Мәслихаттың 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 223 "Қостанай облысының 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 279 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 сәуірде № 4628 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Қостанай облыстық мәслихаты аппаратының 2015 жылғы 26 ақпандағы № 66 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Қостанай облыстық мәслихаты аппаратының 26.02.2015 № 66 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 223 "Қостанай облысының 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4370 тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 133778155,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5867887,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 275395,8 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 13491,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 127621381,0 мың теңге;
2) шығындар – 133414968,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1162348,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 2463907,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1301559,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 766360,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 766360,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1565521,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1565521,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы мынадай мазмұндағы 10)11)12)13)14)15) тармақшаларымен толықтырылсын:
"10) техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға;
11) техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында оқитындардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға;
12) жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік тапсырысы негізінде техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында оқитындардың стипендияларының мөлшерін ұлғайтуға;

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 18 декабря 2013 года № 223 "Об областном бюджете Костанайской области на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 15 апреля 2014 года № 279. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 апреля 2014 года № 4628. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо Аппарата Костанайского областного маслихата от 26 февраля 2015 года № 66)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо Аппарата Костанайского областного маслихата от 26.02.2015 № 66).
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 18 декабря 2013 года № 223 "Об областном бюджете Костанайской области на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4370, опубликовано 16 января 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 133778155,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5867887,2 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 275395,8 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13491,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 127621381,0 тысяча тенге;
2) затраты – 133414968,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1162348,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2463907,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1301559,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 766360,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 766360,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1565521,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1565521,6 тысячи тенге.";
пункт 5 указанного решения дополнить подпунктами 10)11)12)13)14)15) следующего содержания:
"10) увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования;
11) увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального образования;
12) увеличение размера стипендий обучающимся в организациях технического и профессионального, послесреднего образования на основании государственного заказа местных исполнительных органов;

13) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
14) 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге;
15) мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге.";
5-тармақтың оныншы абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"Көрсетілген трансферттерді бөлу Қостанай облысы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады (осы тармақтың 3), 4), 8), 9), 10), 11), 12), 15) тармақшаларын қоспағанда).";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы мынадай мазмұндағы 9)10) тармақшаларымен толықтырылсын:
"9) "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферті;
10) мамандандырылған өңірлік ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берілетін нысаналы трансферт.";
көрсетілген шешімнің 13-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            Т. Шерстобитова
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы                       С. Ещанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай облысы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________________ Г. Кисленкова
Мәслихаттың

13) выплату государственной адресной социальной помощи;
14) выплату государственных пособий на детей до 18 лет;
15) выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов.";
абзац десятый пункта 5 изложить в новой редакции:
"Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата Костанайской области (за исключением подпунктов 3), 4), 8), 9),10), 11), 12), 15) настоящего пункта).";
пункт 9 указанного решения дополнить подпунктами 9)10)следующего содержания:
"9) целевого трансферта на развитие на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020";
10) целевого трансферта на увеличение уставных капиталов специализированных региональных организаций.";
приложения 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии                        Т. Шерстобитова
Секретарь Костанайского
областного маслихата                       С. Ещанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования
акимата Костанайской области"
_______________________ Г. Кисленкова
Приложение 1
к решению маслихата

036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
47 374,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
2 147 546,0
4
Емханалар
12 811 725,2
0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12 811 725,2
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
554 829,0
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
414 419,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
11 584 401,2
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
258 076,0
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
730 655,2
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
730 655,2
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
670 798,5
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
59 856,7
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
3 283 613,1
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 916 119,1
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
118 244,9
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
195 902,5
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
95 341,4
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
11 929,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
24 150,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
1 500,0
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 469 051,3
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 367 494,0
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
779 448,0
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік акушерлік пункттер салу
588 046,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 569 096,9
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 687 231,1
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 708 133,1
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
47 374,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2 147 546,0
4
Поликлиники
12 811 725,2
253
Управление здравоохранения области
12 811 725,2
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
554 829,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
414 419,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
11 584 401,2
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
258 076,0
5
Другие виды медицинской помощи
730 655,2
253
Управление здравоохранения области
730 655,2
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
670 798,5
029
Областные базы спецмедснабжения
59 856,7
9
Прочие услуги в области здравоохранения
3 283 613,1
253
Управление здравоохранения области
1 916 119,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
118 244,9
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
195 902,5
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
95 341,4
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
11 929,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
24 150,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
1 500,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 469 051,3
271
Управление строительства области
1 367 494,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
779 448,0
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
588 046,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 569 096,9
1
Социальное обеспечение
2 687 231,1
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 708 133,1
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа

569 468,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
749 387,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
125 643,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
263 635,1
261
Облыстың білім басқармасы
979 098,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
939 176,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
39 922,0
2
Әлеуметтiк көмек
534 940,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
534 940,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
281 759,0
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
110 816,0
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
142 365,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
346 925,8
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
270 286,8
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
151 347,9
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 500,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
63 503,0
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
13 205,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 714,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10 000,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
26 016,9
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
36 573,0
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
36 573,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
40 066,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
40 066,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

