следующего содержания:

«12. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламентінің 3-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы қызмет берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.»;
осы қаулының 28-қосымшасына сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын;
«Оралман мәртебесін беру» мемлекеттік қызмет регламентінде:
«3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау» деген бөлiмінде:
9-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«9. Рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігінің сипаттамасы осы «Оралман мәртебесін беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттің 1-қосымшасына сәйкес блок-схемасымен сүйемелденеді.»;
«Оралман мәртебесін беру» мемлекеттік қызмет регламентінің қосымшасын осы қаулының 29-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
келесі мазмұндағы 10-тармақпен толықтырылсын:
«10. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламентінің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы қызмет берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.»;
осы қаулының 30-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын;
«Тұрғын үй көмегін тағайындау» мемлекеттік қызмет регламентінде:
«3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау» деген бөлiмінде 8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігінің сипаттамасы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы күнтізбелік 8 (сегіз) күні ішінде құжаттарды қабылдау, тіркеу, қарау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ресімдейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қол қоюға береді;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы күнтізбелік 1 (бір) күні ішінде мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесіне қол қояды және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жолдайды;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы күнтізбелік 1 (бір) күні ішінде мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ХҚО-на жолдайды.»;

«12. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсе услугодателя.»;
дополнить приложением 3 согласно приложению 28 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги «Присвоение статуса оралмана»:
в разделе «3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги»:
пункт 9 изложить в следующей редакции:
«9. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему регламенту государственной услуги «Присвоение статуса оралмана».»;
приложение регламента государственной услуги «Присвоение статуса оралмана» изложить в новой редакции, согласно приложению 29 к настоящему постановлению;
дополнить пунктом 10 следующего содержания:
«10. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсе услугодателя.»;
дополнить приложением 2 согласно приложению 30 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги «Назначение жилищной помощи»:
в разделе «3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги» пункт 8 изложить в следующей редакции:
«8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) ответственный исполнитель услугодателя в течение 8 (восемь) календарных дней принимает, регистрирует и рассматривает документы, оформляет результат оказания государственной услуги, передает на подписание руководителю услугодателя;
2) руководитель услугодателя в течение 1 (один) календарного дня подписывает результат оказания государственной услуги и направляет ответственному исполнителю услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя в течение 1 (один) календарного дня направляет результат оказания государственной услуги в ЦОН.»;

«Тұрғын үй көмегін тағайындау» мемлекеттік қызмет регламентінің  1-қосымшасыосы қаулыға 31-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын:
«4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау» деген бөлiмі келесі мазмұндағы 16-тармақпен толықтырылсын:
«16. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламентінің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы қызмет берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.»;
осы қаулыға 32-қосымшаға сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. «Маңғыстау облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы» мемлекеттік мекемесі (Г.М. Қалмұратова) осы қаулының «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын, Маңғыстау облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ш.Л. Илмұханбетоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                             А. Айдарбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
«Маңғыстау облысының жұмыспен
қамтуды үйлестіру және әлеуметтік
бағдарламалар басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Г.М. Қалмұратова
08 желтоқсан 2014 ж.
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 08 желтоқсан
№ 295 қаулысына 1-қосымша
«Жұмыссыз азаматтарды тіркеу
және есепке қою» мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
4-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 08 желтоқсан
№ 295 қаулысына 2-қосымша
«Семей ядролық сынақ полигонында ядролық сынақтардың салдарынан
зардап шеккен азаматтарды тіркеу және есепке алу, біржолғы
мемлекеттік ақшалай өтемақы төлеу, куәліктер беру» мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 08 желтоқсан
№ 295 қаулысына 3-қосымша
«Жұмыссыз азаматтарға анықтамалар беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
4-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 08 желтоқсан
№ 295 қаулысына 4-қосымша
«Мүгедектерге протездік-ортопедиялық
көмек ұсыну үшін оларға құжаттарды ресімдеу»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
1-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 08 желтоқсан
№ 295 қаулысына 5-қосымша
«Мүгедектерге протездік-ортопедиялық көмек ұсыну үшін оларға
құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 08 желтоқсан
№ 295 қаулысына 6-қосымша
«Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық және міндетті гигиеналық
құралдармен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
1-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 08 желтоқсан
№ 295 қаулысына 7-қосымша
«Мүгедектерді сурдо-тифлотехникалық және міндетті гигиеналық
құралдармен қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 08 желтоқсан
№ 295 қаулысына 8-қосымша
«Он сегіз жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік
жәрдемақы тағайындау» мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 4-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 08 желтоқсан
№ 295 қаулысына 9-қосымша
«Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
тағайындау» мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 4-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 08 желтоқсан
№ 295 қаулысына 10-қосымша
«Жүріп-тұруы қиын бірінші топтағы
мүгедектерге жеке көмекшінің және
есту кемістігі бар мүгедектерге ымдау
тілі маманының қызметтерін ұсыну
үшін мүгедектерге құжаттарды ресімдеу»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
1-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 08 желтоқсан
№ 295 қаулысына 11-қосымша
«Жүріп-тұруы қиын бірінші топтағы мүгедектерге
жеке көмекшінің және есту кемістігі бар мүгедектерге
ымдау тілі маманының қызметтерін ұсыну үшін мүгедектерге
құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 08 желтоқсан
№ 295 қаулысына 12-қосымша
«Мүгедектерге кресло-арбалар
беру үшін оларға құжаттарды
ресімдеу» мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 1-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 08 желтоқсан
№ 295 қаулысына 13-қосымша
«Мүгедектерге кресло-арбалар беру үшін
оларға құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 08 желтоқсан
№ 295 қаулысына 14-қосымша
«Мүгедектерді санаторий-курорттық
емдеумен қамтамасыз ету үшін оларға
құжаттарды ресімдеу» мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 1-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 08 желтоқсан
№ 295 қаулысына 15-қосымша
«Мүгедектерді санаторий-курорттық емдеумен
қамтамасыз ету үшін оларға құжаттарды ресімдеу»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 08 желтоқсан
№ 295 қаулысына 16-қосымша
«Медициналық-әлеуметті мекемелерде
(ұйымдарда) арнаулы әлеуметтік қызметтер
көрсетуге құжаттар ресімдеу»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 08 желтоқсан
№ 295 қаулысына 17-қосымша
«Медициналық-әлеуметті
мекемелерде (ұйымдарда) арнаулы
әлеуметтік қызметтер көрсетуге
құжаттар ресімдеу» мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
2-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 08 желтоқсан
№ 295 қаулысына 18-қосымша
«Үйде күтім көрсету жағдайында
арнаулы әлеуметтік қызмет
көрсетуге құжаттар ресімдеу»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 08 желтоқсан
№ 295 қаулысына 19-қосымша
«Үйде күтім көрсету жағдайында арнаулы
әлеуметтік қызмет көрсетуге құжаттар ресімдеу»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
2-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 08 желтоқсан
№ 295 қаулысына 20-қосымша
«Жергілікті өкілді органдардың
шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың
жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
тағайындау» мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 2-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 08 желтоқсан
№ 295 қаулысына 21-қосымша
Жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша мұқтаж
азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
тағайындау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
4-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 08 желтоқсан
№ 295 қаулысына 22-қосымша
«Адамдарға жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің
белсенді нысандарына қатысуға жолдамалар беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 08 желтоқсан
№ 295 қаулысына 23-қосымша
«Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс
істейтін әлеуметтік сала мамандарына отын сатып
алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау» мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне 4-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 08 желтоқсан
№ 295 қаулысына 24-қосымша
«Өтініш берушінің (отбасының)
атаулы әлеуметтік көмек алушыларға
тиесілігін растайтын анықтама беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
1-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 08 желтоқсан
№ 295 қаулысына 25-қосымша
«Өтініш берушінің (отбасының)
атаулы әлеуметтік көмек алушыларға
тиесілігін растайтын анықтама беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
2-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 08 желтоқсан
№ 295 қаулысына 26-қосымша
«Өтініш берушінің (отбасының) атаулы әлеуметтік көмек
алушыларға тиесілігін растайтын анықтама беру» мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне 4-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 08 желтоқсан
№ 295 қаулысына 27-қосымша
«Үйде оқитын мүгедек балаларға материалдық
қамсыздандыруды тағайындау» мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне 4-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 08 желтоқсан
№ 295 қаулысына 28-қосымша
«Шетелдік қызметкерге жұмысқа
орналасуға және жұмыс берушілерге
тиісті әкімшілік-аумақтық бірлік
аумағында еңбек қызметін жүзеге
асыру үшін шетелдік жұмыс күшін
тартуға рұқсат беру, қайта ресімдеу
және ұзарту» мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне 4-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 08 желтоқсан
№ 295 қаулысына 29-қосымша
«Оралман мәртебесін беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 08 желтоқсан
№ 295 қаулысына 30-қосымша
«Оралман мәртебесін беру» мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 08 желтоқсан
№ 295 қаулысына 31-қосымша
«Тұрғын үй көмегін тағайындау»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
Маңғыстау облысы әкімдігінің
2014 жылғы 08 желтоқсан
№ 295 қаулысына 32-қосымша
«Тұрғын үй көмегін тағайындау»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 4-қосымша

приложение 1 регламента государственной услуги «Назначение жилищной помощи» изложить в новой редакции, согласно приложению 31 к настоящему постановлению:
раздел «4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги» дополнить пунктом 16 следующего содержания:
«16. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на интернет-ресурсе услугодателя.»;
дополнить приложением 4 согласно приложению 32 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению «Управление координации занятости и социальных программ Мангистауской области» (Калмуратова Г.М.) обеспечить официальное опубликование данного постановления в информационно-правовой системе «Әділет» и в средствах массовой информации, размещение на интернет-ресурсе акимата Мангистауской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Ильмуханбетову Ш.Л.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                            А. Айдарбаев
«СОГЛАСОВАНО»
руководитель государственного учреждения
«Управление координации
занятости и социальных программ
Мангистауской области»
Калмуратова Г.М.
