Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 17/187 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы.
Маңғыстау облысы Мұнайлы ауданы мәслихатының 2014 жылғы 24 қарашадағы № 27/277 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 қарашада № 2534 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106,109 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және «2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/188 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» 2014 жылғы 19 қарашадағы № 20/297 Маңғыстау облыстық мәслихатының (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 2524 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 17/187 «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 2336 болып тіркелген, 2014 жылғы 31 қаңтарда № 4 (381) «Мұнайлы» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2014 жылға арналған аудандық бюджет 1- қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 547 973 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 620 456 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 35 892 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша– 371 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 5 520 625 мың теңге;
2) шығындар – 9 717 964 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 330 190 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 372 918 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 42 728 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 500 181 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 500 181 мың теңге.».
2-тармақтың 1 және 5 тармақшалары жаңа редақцияда жазылсын:
«1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 93,5 пайыз;
5) әлеуметтік салық - 93,4 пайыз.».
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«6. Жергілікті атқарушы органның резервтік қоры 1 140 мың теңге сомасында бекітілсін.».

О внесении изменений в решение районного маслихата от 12 декабря 2013 года № 17/187 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 24 ноября 2014 года № 27/277. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 27 ноября 2014 года № 2534.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Мангистауского областного маслихата от 19 ноября 2014 года № 20/297 «О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 13/188 «Об областном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2524), Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 12 декабря 2013 года  № 17/187 «О районном бюджете на 2014-2016 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2336, опубликовано в газете «Мұнайлы» от 31 января 2014 года № 4 (381)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2014 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы – 9 547 973 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 620 456 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 35 892 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 371 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5 520 625 тысяч тенге;
2) затраты – 9 717 964 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 330 190 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 372 918 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 42 728 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 500 181 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 500 181 тысяч тенге».
подпункты 1 и 5 пункта 2 изложить в новой редакции:
«1) Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 93,5 процента;
5) Социальный налог – 93,4 процентов.».
пункт 6 изложить в новой редакции:
«6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района в сумме 1 140 тысячи тенге.».

көрсетілген шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және  2 қосымшаларынасәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық бюджет комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Қ. Оңдабаев).
3. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен соң осы шешімді аудан әкімдігінің ресми сайтында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауды қамтамасыз етсін (Б. Назар).

приложения 1 и 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на бюджетную комиссию района (председатель комиссии К. Ондабаев).
3. Обеспечить официальное опубликование данного решения на официальном сайте районного акимата и в информационно-правовой системе «Әділет» после государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области (Б. Назар).

128 509
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
17 701
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
110 808
Атамекен селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
116 076
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
116 076
Басқұдық селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
165 851
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
33 561
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
132 290
Даулет селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
21 966
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2 675
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
19 291
Батыр селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
13 243
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
13 243
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 183 475
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 836
003
Жалпы білім беру
2 797 348
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
51 860
006
Балаларға қосымша білім беру
95 513
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
2 707
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
23 316
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
540
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемдері
11 317
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
90 574
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
87 464
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 505 664
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 505 664
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету

128 509
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
17 701
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
110 808
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
116 076
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
116 076
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
165 851
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
33 561
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
132 290
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
21 966
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
2 675
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
19 291
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13 243
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
13 243
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 183 475
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
22 836
003
Общеобразовательное обучение
2 797 348
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
51 860
006
Дополнительное образование для детей
95 513
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
2 707
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
23 316
012
Капитальные расходы государственного органа
540
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 317
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
90 574
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
87 464
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 505 664
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 505 664
06
Социальная помощь и социальное обеспечение

331 909
Маңғыстау селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 609
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
1 609
Қызылтөбе селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
732
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
732
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
329 184
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 670
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
44 112
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
29 077
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
12 582
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
662
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
175 249
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 538
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 190
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
17 890
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7 671
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
8 470
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 073
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
384
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
384
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 896 131
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
303
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
303
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 361 100
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
49 311
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
364 795
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
614 036
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту

331 909
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1 609
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 609
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
732
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
732
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
329 184
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21 670
002
Программа занятости
44 112
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
29 077
005
Государственная адресная социальная помощь
12 582
006
Оказание жилищной помощи
662
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
175 249
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 538
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 190
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
17 890
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7 671
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
8 470
021
Капитальные расходы государственного органа
6 073
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
384
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
384
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 896 131
464
Отдел образования района (города областного значения)
303
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
303
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 361 100
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
49 311
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
364 795
005
Развитие коммунального хозяйства
614 036
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов

21 450
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
120 142
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 140
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
1 140
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
13 434
041
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
13 434
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
19 587
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
19 587
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
6 182
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
6 182
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
817 791
077
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
817 791
14
Борышқа қызмет көрсету
70
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
70
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
70
15
Трансферттер
21 495
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
21 495
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
21 495
3. ТАЗА БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕУ
330 190
Бюджеттік кредиттер
372 918
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
372 918
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
372 918
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
42 728
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
42 728
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
42 728
4. ҚАРЖЫ АКТИВТЕРІМЕН ОПЕРАЦИЯЛАР БОЙЫНША САЛЬДО
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫ (ПРОФИЦИТІ)
-500 181
6. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ (ПРОФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ)
500 181
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 қарашадағы
№ 27/277 шешіміне 2 қосымша
2014 жылға арналған әрбір ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
Функ ционалдық топ Әкімшілік Бағ дар лама Атауы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
Маңғыстау селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Баянды селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Қызылтөбе селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Атамекен селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Басқұдық селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Даулет селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Батыр селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Білім беру
Маңғыстау селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

21 450
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
120 142
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 140
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
1 140
464
Отдел образования района (города областного значения)
13 434
041
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
13 434
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
19 587
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
19 587
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)
6 182
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
6 182
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
817 791
077
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
817 791
14
Обслуживание долга
70
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
70
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
70
15
Трансферты
21 495
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
21 495
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
21 495
3. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
330 190
Бюджетные кредиты
372 918
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
372 918
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
372 918
5
Погашение бюджетных кредитов
42 728
01
Погашение бюджетных кредитов
42 728
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
42 728
4. САЛЬДО ПО ОПЕРАЦИЯМ С ФИНАНСОВЫМИ АКТИВАМИ
0
Приобретение финансовых активов
0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5. ДЕФИЦИТ (ПРОФИЦИТ) БЮДЖЕТА
-500 181
6. ФИНАНСИРОВАНИЕ ДЕФИЦИТА (ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ПРОФИЦИТА) БЮДЖЕТА
500 181
Приложение 2
к решению Мунайлинского районного
маслихата от 24 ноября 2014 года № 27/277
Перечень бюджетных программ на 2014 год каждого аула (села), аульного (сельского) округа
Фгр. Адм. Пр. Наименование
01
Государственные услуги общего характера
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Баянды селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Қызылтөбе селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Атамекен селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Басқұдық селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Даулет селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Батыр селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
Маңғыстау селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
Қызылтөбе селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
Маңғыстау селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Баянды селосы әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Қызылтөбе селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Атамекен селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Басқұдық селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Даулет селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Батыр селолық округ әкімінің аппараты
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру

004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима сельского округа Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно
в сельской местности
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
Аппарат акима села Мангистау
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Аппарат акима села Баянды
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Аппарат акима сельского округа Кызылтобе
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Аппарат акима сельского округа Атамекен
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Аппарат акима сельского округа Баскудык
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Аппарат акима сельского округа Даулет
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Аппарат акима сельского округа Батыр
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020