Мәслихаттың 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 223 "Қостанай облысының 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2014 жылғы 25 шілдедегі № 302 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 шілдеде № 4963 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Қостанай облыстық мәслихаты аппаратының 2015 жылғы 26 ақпандағы № 66 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - (Қостанай облыстық мәслихаты аппаратының 26.02.2015 № 66 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 223 "Қостанай облысының 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4370 тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 135666913,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5824863,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 734435,5 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 9828,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 129097787,2 мың теңге;
2) шығындар – 135303730,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1161288,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 2463907,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1302618,8 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 766360,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 766360,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1564465,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1564465,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4-1. 2014 жылға арналған облыстық бюджетте мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджетке 276196,5 мың теңге сомасында, оның ішінде облыстық бюджеттен 136294,7 мың теңге сомасында және аудандар мен қалалар бюджеттерінен 139901,8 мың теңге сомасында;
аудандар мен қалалар бюджеттерінен облыстық бюджетке 57974,4 мың теңге сомасында.
Аудандар мен қалалар бюджеттерінен нысаналы трансферттерді қайтарудың көрсетілген сомаларының облыстық бюджетке түсімі Қостанай облысы әкімдігі қаулысының негізінде белгіленеді.";
көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение маслихата от 18 декабря 2013 года № 223 "Об областном бюджете Костанайской области на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 25 июля 2014 года № 302. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайсской области 30 июля 2014 года № 4963. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо Аппарата Костанайского областного маслихата от 26 февраля 2015 года № 66)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято - (письмо Аппарата Костанайского областного маслихата от 26.02.2015 № 66).
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 18 декабря 2013 года № 223 "Об областном бюджете Костанайской области на 2014-2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4370, опубликовано 16 января 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 135666913,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5824863,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 734435,5 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9828,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 129097787,2 тысячи тенге;
2) затраты – 135303730,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1161288,2 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 2463907,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1302618,8 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 766360,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 766360,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1564465,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1564465,1 тысячи тенге.";
пункт 4-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"4-1. Учесть, что в областном бюджете на 2014 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 276196,5 тысячи тенге, в том числе из областного бюджета в сумме 136294,7 тысячи тенге и из бюджетов районов и городов в сумме 139901,8 тысячи тенге;
в областной бюджет из бюджетов районов и городов в сумме 57974,4 тысячи тенге.
Поступление в областной бюджет указанных сумм возврата целевых трансфертов из бюджетов районов и городов определяется на основании постановления акимата Костанайской области.";
пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:

"10. Қостанай облысы жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резерві 110000,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 123-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            К. Джаманбалин
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы                       С. Ещанов
КЕЛІСІЛДІ
"Қостанай облысы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________________ Г. Кисленкова
Мәслихаттың

"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа Костанайской области на 2014 год в сумме 110000,0 тысяч тенге.";
приложения 123 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии,
исполняющий обязанности
секретаря Костанайского
областного маслихата                       К. Джаманбалин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Управление экономики
и бюджетного планирования
акимата Костанайской области"
_________________ Г. Кисленкова
Приложение 1
к решению маслихата

256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 702 643,1
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
573 468,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
754 560,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
125 643,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
248 972,1
261
Облыстың білім басқармасы
979 098,0
0
1
261
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
939 176,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
39 922,0
2
Әлеуметтiк көмек
534 940,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
534 940,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
281 759,0
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
110 816,0
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
142 365,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
351 462,2
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
259 860,1
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
136 208,9
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 410,0
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
63 503,0
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
13 205,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 714,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
13 580,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
25 239,2
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
35 372,1
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
35 372,1
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
40 066,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне  мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 702 643,1
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
573 468,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
754 560,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
125 643,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
248 972,1
261
Управление образования области
979 098,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
939 176,0
037
Социальная реабилитация
39 922,0
2
Социальная помощь
534 940,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
534 940,0
003
Социальная поддержка инвалидов
281 759,0
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
110 816,0
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
142 356,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
351 462,2
256
Управление координации занятости и социальных программ области
259 860,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
136 208,9
007
Капитальные расходы государственного органа
3 410,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
63 503,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
13 205,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 714,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
13 580,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
25 239,2
263
Управление внутренней политики области
35 372,1
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
35 372,1
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
40 066,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

40 066,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
16 164,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 164,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
18 229 137,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4 454 104,7
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 194,0
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
4 194,0
261
Облыстың білім басқармасы
235 659,6
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
222 416,6
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
13 243,0
262
Облыстың мәдениет басқармасы
66 656,7
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
66 656,7
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 147 564,4
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 818 528,0
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне инженерлiк-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
2 329 036,4
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
30,0
010
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
30,0
2
Коммуналдық шаруашылық
13 775 032,3
271
Облыстың құрылыс басқармасы
6 224 231,4
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
503 833,3
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 720 398,1
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7 550 800,9
2
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 159,0
004
Елдi мекендердi газдандыру
200 388,4
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 200,0
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