08 декабря 2014 г.
приложение 1
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 08 декабря 2014 года № 295
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
«Регистрация и постановка на учет безработных граждан»
приложение 2
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 08 декабря 2014 года № 295
Приложение 3
к регламенту государственной услуги «Регистрация и учет
граждан, пострадавших вследствие ядерных испытаний на
Семипалатинском испытательном ядерном полигоне, выплата
единовременной государственной денежной компенсации, выдача
удостоверений»
приложение 3
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 08 декабря 2014 года № 295
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
«Выдача справок безработным гражданам»
приложение 4
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 08 декабря 2014 года № 295
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Оформление документов на инвалидов
для предоставления им протезно-ортопедической помощи»
приложение 5
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 08 декабря 2014 года № 295
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Оформление документов на инвалидов для предоставления им
протезно-ортопедической помощи»
приложение 6
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 08 декабря 2014 года № 295
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Оформление документов на инвалидов для
обеспечения их сурдо-тифлотехническими и
обязательными гигиеническими средствами»
приложение 7
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 08 декабря 2014 года № 295
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Оформление документов на инвалидов для обеспечения их
сурдо-тифлотехническими и обязательными гигиеническими средствами»
приложение 8
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 08 декабря 2014 года № 295
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
«Назначение государственного пособия
на детей до восемнадцати лет»
приложение 9
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 08 декабря 2014 года № 295
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
«Назначение государственной адресной
социальной помощи»
приложение 10
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 08 декабря 2014 года № 295
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Оформление документов на инвалидов
для предоставления им услуги индивидуального
помощника для инвалидов первой группы,
имеющих затруднение в передвижении,
и специалиста жестового языка для инвалидов
по слуху»
приложение 11
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 08 декабря 2014 года № 295
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Оформление документов на инвалидов для предоставления им
услуги индивидуального помощника для инвалидов первой группы,
имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового
языка для инвалидов по слуху»
приложение 12
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 08 декабря 2014 года № 295
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Оформление документов на инвалидов
для предоставления им кресла-коляски»
приложение 13
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 08 декабря 2014 года № 295
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Оформление документов на инвалидов для
предоставления им кресла-коляски»
приложение 14
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 08 декабря 2014 года № 295
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Оформление документов на инвалидов
для обеспечения их санаторно-курортным
лечением»
приложение 15
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 08 декабря 2014 года № 295
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Оформление документов на инвалидов для
обеспечения их санаторно-курортным лечением»
приложение 16
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 08 декабря 2014 года № 295
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Оформление документов на оказание
специальных социальных услуг в
медико-социальных учреждениях
(организациях)»
приложение 17
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 08 декабря 2014 года № 295
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Оформление документов на оказание
специальных социальных услуг в медико-социальных
учреждениях (организациях)»
приложение 18
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 08 декабря 2014 года № 295
приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Оформление документов на оказание
специальных социальных услуг в условиях
ухода на дому»
приложение 19
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 08 декабря 2014 года № 295
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Оформление документов на оказание
специальных социальных услуг в условиях
ухода на дому»
приложение 20
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 08 декабря 2014 года № 295
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Назначение социальной помощи
отдельным категориям нуждающихся граждан
по решениям местных представительных органов»
приложение 21
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 08 декабря 2014 года № 295
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
«Назначение социальной помощи отдельным
категориям нуждающихся граждан по решениям
местных представительных органов»
приложение 22
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 08 декабря 2014 года № 295
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
«Выдача направлений лицам на участие
в активных формах содействия занятости»
приложение 23
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 08 декабря 2014 года № 295
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
«Назначение социальной помощи специалистам
социальной сферы, проживающим и работающим в
сельских населенных пунктах, по приобретению топлива»
приложение 24
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 08 декабря 2014 года № 295
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Выдача справки, подтверждающей
принадлежность заявителя (семьи)к
получателям адресной социальной помощи»
приложение 25
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 08 декабря 2014 года № 295
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Выдача справки, подтверждающей
принадлежность заявителя (семьи) к
получателям адресной социальной помощи»
приложение 26
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 08 декабря 2014 года № 295
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
«Выдача справки, подтверждающей принадлежность
заявителя(семьи) к получателям адресной социальной помощи»
приложение 27
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 08 декабря 2014 года № 259
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
«Назначение материального обеспечения
детям-инвалидам, обучающимся на дому»
приложение 28
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 08 декабря 2014 года № 295
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
«Выдача, переоформление и продление
разрешения иностранному работнику на
трудоустройство и работодателям на
привлечение иностранной рабочей силы
для осуществления трудовой деятельности
на территории соответствующей
административно-территориальной единицы»
приложение 29
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 08 декабря 2014 года № 295
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Присвоение статуса оралмана»
приложение 30
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 08 декабря 2014 года № 295
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Присвоение статуса оралмана»
приложение 31
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 08 декабря 2014 года № 295
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Назначение жилищной помощи»
приложение 32
к постановлению акимата
Мангистауской области
от 08 декабря 2014 года № 295
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
«Назначение жилищной помощи»