Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 17/187 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 қыркүйектегі № 26/269 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 қыркүйекте № 2500 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106,109 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/188 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2014 жылғы 05 қыркүйектегі № 19/292 Маңғыстау облыстық мәслихатының (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 2494 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 17/187 «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 2336 болып тіркелген, 2014 жылғы 31 қаңтарда № 4 (381) «Мұнайлы» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2014 жылға арналған аудандық бюджет қоса беріліп отырған 1- қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 250 027 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 548 023   мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 40 820 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша– 439 696 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 5 221 488 мың теңге.
2) шығындар – 9 420 018 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 329 424 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 372 152 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 42 728 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 499 415 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 499 415 мың теңге.».
2-тармақтың 1 және 5 тармақшалары жаңа редақцияда жазылсын:
«1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 90 пайыз;
5) әлеуметтік салық - 90,1 пайыз.».
4-тармақ мынадай жаңа абзацпен толықтырылсын:
«Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайғастыру.».

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 12 декабря 2013 года № 17/187 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 15 сентября 2014 года № 26/269. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 26 сентября 2014 года № 2500
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Мангистауского областного маслихата от 05 сентября 2014 года № 19/292 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 13/188 «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2494), Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 12 декабря 2013 года  № 17/187 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2336, опубликовано в газете «Мұнайлы» от 31 января 2014 года № 4 (381)) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2014 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 9 250 027 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 548 023 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 40 820 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 439 696 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 221 488 тысяч тенге;
2) затраты – 9 420 018 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 329 424 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 372 152 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 42 728 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 499 415 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 499 415 тысяч тенге».
подпункты 1 и 5 пункта 2 изложить в новой редакции:
«1) Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 90 процента;
5) Социальный налог – 90,1 процентов.».
пункт 4 дополнить следующим новым абзацом:
«На развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020.».

5.1-тармақта:
1) тармақша алынып тасталсын.
5.2.1.-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
«5.2.1. «Қазақстан Республикасында арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар туралы» 1999 жылғы 5 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес арнаулы мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алушылар:
22 наурыз - Наурыз мерекесіне берілетін әлеуметтік көмек:
«Алтын алқа», «Күміс алқа» алқаларымен марапатталған, бұрынғы КСР Одағының «Батыр ана», «Аналық даңқ» (1,2,3 дәрежесі) ордендерімен, «Аналық медалі» (2 дәрежесі) медалімен марапатталған көп балалы аналарға – 2 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
барлық топтағы мүгедектер, 16 жастан 18 жасқа дейінгі барлық топтағы мүгедек балаларға, 16 жасқа дейінгі мүгедек балаларға - 5 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
1986 жыл 26 сәуір - Чернобыльдағы АЭС апат күніне берілетін әлеуметтік көмек:
Чернобыль АЭС-дағы апаттың зардабын жою салдарынан мүгедек болған тұлғаларға – 60 000 теңге көлемінде;
1986–1987 жылдардағы Чернобыльдағы АЭС апатты жоюға қатысушыларға - 50 000 теңге көлемінде;
1988–1989 жылдардағы Чернобыльдағы АЭС апатты жоюға қатысушыларға - 20 000 теңге көлемінде;
9 мамыр - Жеңіс күнін мерекелеуге әлеуметтік көмек:
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне - 100 000 теңге көлемінде;
Жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларға (Чернобыльдағы АЭС апатты жоюға қатысушы мүгедектерден басқа) - 60 000 теңге көлемінде;
Жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысының қатысушыларына теңестірілген тұлғаларға (1986–1987 жылдардағы Чернобыльдағы АЭС апатты жоюға қатысушылардан басқа) - 50 000 теңге көлемінде;
Ұлы Отан соғыс жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдар, сондай-ақ 1941 жылғы 22 маусымнан 1945 жылғы 9 мамыр аралығында кемінде алты ай жұмыс істеген (әскери қызмет өткерген) және Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталмаған адамдарға - 10 000 теңге көлемінде;
Ұлы Отан соғысы жылдарында қаза болған жауынгерлердің қайта некеге отырмаған жесірлері, «Қазақстан Республикасында арнаулы мемлекеттік жәрдемақылар туралы» 1999 жылғы 5 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 4 бабының 3 және 4 тармағында көрсетілген тұлғаларға - 40 000 теңге көлемінде;
Ауғанстандағы немесе соғыс қимылдары жүргізілген басқа мемлекеттердегі соғыс қимылдары кезінде қаза тапқан (хабар- ошарсыз кеткен) немесе жаралану, контузия алу, мертігу, ауру салдарынан қайтыс болған әскери қызметшілердің, арнаулы мемлекеттік органдар қызметкерлерінің отбасылары; бейбіт уақытта әскери қызмет, арнаулы мемлекеттік органдарда қызмет атқару кезінде қаза тапқан (қайтыс болған) әскери қызметшілердің, арнаулы мемлекеттік органдар қызметкерлерінің отбасылары, қызметтік міндеттерін атқару кезінде қаза тапқан ішкі істер органдары қызметкерлерінің отбасылары; Чернобыль АЭС-дағы апаттық және азаматтық немесе әскери мақсаттағы объектілердегі басқа да радиациялық апаттар мен авариялардың салдарын жою кезінде қаза тапқандардың отбасылары; сәуле аурулары салдарынан қайтыс болғандардың немесе қайтыс болған мүгедектердің, сондай-ақ қайтыс болуы Чернобыль АЭС-дағы апаттық және азаматтық немесе әскери мақсаттағы объектілердегі басқа да радиациялық апаттар мен авариялардың және ядролық сынақтардың әсеріне белгіленген тәртіппен байланысты болған азаматтардың отбасыларына - 10 000 теңге көлемінде;
Қайтыс болған соғыс мүгедектерінің және оларға теңестірілген мүгедектердің екінші рет некеге отырмаған әйеліне (еріне), сондай-ақ қайтыс болған соғысқа қатысушылардың, партизандардың, астыртын әрекет жасаушылардың, «Ленинградты қорғағаны үшін» медалімен немесе «Қоршаудағы Ленинградтың тұрғынына» белгісімен марапатталған азаматтардың, жалпы сырқаттанудың, еңбекте мертігудің және басқа да себептердің (құқыққа қарсыларын қоспағанда) салдарынан мүгедек деп танылғандардың әйелі (ері) - 10 000 теңге көлемінде;

