Басқұдық ауылдық округі әкімінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Басқұдық ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 22 шілдедегі № 317 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 тамызда № 2487 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы", 2013 жылғы 21 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" заңдарына сәйкес, Басқұдық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда Маңғыстау облысы Басқұдық ауылдық округі әкімінің 19.07.2016 № 445 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Басқұдық ауылдық округі әкімінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Басқұдық селолық округінің әкімшілік-аумақтық құрылысына қарасты құрамдас бөліктеріне және көшелеріне атаулар беру туралы" Басқұдық ауылдық округі әкімінің 2008 жылғы 6 маусымдағы № 10 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11-7-12 болып тіркелген, "Мұнайлы" газетінде 2008 жылғы 18 шілдеде жарияланған):
шешімнің мемлекеттік тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селолық", "селосы" деген сөздер тиісінше "ауылдық", "ауылы" деген сөздермен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді;
2) "Басқұдық селолық округінің әкімшілік-аумақтық құрылысына қарасты құрамдас бөліктеріне, көшелеріне атаулар беру және бұрынғы атауларын өзгерту туралы" Басқұдық ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 1 маусымдағы № 123 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11-7-54 болып тіркелген, "Мұнайлы" газетінде 2009 жылғы 10 шілдеде жарияланған):
шешімнің мемлекеттік тілдегі тақырыбында "бұрынғы" деген сөз алынып тастылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді;
шешімнің мемлекеттік тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селолық" деген сөз "ауылдық" деген сөзбен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді;
3) "Басқұдық селолық округінің әкімшілік-аумақтық құрылысына қарасты құрамдас бөліктеріне және көшелеріне атаулар қою туралы" Басқұдық ауылдық округі әкімінің 2009 жылғы 20 желтоқсандағы № 291 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11-7-66 болып тіркелген, "Мұнайлы" газетінде 2010 жылғы 29 қаңтарда жарияланған):
шешімнің мемлекеттік тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша "селолық" деген сөз "ауылдық" деген сөзбен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді.

О внесении изменений в некоторые решения акима сельского округа Баскудык
Решение акима Сельского округа Баскудык Мангистауской области от 22 июля 2014 года № 317. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 20 августа 2014 года № 2487
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким сельского округа Баскудык РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения акима сельского округа Баскудык Мангистауской области от 19.07.2016 № 445(вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Внести в некоторые решения акима селького округа Баскудык следующие изменения:
1) в решение акима сельского округа Баскудык от 6 июня 2008 года № 10 "О наименовании составных частей и улиц, относящийся к административно-территориальному устройству сельского округа Баскудык" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-7-12, опубликовано в газете "Мұнайлы" 18 июля 2008 года):
в заголовке и по всему тексту решения на государственном языке слова "селолық", "селосы" заменить соответственно словами "ауылдық", "ауылы", текст на русском языке не изменяется;
2) в решение акима селького округа Баскудык от 1 июня 2009 года № 123 "О наименовании и переименовании составных частей, улиц, относящийся к административно-территориальному устройству сельского округа Баскудык" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-7-54, опубликовано в газете "Мұнайлы" 10 июля 2009 года):
в заголовке решения на государственном языке слово "бұрынғы" исключить, текст на русском языке не изменяется;
в заголовке и по всему тексту решения на государственном языке слово "селолық" заменить словом "ауылдық", текст на русском языке не изменяется;
3) в решение акима сельского округа Баскудык от 20 декабря 2009 года № 291 "О наименовании составных частей и улиц, относящийся к административно-территориальному устройству сельского округа Баскудык" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-7-66, опубликовано в газете "Мұнайлы" 29 января 2010 года):
в заголовке и по всему тексту решения на государственном языке слово "селолық" заменить словом "ауылдық", текст на русском языке не изменяется;

2. "Басқұдық ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің бас маман-заңгері (Ж.Алишбаев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкімнің міндетін атқарушы М. Жұмабаев

2. Главный специалист-юрист "Аппарат акима сельского округа Баскудык" (Ж.Алишбаев) обеспечить государственную регистрацию настоящего решение в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима М. Жумабаев