Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 16/152 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 маусымдағы № 22/207 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 04 шілдеде № 2474 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2013 жылғы 12 желтоқсандағы №16/152 «2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2327 болып тіркелген, 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 208-209 «Маңғыстау» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет 1 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 205 272,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 13 644 507,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 202 122 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 683 383 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 675 260 мың теңге;
2) шығындар – 19 750 125,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 290 500 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 290 500 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 67 000 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 67 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 4 902 352,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 902 352,7 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 3 537 500 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 364 852,7 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қалалық мәслихаттың аппараты басшысы (Д.Телегенова) осы шешім Маңғыстау облыстық әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінің интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (С.Кутепов) жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі, 2014 жылдың 1 қаңтарынан басталатын қатынастарға қатысты таралады.
Сессия төрағасы                         Қ. Озғамбаев
Қалалық мәслихат
хатшысы                                 М. Молдағұлов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақтау қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
А. Ким
2014 жыл 24 маусым
Қалалық мәслихаттың
2014 жылғы 24 маусым
№ 22/207 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған Ақтау қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение городского маслихата от 12 декабря 2013 года № 16/152 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение маслихата города Актау Мангистауской области от 24 июня 2014 года № 22/207. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 04 июля 2014 года № 2474
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 12 декабря 2013 года № 16/152 «О городском бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2327, опубликовано в газете «Огни Мангистау» от 31 декабря 2013 года № 208-209) следующие изменения:
Утвердить городской бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложению 1, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 205 272,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 644 507,4 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 202 122 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 683 383 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 675 260 тысяч тенге;
2) затраты – 19 750 125,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 290 500 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 290 500 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –67 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 67 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 4 902 352,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 902 352,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 3 537 500 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 364 852,7 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата городского маслихата (Д.Телегенова) после государственной регистрации в Департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» настоящего решения.
3. Контроль за исполнением решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по вопросам экономики и бюджета (С.Кутепов).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                      К. Озгамбаев
Секретарь городского
маслихата                               М. Молдагулов
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Актауский городской
отдел экономики и бюджетного планирования»
А. Ким
24 июня 2014 года
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 24 июня 2014 года № 22/207
Бюджет города Актау на 2014 год
категория
Сумма тыс. тенге
класс
подкласс
Наименование

130 835
006
Балаларға қосымша білім беру
294 766
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
20 257
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
1 647 705
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
45 980
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
669 121
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 372 996
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
186 993
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
186 993
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
685 486
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
581
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
581
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
673 172
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 462
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
88 319
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
39 562
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
26 640
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
277 682
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6 750
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 030
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
49 368
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
86 719
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
8 577
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
29 717
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
4 346
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10 595
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
10 595
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 138
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру

130 835
006
Дополнительное образование для детей
294 766
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
20 257
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
1 647 705
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
45 980
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
669 121
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 372 996
467
Отдел строительства района (города областного значения)
186 993
037
Строительство и реконструкция объектов образования
186 993
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
685 486
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
581
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
581
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
673 172
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
54 462
002
Программа занятости
88 319
005
Государственная адресная социальная помощь
39 562
006
Оказание жилищной помощи
26 640
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
277 682
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6 750
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 030
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
49 368
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
86 719
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
8 577
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
29 717
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 346
464
Отдел образования района (города областного значения)
10 595
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
10 595
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 138
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов