Ақтау қаласының әкімдігінің 2014 жылғы 6 қаңтардағы № 26 "2014 жылға Ақтау қаласы бойынша халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 26 мамырдағы № 740 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 маусымда № 2454 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Халықты жұмыспен қамту туралы»«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес және Маңғыстау облысының әділет департаментінің 12.03.2014 жылғы № 02-17-567 ұсынысына сәйкес, қала әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Ақтау қаласының әкімдігінің 2014 жылғы 6 қаңтардағы № 26 «2014 жылға Ақтау қаласы бойынша халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2343 болып тіркелген, 2014 жылғы 1 ақпандағы № 20-21(8530) «Маңғыстау» газетінде жарияланған) қаулысына келесідей өзгеріс енгізілсін:
қаулының 4 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«4. Осы қаулы Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.».
2. «Ақтау қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі (Г.Н. Хайрлиева) осы қаулының Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкiмiнiң орынбасары Р.Т. Елтизаровқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкiмi                              Е. Жаңбыршин
«КЕЛІСІЛДІ»:
«Ақтау қалалық жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Г.Н. Хайрлиева
26 мамыр 2014 жыл

О внесении изменения в постановление акимата города Актау от 6 января 2014 года № 26 "Об установлении на 2014 год дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения по городу Актау"
Постановление Актауского городского акимата Мангистауской области от 26 мая 2014 года № 740. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 24 июня 2014 года № 2454
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения»«О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и согласно представления от 12.03.2014 года № 02-17-567, Департамента юстиции Мангистауской области акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Актау от 6 января 2014 года № 26 «Об установлении на 2014 год дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения по городу Актау», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2343, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 1 февраля 2014 года № 21-22/11235-11236/ ) следующее изменение:
пункт 4 постановления изложить в новой редакции:
«4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.».
2. Государственному учреждению «Актауский городской отдел занятости и социальных программ» (Г.Н. Хайрлиева) после государственной регистрации в Департаменте юстиции Мангистауской области настоящего постановления обеспечить его официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» и в средствах массовой информаций.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Елтизарова Р.Т.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                             Е. Жанбыршин
«СОГЛАСОВАНО»:
Руководитель государственного
учреждения «Актауский городской
отдел занятости и социальных программ»
Хайрлиева Г.Н.
26 мая 2014 год