2014 жылға арналған басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесін және субсидиялардың нормаларын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 маусымдағы № 297 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 шілдеде № 4925 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 мамырдағы № 575 қаулысымен бекітілген Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауылшаруашылық дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарын субсидиялау қағидасының 8-тармағына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2014 жылға арналған басым ауыл шаруашылығы дақылдардың тiзбесі және басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы жанар-жағармай материалдары мен көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзуге қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауылшаруашылық дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары (1 гектарға) белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Н. Садуақасов
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
________________ А. Мамытбеков
Әкімдіктің

Об установлении перечня приоритетных сельскохозяйственных культур и норм субсидий на 2014 год
Постановление акимата Костанайской области от 30 июня 2014 года № 297. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 июля 2014 года № 4925
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 8 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2014 года № 575, акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить перечень приоритетных сельскохозяйственных культур и нормы субсидий (на 1 гектар) на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте на 2014 год, согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Н. Садуакасов
СОГЛАСОВАНО:
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
________________ А. Мамытбеков
Приложение к
постановлению акимата

2014 жылғы 30 маусымдағы
№ 297 қаулысына қосымша
Басым ауыл шаруашылығы дақылдардың
тiзбесі және басым дақылдар өндіруді
субсидиялау арқылы жанар-жағармай материалдары
мен көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзуге
қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын
және ауылшаруашылық дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп
өсіру шығындарының құнын арзандатуға арналған
субсидиялар нормалары (1 гектарға)
Басым ауылшаруашылығы дақылдарының атауы
Субсидиялар нормалары, теңге
1.
2.
Жаздық жұмсақ бидай
Күздік бидай

от 30 июня 2014 года
№ 297
Перечень
приоритетных сельскохозяйственных
культур и нормы субсидий (на 1 гектар)
на удешевление стоимости горюче-смазочных
материалов и других товарно-материальных ценностей,
необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных
работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных
культур в защищенном грунте на 2014 год
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Нормы субсидий, тенге
1.
2.
Яровая мягкая пшеница
Озимая пшеница