Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 20/131 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы № 21/139 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 наурызда № 2374 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы және «2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» 2013 жылғы 3 желтоқсандағы № 148-V Заңдарына, Маңғыстау облыстық мәслихатының 2014 жылғы 27 ақпандағы № 15/224 «Облыстық мәслихаттың «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/188 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 7 наурыздағы № 2366 реттік санымен тіркелген) шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 23 желтоқсандағы № 20/131 «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімде тіркелген № 2333, алғашқы ресми жарияланған күні 2014 жылғы 31 қаңтар, ресми жариялау көзі «Рауан» газеті) мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімде:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес мынадай көлемде бекітілсін, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемде:
1) кірістер – 7894676,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2217995,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6610,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 16071,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5654000,0 мың теңге;
2) шығындар – 8019132,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 79049,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 97230,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18181,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -203505,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 203505,3 мың теңге;
3 тармақтың 1) тармақшасындағы «100» саны «92,2» санымен, 4) тармақшасындағы «100» саны «92,1» санымен ауыстырылсын;
6 тармақтың қазақша мәтіні өзгеріссіз қалдырылады.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 20/131 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 11 марта 2014 года № 21/139. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 26 марта 2014 года № 2374
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законами Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и «О республиканском бюджете на 2014-2016 годы» от 3 декабря 2013 года № 148-V, решением Мангистауского областного маслихата от 27 февраля 2014 года № 15/224 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 13/188 «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 7 марта 2014 года за № 2366) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение районного маслихата от 23 декабря 2013 года № 20/131 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2333, дата первого опубликования 31 января 2014 года, источник официального опубликования газета «Рауан»)
в решении:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующем объеме:
1) доходы – 7894676,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2217995,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 6610,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16071,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 5654000,0 тысяч тенге;
2) затраты – 8019132,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 79049,0 тысяч теңге;
бюджетные кредиты – 97230,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18181,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -203505,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 203505,3 тысяч тенге;
пункт 3, в подпункте 1) цифры «100» заменить цифрами «92,2», в подпункте 4) цифры «100» заменить цифрами «92,1»;
пункт 6 изложить в следующей редакции:
«Установить социальную помощь на единовременное возмещение коммунальных услуг и приобретение топлива работникам государственных организации образования, медицинским и фармацевтическим работникам государственных организаций здравоохранения, работникам государственных организации социального обеспечения, работникам государственных организаций культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, в размере 12100 тенге».

2. «Бейнеу аудандық мәслихатының аппараты» мемлекеттік мекемесі (Қ.Еламанов) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды және «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының «Әділет» ақпараттық құқықтық жүйесінде орналастыруды қамтамасыз етсін.

2. Государственному учреждению «Аппарат Бейнеуского районного маслихата» (Еламанов.К) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официального опубликования в средствах массовой информации и размещения в информационно – правовой системе «Әділет» республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан».

3. Осы шешімнің орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары К.Әбілшеевке жүктелсін.
4. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         М. Төреғожин
Аудандық
мәслихат хатшысы                        А. Ұлұқбанов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Бейнеу аудандық экономика
және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесі
басшысының орынбасары
Б.Б. Әзірханов
11 наурыз 2014 жыл
2014 жылғы 11 наурыздағы
№ 21/139 шешіміне қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Сан Сын Ішк Сын Ерек Атауы Сомасы, мың теңге

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Абилшеева.К.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                     М. Торегожин
Секретарь
районного маслихата                     А. Улукбанов
«СОГЛАСОВАНО»
Заместитель руководителя
государственного учреждения
«Бейнеуский районный отдел
экономики и финансов»
Б.Б. Азирханов
11 марта 2014 г.
Приложение
к решению районного маслихата
от 11 марта 2014 года № 21/139
Бюджет района на 2014 год
Кат Кл Пдк Спк Наименование Сумма, тыс.тенге

10 740,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
11 129,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
102 200,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
688 694,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
688 694,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
305 585,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
279 467,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
59 337,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
36 368,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
12 000,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
12 645,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
134 765,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 345,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
3 129,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
15 115,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3 763,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26 118,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 904,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 564,0
012
Ақпараттық жүйелер құру
650,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 799 609,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
22 114,0
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
22 114,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7 705,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
7 705,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
2 674 962,0
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу

10 740,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 129,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
102 200,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
688 694,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
688 694,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
305 585,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
279 467,0
002
Программа занятости
59 337,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
36 368,0
005
Государственная адресная социальная помощь
12 000,0
006
Оказание жилищной помощи
12 645,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
134 765,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 345,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3 129,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
15 115,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 763,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26 118,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22 904,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 564,0
012
Создание информационных систем
650,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 799 609,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22 114,0
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
22 114,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
7 705,0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
7 705,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
2 674 962,0
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда

81 879,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
28 464,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
28 464,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
11 549,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 443,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2 290,0
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
816,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10 176,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 176,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
31 690,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
31 690,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14 849,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
14 849,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14 849,0
12
Көлiк және коммуникация
24 936,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
24 936,0
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
19 315,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5 621,0
13
Басқалар
134 952,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
17 349,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 010,0
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
6 339,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
47 698,0
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
47 698,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
64 905,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 905,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
51 000,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5 000,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві

81 879,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
28 464,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
28 464,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
11 549,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
8 443,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2 290,0
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
816,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10 176,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10 176,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
31 690,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
31 690,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14 849,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
14 849,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
14 849,0
12
Транспорт и коммуникации
24 936,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
24 936,0
022
Развитие транспортной инфраструктуры
19 315,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
5 621,0
13
Прочие
134 952,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
17 349,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
11 010,0
003
Поддержка предпринимательской деятельности
6 339,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
47 698,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках программы «Развитие регионов»
47 698,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
64 905,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
13 905,0
013
Капитальные расходы государственного органа
51 000,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5 000,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)