Әкімдіктің 2014 жылғы 11 ақпандағы № 34 "Жұмыспен қамту 2020 жол картасының шегінде кәсіптік оқытуға 2014 жылға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 12 мамырдағы № 193 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 мамырда № 4776 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 шілдедегі № 815 қаулысымен бекітілген Жұмыспен қамтуға жәрдемдесудің белсенді шараларына қатысатын адамдарды оқытуды, олардың жұмысқа орналасуына жәрдемдесуді және оларға мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуді ұйымдастыру және қаржыландыру қағидасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 маусымдағы № 636 қаулысымен бекітілген Жұмыспен қамту 2020 жол картасын (бұдан әрі – Жұмыспен қамтудың жол картасы) іске асыру мақсатында Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 ақпандағы № 34 "Жұмыспен қамту 2020 жол картасының шегінде кәсіптік оқытуға 2014 жылға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4508 болып тіркелген, 2014 жылғы 31 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген біліктілікті арттыру бойынша Жұмыспен қамту 2020 жол картасына қатысушыларды кәсіптік оқытуға 2014 жылға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылғы 1 наурыздан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Қостанай
облысының әкімі                            Н. Садуақасов
Әкімдіктің
2014 жылғы 12 мамырдағы
№ 193 қаулысына қосымша
Әкімдіктің
2014 жылғы 11 ақпандағы
№ 34 қаулысымен бекітілген
Біліктілікті арттыру бойынша
Жұмыспен қамту 2020 жол картасына
қатысушыларды кәсіптік оқытуға 2014
жылға арналған мемлекеттік білім
беру тапсырысы
р/с
Мамандықтардың коды мен атауы
Біліктіліктің коды мен атауы
Саны (адам)
Оқыту мерзімі
1

О внесении изменения в постановление акимата от 11 февраля 2014 года № 34 "Об утверждении государственного образовательного заказа на профессиональное обучение в рамках Дорожной карты занятости 2020 на 2014 год"
Постановление акимата Костанайской области от 12 мая 2014 года № 193. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 мая 2014 года № 4776
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Правилами организации и финансирования обучения, содействия в трудоустройстве лиц, участвующих в активных мерах содействия занятости, и предоставления им мер государственной поддержки, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2011 года № 815 и в целях реализации Дорожной карты занятости 2020, утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2013 года № 636 (далее – Дорожная карта занятости), акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 11 февраля 2014 года № 34 "Об утверждении государственного образовательного заказа на профессиональное обучение в рамках Дорожной карты занятости 2020 на 2014 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4508, опубликовано 31 марта 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
государственный образовательный заказ на профессиональное обучение участников Дорожной карты занятости 2020 на 2014 год по повышению квалификации, утвержденный указанным постановлением изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 марта 2014 года.
Аким
Костанайской области                       Н. Садуакасов
Приложение
к постановлению акимата
от 12 мая 2014 года № 193
Утвержден
постановлением акимата
от 11 февраля 2014 года № 34
Государственный образовательный заказ
на профессиональное обучение участников
Дорожной карты занятости 2020 на 2014
год по повышению квалификации
п/п
Код и наименование специальностей
Код и наименование квалификации
Количество (человек)
Срок обучения
1