в пункте 5.1:
исключить подпункт 1).
пункт 5.2.1. изложить в новой редакции:
«5.2.1. Получатели специального государственного социального
пособия в соответствии с Законом Республики Казахстан от 5 апреля 1999 года «О специальном государственном пособии в Республике Казахстан»:
Социальная помощь предоставляемая к Празднику Наурыз - 22 марту:
многодетным матерям, награжденным подвесками «Алтын алка», «Кумис алка, награжденным орденами «Мать героиня», «Материнская слава» (1, 2, 3 степени), медалью «Медаль материнства» (2 степени) бывшего Союза ССР - в размере 2 месячных расчетных показателей;
инвалидам всех групп, детям-инвалидам с 16 до 18 лет всех групп, детям-инвалидам до 16 лет – в размере 5 месячных расчетных показателей;
Социальная помощь предоставляемая к 26 апрелю 1986 года к дню аварии на Чернобыльской АЭС:
лицам, ставшим инвалидами вследствие ликвидации аварии на Чернобыльской АЭС – в размере 60 000 тенге;
участникам ликвидации аварии на Чернобыльской АЭС в 1986-1987 годах – в размере 50 000 тенге;
участникам ликвидации аварии на Чернобыльской АЭС в 1988-1989 годах – в размере 20 000 тенге;
Социальная помощь к празднованию Дня Победы - 9 мая:
участники и инвалиды Великой Отечественной войны – в размере 100 000 тенге;
лица, приравненные по льготам и гарантиям к инвалидам Великой Отечественной войны (кроме лиц, ставших инвалидами вследствие ликвидации аварии на Чернобыльской АЭС) – в размере 60 000 тенге;
лица, приравненные по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны (кроме участников ликвидации аварии на Чернобыльской АЭС в 1986-1987 годах) – в размере 50 000 тенге;
лица, награжденные орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны, а также лица, проработавшие (прослужившие) не менее шести месяцев с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года и не награжденные орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны – в размере 10 000 тенге;
вдовы, погибших воинов в годы Великой Отечественной войны, не вступившие в повторный брак, лица, указанные в подпунктах 3 и 4 статьи 4 Закона Республики Казахстан от 5 апреля 1999 года «О специальном государственном пособии в Республике Казахстан» - в размере 40 000 тенге;
семьям военнослужащих, сотрудников специальных государственных органов, погибших (пропавших без вести) или умерших вследствие ранения, контузии, увечья, заболевания, полученных в период боевых действии в Афганистане или в других государствах, в которых велись боевые действия; семьи военнослужащих, сотрудников специальных государственных органов, погибших (умерших) при прохождении воинской службы, службы в специальных государственных органах в мирное время, семьи сотрудников органов внутренних дел, погибших при исполнении служебных обязанностей, семьи погибших при ликвидации последствии катастрофы на Чернобыльской АЭС и других радиационных катастроф и аварии на объектах гражданского или военного назначения, семьи умерших вследствие лучевой болезни или умерших инвалидов, а также граждан, смерть которых в установленном порядке связана с воздействием катастрофы на Чернобыльской АЭС и других радиационных катастроф и аварий на объектах гражданского или военного назначения и ядерных испытаний – в размере 10 000 тенге;
не вступившие в повторный брак жены (мужья) умерших инвалидов войны и приравненных к ним инвалидов, а также жены (мужья) умерших участников войны, партизан, подпольщиков, граждан награжденных медалью «За оборону Ленинграда» или знаком «Жителю блокадного Ленинграда», признававшихся инвалидами в результате общего заболевания, трудового увечья и других причин (за исключением противоправных) – в размере 10 000 тенге;

Семей ядролық сынақ полигонындағы ядролық сынақтар салдарынан зардап шеккен азаматтар - 20 000 теңге көлемінде;
30 тамыз - Қазақстан Республикасының Конституция күніне әлеуметтік көмек:
асыраушысынан айырылуы бойынша мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы (балаларға) алушыларға – 8 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
Қазақстан Республикасы алдында сіңірген ерекше еңбегі үшін зейнетақы тағайындалған тұлғаларға - 60 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
барлық топтағы мүгедектер, 16 жастан 18 жасқа дейінгі барлық топтағы мүгедек балаларға, 16 жасқа дейінгі мүгедек балаларға - 5 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
6 қазан - Қазақстан Республикасында мүгедектер күніне әлеуметтік көмек:
барлық топтың мүгедектері, 16 жастан 18 жасқа дейінгі мүгедектері мен мүгедек балаларға, 16 жасқа дейінгі мүгедек балаларға - 2 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
1 мамыр - Қазақстан халқының бірлігі мерекесіне берілетін әлеуметтік көмек:
барлық топтағы мүгедектер, 16 жастан 18 жасқа дейінгі барлық топтағы мүгедек балаларға, 16 жасқа дейінгі мүгедек балаларға - 5 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
1 маусым – балаларды қорғау күніне әлеуметтік көмек:
16 жастан 18 жасқа дейінгі барлық топтың мүгедек балаларына, 16 жасқа дейінгі мүгедек балаларға - 5 айлық есептік көрсеткіш көлемінде;
16 желтоқсан – Тәуелсіздік күніне әлеуметтік көмек:
барлық топтағы мүгедектер, 16 жастан 18 жасқа дейінгі барлық топтағы мүгедек балаларға, 16 жасқа дейінгі мүгедек балаларға - 5 айлық есептік көрсеткіш көлемінде.».
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«6. Жергілікті атқарушы органның резервтік қоры 13 343 мың теңге сомасында бекітілсін.».
көрсетілген шешімнің 1,3 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1,2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

граждане, пострадавшие вследствие ядерных испытаний на Семипалатинском испытательном ядерном полигоне - в размере 20 000 тенге.
Социальная помощь к Дню Конституций Республики Казахстан – 30 августа:
получателям государственного социального пособия по утере кормильца (на детей) - в размере 8 месячных расчетных показателей;
лица, которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой – в размере 60 месячных расчетных показателей;
инвалидам всех групп, детям-инвалидам с 16 до 18 лет всех групп, детям-инвалидам до 16 лет - размере 5 месячных расчетных показателей;
Социальная помощь ко дню инвалидов в Республике Казахстан 6 октября:
инвалидам всех групп, детям-инвалидам с 16 до 18 лет всех групп, детям-инвалидам до 16 лет - в размере 2 месячных расчетных показателей;
Социальная помощь предоставляемая к Празднику Единства народа Казахстана – 1 мая:
инвалидам всех групп, детям-инвалидам с 16 до 18 лет всех групп, детям-инвалидам до 16 лет - в размере 5 месячных расчетных показателей.
Социальная помощь ко дню защиты детей – 1 июня:
детям-инвалидам с 16 до 18 лет всех групп, детям-инвалидам до 16 лет - в размере 5 месячных расчетных показателей.
Социальная помощь ко дню Независимости – 16 декабря:
инвалидам всех групп, детям-инвалидам с 16 до 18 лет всех групп, детям-инвалидам до 16 лет - в размере 5 месячных расчетных показателей.».
пункт 6 изложить в новой редакции:
«6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района в сумме 13 343 тысячи тенге.».
приложения 1,3 и 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2 и 3 к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық бюджет комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Қ. Оңдабаев).
3. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен соң осы шешімді аудан әкімдігінің ресми сайтында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауды қамтамасыз етсін (Б. Назар).
4. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                         С.Есенкулов
Аудандық мәслихат
хатшысы                                 Б.Назар
КЕЛІСІЛДІ»
«Мұнайлы аудандық экономика
және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Ш. Сұңғат
15 қыркүйек 2014 жыл
Мұнайлы аудандық
мәслихаттың
2014 жылғы 15 қыркүйектегі
№ 26/269 шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
Сан Сын Ішкі сын Атауы Сомасы, мың тенге
1
2
3

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на бюджетную комиссию района (председатель комиссии К. Ондабаев).
3. Обеспечить официальное опубликование данного решения на официальном сайте районного акимата и в информационно-правовой системе «Әділет» после государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области (Б. Назар).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                     С.Есенкулов
Секретарь районного
маслихата                               Б.Назар
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель государственного
учреждения «Мунайлинский
районный отдел экономики и финансов»
Ш. Сұңғат
15 сентября 2014 года
Приложение 1
к решению Мунайлинского
районного маслихата
от 15 сентября 2014 года № 26/269
Районный бюджет на 2014 год
Кат Кл Подк Наименование Сумма, тыс. тенге
1
2
3

543 296
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
16 010
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16 010
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
124 053
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
97 149
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
22 702
009
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
4 202
Маңғыстау селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
39 297
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
29 127
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
170
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10 000
Баянды селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
23 437
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
16 739
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
513
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
6 185
Қызылтөбе селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
23 221
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22 881
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
340
Атамекен селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
22 857
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22 857
Басқұдық селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
27 810
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
24 480
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 330
Даулет селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
17 407
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17 137
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
270
Батыр селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

543 296
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
16 010
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
16 010
122
Аппарат акима района (города областного значения)
124 053
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
97 149
003
Капитальные расходы государственного органа
22 702
009
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 202
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
39 297
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29 127
022
Капитальные расходы государственного органа
170
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10 000
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
23 437
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16 739
022
Капитальные расходы государственного органа
513
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 185
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
23 221
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22 881
022
Капитальные расходы государственного органа
340
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22 857
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22 857
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
27 810
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
24 480
022
Капитальные расходы государственного органа
3 330
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17 407
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17 137
022
Капитальные расходы государственного органа
270
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
142 020
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
12 786
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
129 234
Даулет селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
22 015
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2 733
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
19 282
Батыр селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9 652
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
9 652
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 126 853
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 836
003
Жалпы білім беру
2 746 942
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
51 871
006
Балаларға қосымша білім беру
96 474
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2 707
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
23 602
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемдері
11 187
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
84 790
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
86 444
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 534 218
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 534 218
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
358 454
Маңғыстау селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 650
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
1 650
Қызылтөбе селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
866
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
866
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
355 554
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
142 020
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратнов сельской местности
12 786
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
129 234
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22 015
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратнов сельской местности
2 733
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
19 282
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9 652
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратнов сельской местности
9 652
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 126 853
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
22 836
003
Общеобразовательное обучение
2 746 942
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
51 871
006
Дополнительное образование для детей
96 474
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2 707
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
23 602
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 187
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
84 790
067
Капитальные расходы подведомственных государственныхучреждений и организаций
86 444
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 534 218
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 534 218
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
358 454
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 650
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 650
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
866
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
866
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
355 554
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