40 066,0
270
Управление по инспекции труда области
16 164,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
16 164,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
18 229 137,0
1
Жилищное хозяйство
4 454 104,7
253
Управление здравоохранения области
4 194,0
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4 194,0
261
Управление образования области
235 659,6
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
222 416,6
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
13 243,0
262
Управление культуры области
66 656,7
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
66 656,7
271
Управление строительства области
4 147 564,4
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 818 528,0
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 329 036,4
285
Управление физической культуры и спорта области
30,0
010
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
30,0
2
Коммунальное хозяйство
13 775 032,3
271
Управление строительства области
6 224 231,4
033
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
503 833,3
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
5 720 398,1
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7 550 800,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
64 159,0
004
Газификация населенных пунктов
200 388,4
005
Капитальные расходы государственного органа
1 200,0
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения

7 556,0
021
Туристік қызметті реттеу
7 556,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
187 209,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
101 691,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік, ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100 891,0
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
800,0
283
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы
85 518,0
001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
25 814,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500,0
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
59 204,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
1 918 234,0
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
1 918 234,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 918 234,0
011
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму
505 378,0
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
1 412 856,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
17 433 117,0
1
Ауыл шаруашылығы
15 335 210,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
15 275 627,1
001
Жергiлiктi деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
115 178,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
367 549,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
800,0
010
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
943 837,0
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
2 605 577,0
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
1 179,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
3 735,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
6 485 137,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
28 872,1
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату

7 556,0
021
Регулирование туристской деятельности
7 556,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
187 209,0
263
Управление внутренней политики области
101 691,0
001
Услуги по реализации государственной, внутренней политики на местном уровне
100 891,0
005
Капитальные расходы государственного органа
800,0
283
Управление по вопросам молодежной политики области
85 518,0
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
25 814,0
003
Капитальные расходы государственного органа
500,0
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
59 204,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1 918 234,0
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
1 918 234,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 918 234,0
011
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
505 378,0
071
Развитие газотранспортной системы
1 412 856,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
17 433 117,0
1
Сельское хозяйство
15 335 210,0
255
Управление сельского хозяйства области
15 275 627,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
115 178,0
002
Поддержка семеноводства
367 549,0
003
Капитальные расходы государственного органа
800,0
010
Государственная поддержка племенного животноводства
943 837,0
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
2 605 577,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
1 179,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
3 735,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
6 485 137,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
28 872,1
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений

11 010,0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
2 355 209,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық  қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80 442,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 500,0
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
466 291,0
010
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 380 314,0
011
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
70 000,0
012
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
78 662,0
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
278 000,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 592 160,0
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
369 338,0
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне  Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 222 822,0
269
Облыстың дін істері басқармасы
42 462,0
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 832,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500,0
004
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
740,0
005
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
22 390,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 996 077,8
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 146 630,8
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
849 447,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 671 942,2
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
841 493,0
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды нысаналы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер

11 010,0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
2 355 209,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
80 442,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 500,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
466 291,0
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 380 314,0
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
70 000,0
012
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
78 662,0
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
278 000,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 592 160,0
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
369 338,0
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
1 222 822,0
269
Управление по делам религий области
42 462,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области в сфере религиозной деятельности на местном уровне
18 832,0
003
Капитальные расходы государственного органа
500,0
004
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
740,0
005
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
22 390,0
271
Управление строительства области
1 996 077,8
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 146 630,8
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
849 447,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 671 942,2
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
841 493,0
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы

1 350,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
4 276,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
5 187 105,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
36 750,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
4 284 000,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
63 788,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
951,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
4 105 800,0
2
Су шаруашылығы
278 758,0
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
278 758,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
278 758,0
3
Орман шаруашылығы
660 512,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
660 512,0
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
646 253,0
006
Жануарлар дүниесін қорғау
14 259,0
5
Қоршаған ортаны қорғау
138 092,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
138 092,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 896,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
68 696,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 500,0
6
Жер қатынастары
46 881,0
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
46 881,0
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 881,0
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
18 065,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
18 065,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
15 009,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету

1 350,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
4 276,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
5 187 105,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
36 750,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
4 284 000,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
63 788,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
951,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
4 105 800,0
2
Водное хозяйство
278 758,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
278 758,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
278 758,0
3
Лесное хозяйство
660 512,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
660 512,0
005
Охрана,защита,воспроизводство лесов и лесоразведение
646 253,0
006
Охрана животного мира
14 259,0
5
Охрана окружающей среды
138 092,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
138 092,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
67 896,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
68 696,0
013
Капитальные расходы государственного органа
1 500,0
6
Земельные отношения
46 881,0
251
Управление земельных отношений области
46 881,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
45 881,0
010
Капитальные расходы государственного органа
1 000,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
18 065,0
255
Управление сельского хозяйства области
18 065,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
15 009,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения