Әулиекөл ауданындағы Қазанбасы жер асты су көздерінің № 2 (0902), № 1 (0901-резервтік ұнғымалары) учаскесінде Тимофеев шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 12 наурыздағы № 88 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 сәуірде № 4604 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Қаулының кіріспесіне өзгеріс енгізілді – Қостанай облысы әкімдігінің 14.03.2016 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Қосымшаға сәйкес Әулиекөл ауданындағы Қазанбасы жер асты су көздерінің № 2 (0902), № 1 (0901-резервтік) ұңғымалары учаскесінде Тимофеев шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймақтары белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің Қостанай облысы бойынша
департаменті" мемлекеттік мекемесінің
басшысының міндетін атқарушы
______________ С. Байменова
"Қазақстан Республикасы Қоршаған
ортаны қорғау министрлігі Су
ресурстары комитетінің Су ресурстарын
пайдалануды реттеу және қорғау
жөніндегі Тобыл-Торғай бассейндік
инспекциясы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ Г. Оспанбекова
Әкімдіктің
2013 жылғы 12 наурыздағы
№ 88 қаулысына қосымша
Әулиекөл ауданындағы Қазанбасы жер асты су көздерінің № 2 (0902), № 1 (0901-резервтік) ұңғымалары учаскесінде Тимофеев шаруашылық-ауыз су тартуының санитарлық қорғау аймақтары
Су тарту көзінің атауы
Санитарлық қорғау аймақтарының мөлшерлері
І - белдеу
ІІ - белдеу
ІІІ - белдеу
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
шекарасы
ауданы
Ұңғымалар:
№ 2 (09020),
№ 1 (0901-
резервтік)
Радиусі – әр ұңғыманың
айналасында 50 метр
Әр ұңғыманың айналасында 1,6 гектар
Ұзындығы – 182 метр
Барынша ені – 272 метр

Об установлении зон санитарной охраны Тимофеевского хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважин № 2 (0902), № 1 (0901-резервная) Казанбасского месторождения подземных вод в Аулиекольском районе
Постановление акимата Костанайской области от 12 марта 2014 года № 88. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 апреля 2014 года № 4604. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула постановления с изменением, внесенным постановлением акимата Костанайской области от 14.03.2016 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить зоны санитарной охраны Тимофеевского хозяйственно–питьевого водозабора на участке скважин № 2 (0902), № 1 (0901-резервная) Казанбасского месторождения подземных вод в Аулиекольском районе согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения "Департамент
комитета государственного санитарно-
эпидемиологического надзора Министерства
здравоохранения Республики Казахстан по
Костанайской области"
______________ С. Байменова
Руководитель республиканского
государственного учреждения "Тобол-
Торгайская бассейновая инспекция по
регулированию использования и охране водных
ресурсов Комитета по водным ресурсам
Министерства охраны окружающей среды
Республики Казахстан"
____________ Г. Оспанбекова
Приложение
к постановлению акимата
от 12 марта 2014 года
№ 88
Зоны санитарной охраны Тимофеевского хозяйственно – питьевого водозабора на участке скважин № 2 (0902), № 1 (0901-резервная) Казанбасского месторождения подземных вод в Аулиекольском районе
Наименование источника водозабора
Размеры зон санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
граница
площадь
граница
площадь
граница
площадь
Скважины:
№ 2 (09020), № 1 (0901-
резервная)
Радиус – 50 метров вокруг каждой скважины
1,6 гектара вокруг каждой скважины
Длина – 182 метра
Максимальная
ширина – 272 метра

4,92 гектар
Радиусі – 645 метр
130,6 гектар
Ескерту: санитарлық қорғау аймақтарының шекаралары "Әулиекөл ауданындағы Қазанбасы жер асты су көздерінің № 2 (0902), № 1 (0901-резервтік) ұңғымалары учаскесінде Тимофеев су тартуының санитарлық қорғау аймақтары" жобасының картографиялық материалында көрсетілген (Тапсырыс беруші – "Тимофеевка-Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі).

4,92 гектара
Радиус – 645 метров
130,6 гектара
Примечание: границы зон санитарной охраны отражены в картографическом материале проекта "Зоны санитарной охраны Тимофеевского водозабора на участке скважин № 2 (0902), № 1 (0901-резевная) Казанбасского месторождения подземных вод в Аулиекольском районе" (заказчик – товарищество с ограниченной ответственностью "Тимофеевка–Агро").