34 761
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
28 261
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 500
Даулет селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
27 112
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
20 612
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 500
Батыр селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
20 110
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15 759
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 351
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
31 997
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 272
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
5 725
02
Қорғаныс
15 985
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
15 985
005
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегі iс-шаралар
15 985
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5 880
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 880
021
Елдi мекендерде жол қозғалысыі қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
5 880
04
Білім беру
4 113 475
Маңғыстау селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
29 883
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
25 970
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3 913
Қызылтөбе селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
20 042
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
20 042
Басқұдық селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7 786
005
Ауылдық (селолық) жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
7 786
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

34 761
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
28 261
022
Капитальные расходы государственного органа
6 500
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
27 112
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20 612
022
Капитальные расходы государственного органа
6 500
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20 110
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15 759
022
Капитальные расходы государственного органа
4 351
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
31 997
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
26 272
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
5 725
02
Оборона
15 985
122
Аппарат акима района (города областного значения)
15 985
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
15 985
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5 880
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 880
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5 880
04
Образование
4 113 475
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29 883
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
25 970
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
3 913
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20 042
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
20 042
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7 786
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
7 786
464
Отдел образования района (города областного значения)

2 935 764
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 538
003
Жалпы білім беру
2 683 649
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
38 113
006
Балаларға қосымша білім беру
96 785
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3 099
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
32 436
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10 719
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
47 425
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 120 000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 120 000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
337 353
Маңғыстау селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 606
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
1 606
Қызылтөбе селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
817
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
817
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
334 930
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 019
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
49 200
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
31 046
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
19 167
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
54 559
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
116 052
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 814
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
713
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
16 767
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
8 896
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

2 935 764
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
23 538
003
Общеобразовательное обучение
2 683 649
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
38 113
006
Дополнительное образование для детей
96 785
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3 099
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
32 436
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10 719
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
47 425
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 120 000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 120 000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
337 353
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 606
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 606
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
817
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
817
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
334 930
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24 019
002
Программа занятости
49 200
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
31 046
005
Государственная адресная социальная помощь
19 167
006
Жилищная помощь
54 559
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
116 052
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 814
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
713
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16 767
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
8 896
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

18 428
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
3 676
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
922 850
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
28 670
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 086
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
11 357
007
Әр түрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
6 227
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
121 537
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 888
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
15 616
006
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
4 502
007
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
14 030
008
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
292
009
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
72 209
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
772 643
011
Мәдениет объектілерін дамыту
772 643
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
128 887
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13 399
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 399
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
26 320
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 816
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 679
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
6 125
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
811
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
5 889
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
89 168
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
89 168
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
18 834
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
18 834
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

18 428
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
3 676
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
922 850
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
28 670
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
11 086
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
11 357
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
6 227
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
121 537
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры
14 888
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
15 616
006
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
4 502
007
Функционирование районных (городских) библиотек
14 030
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
292
009
Поддержка культурно-досуговой работы
72 209
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
772 643
011
Развитие объектов культуры
772 643
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
128 887
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13 399
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
13 399
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
26 320
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
11 816
005
Обеспечение функционирования скотомогильников
(биотермических ям)
1 679
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
6 125
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
811
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
5 889
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
89 168
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
89 168
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
18 834
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
18 834
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Баянды селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Қызылтөбе селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Атамекен селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Басқұдық селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Даулет селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Батыр селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
Маңғыстау селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
Қызылтөбе селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
Маңғыстау селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Баянды селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Қызылтөбе селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Атамекен селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Басқұдық селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Даулет селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Батыр селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру

004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима сельского округа Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020