Түпқараған ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтардың жинақталу нормаларын бекіту туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 қазандағы № 25/171 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 қарашада № 2528 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 наурыздағы № 39/272 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 15.03.2016 № 39/272 шешімімен(қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылдың 9 қаңтардағы Экологиялық Кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес, Түпқараған ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтардың жинақталу нормасының қоса жіберілген анықтамалары бекітілсін.
2. "Түпқараған аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (А.Ізбен) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды және "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Әділет" ақпараттық–құқықтық жүйесінде орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы: М.Шырақбай
Аудандық мәслихат хатшысы: А.Досанова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Түпқараған аудандық тұрғын
үй-коммуналдық шаруашылығы,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы:
Д.Наурызғалиев
27 қазан 2014 жыл
Түпқараған аудандық мәслихатының
2014 жылғы 27 қазандағы

Об утверждении определения норм накоплении твердых бытовых отходов по Тупкараганскому району
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 27 октября 2014 года № 25/171. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 24 ноября 2014 года № 2528. Утратило силу решением Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 15 марта 2016 года № 39/272
Сноска. Утратило силу решением Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 15.03.2016 № 39/272(вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Экологическим кодексом Республики Казахстан от 9 января 2007 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить согласно приложению, прилагаемые определения норм накопления твердых бытовых отходов по Тупкараганскому району.
2. Государственному учреждению "Аппарат Тупкараганского районного маслихата" (А.Избен) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официального опубликования в средствах массовой информации и размещения в информационно–правовой системе "Әділет" республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М.Шыракбай
Секретарь районного маслихата А.Досанова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Тупкараганский районный отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных дорог"
Д.Наурызгалиев
27 октября 2014 года
ПРИЛОЖЕНИЕ
к решению Тупкараганского