569 468,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
749 387,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
125 643,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
263 635,1
261
Управление образования области
979 098,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
939 176,0
037
Социальная реабилитация
39 922,0
2
Социальная помощь
534 940,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
534 940,0
003
Социальная поддержка инвалидов
281 759,0
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
110 816,0
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
142 365,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
346 925,8
256
Управление координации занятости и социальных программ области
270 286,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
151 347,9
007
Капитальные расходы государственного органа
1 500,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
63 503,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
13 205,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 714,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10 000,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
26 016,9
263
Управление внутренней политики области
36 573,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
36 573,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
40 066,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
40 066,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

18 234 976,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4 484 836,0
261
Облыстың білім басқармасы
214 399,0
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
201 156,0
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
13 243,0
262
Облыстың мәдениет басқармасы
80 139,0
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
80 139,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 190 298,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 883 897,0
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
2 306 401,0
2
Коммуналдық шаруашылық
13 750 140,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 289 729,6
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
531 674,0
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 758 055,6
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7 460 410,4
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 410,0
004
Елдi мекендердi газдандыру
205 478,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 200,0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 552 964,0
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
1 045 714,0
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
1 505 610,4
113
Жергiлiктi бюджеттерден берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
87 034,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
4 857 840,2
1
Мәдениет саласындағы қызмет
1 022 376,7
262
Облыстың мәдениет басқармасы
1 022 376,7
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 826,3
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау

18 234 976,0
1
Жилищное хозяйство
4 484 836,0
261
Управление образования области
214 399,0
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
201 156,0
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
13 243,0
262
Управление культуры области
80 139,0
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
80 139,0
271
Управление строительства области
4 190 298,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 883 897,0
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 306 401,0
2
Коммунальное хозяйство
13 750 140,0
271
Управление строительства области
6 289 729,6
033
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
531 674,0
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
5 758 055,6
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7 460 410,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
62 410,0
004
Газификация населенных пунктов
205 478,0
005
Капитальные расходы государственного органа
1 200,0
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
4 552 964,0
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
1 045 714,0
038
Развитие коммунального хозяйства
1 505 610,4
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
87 034,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
4 857 840,2
1
Деятельность в области культуры
1 022 376,7
262
Управление культуры области
1 022 376,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры
48 826,3
003
Поддержка культурно-досуговой работы

279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 929 401,0
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
507 665,0
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
1 421 736,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
17 375 038,0
1
Ауыл шаруашылығы
15 283 354,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
15 283 354,0
001
Жергiлiктi деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
119 677,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
367 549,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
800,0
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
948 253,0
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
2 601 161,0
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
1 179,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
3 735,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
4 717 468,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
32 100,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
4 065 130,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
84 041,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
1 546,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
2 340 715,0
2
Су шаруашылығы
576 132,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
576 132,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
576 132,0
3
Орман шаруашылығы
671 299,3
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы

279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 929 401,0
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
507 665,0
071
Развитие газотранспортной системы
1 421 736,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
17 375 038,0
1
Сельское хозяйство
15 283 354,0
255
Управление сельского хозяйства области
15 283 354,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
119 677,0
002
Поддержка семеноводства
367 549,0
003
Капитальные расходы государственного органа
800,0
010
Государственная поддержка племенного животноводства
948 253,0
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
2 601 161,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
1 179,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
3 735,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
4 717 468,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
32 100,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
4 065 130,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
84 041,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
1 546,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
2 340 715,0
2
Водное хозяйство
576 132,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
576 132,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
576 132,0
3
Лесное хозяйство
671 299,3
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области

49 715,0
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
127 210,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 200,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
36 221,0
13
Басқалар
10 084 306,9
9
Басқалар
10 084 306,9
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 813 196,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
122 000,0
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 691 196,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
96 454,7
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
96 454,7
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2 074 877,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
78 110,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 500,0
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
466 291,0
010
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 380 314,0
011
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
70 000,0
012
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
78 662,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 099 691,0
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 099 691,0
269
Облыстың дін істері басқармасы
39 659,0
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 029,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500,0
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
740,0
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
22 390,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 966 866,0
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту

49 715,0
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
127 210,0
011
Капитальные расходы государственного органа
1 200,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
36 221,0
13
Прочие
10 084 306,9
9
Прочие
10 084 306,9
257
Управление финансов области
1 813 196,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
122 000,0
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
1 691 196,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
96 454,7
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
96 454,7
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 074 877,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
78 110,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 500,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
466 291,0
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 380 314,0
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
70 000,0
012
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
78 662,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 099 691,0
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
1 099 691,0
269
Управление по делам религий области
39 659,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области в сфере религиозной деятельности на местном уровне
16 029,0
003
Капитальные расходы государственного органа
500,0
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
740,0
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
22 390,0
271
Управление строительства области
1 966 866,0
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"