"Облыстық және аудандық маңызы бар, сондай-ақ елді мекендердегі жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнама объектісін орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 тамыздағы № 431 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 3 қазанда № 5107 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қарашадағы № 482 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 16.11.2015 № 482 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған «Облыстық және аудандық маңызы бар, сондай-ақ елді мекендердегі жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнама объектісін орналастыруға рұқсат беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
Н. Садуақасов
Әкімдіктің
2014 жылғы 25 тамыздағы
№ 431 қаулысына қосымша
«Облыстық және аудандық маңызы бар, сондай-ақ елді мекендердегі жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнама объектілерін орналастыруға рұқсат беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. «Облыстық және аудандық маңызы бар, сондай-ақ елді мекендердегі жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнама объектілерін орналастыруға рұқсат беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет) сәулет және қала құрылысы автомобиль жолдары саласында қызметті жүзеге асыратын облыстың, облыстық маңызы бар қалалардың және аудандардың тиісті жергілікті атқарушы органдарының құрылымдық бөлімшелері (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру:
1) көрсетілетін қызметті берушімен;
2) «Халыққа қызмет көрсету орталығы» республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Қостанай облысы бойынша филиалы және оның қалалары мен аудандарының бөлімдері арқылы (бұдан әрі - ХҚО);
3) «электрондық үкіметтің» www.e.gov.kz веб-порталы немесе «Е-лицензиялау» www.elicense.kz порталы (бұдан әрі - портал) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметтің көрсету нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.

Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах"
Постановление акимата Костанайской области от 25 августа 2014 года № 431. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 октября 2014 года № 5107. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 16 ноября 2015 года № 482
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 16.11.2015 № 482 (вводится в действие со дня его подписания).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах» акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент «Выдача разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах».
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
Н. Садуакасов
Утвержден
постановлением акимата
Костанайской области
от 25 августа 2014 года № 434
Регламент государственной услуги «Выдача разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах»
1. Общие положения
1. Государственная услуга «Выдача разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах» (далее - государственная услуга) оказывается структурными подразделениями соответствующих местных исполнительных органов области, городов областного значения и районов, осуществляющих функции в сфере архитектуры и градостроительства, автомобильных дорог (далее - услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется:
1) услугодателем;
2) через филиал Республиканского государственного предприятия «Центр обслуживания населения» по Костанайской области и его отделы в городах и районах (далее - ЦОН);
3) через веб-портал «электронного правительства»: www.e.gov.kz или веб-портал «Е-лицензирование» www.elicense.kz (далее - портал).
2. Форма оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.

3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі - елді мекендерде сыртқы (көрнекі) жарнама объектілерін орналастыруға рұқсат немесе облыстық және аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнама объектілерін орналастыруға паспорт немесе «Жарнама туралы» 2003 жылғы 19 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 6-тармағы негізінде мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін ұсыну нысаны - электрондық және (немесе) қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 7 ақпандағы № 64 «Автомобиль жолдары саласында мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері туралы» қаулысымен бекітілген «Облыстық және аудандық маңызы бар, сондай-ақ елді мекендердегі жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнама объектілерін орналастыруға рұқсат беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі - Стандарт1 және 2-қосымшаларына сәйкес нысандар бойынша өтініштерді және Стандарттың 9-тармағында көрсетілген тиісті құжаттарды қабылдауы (бұдан әрі - құжаттар топтамасы) немесе көрсетілетін қызмет алушының электрондық сұрау салуы болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері құжаттар топтамасын қабылдауды жүзеге асырғаннан кейін, өтініштің көшірмесіне құжаттар топтамасын қабылдау күні мен уақытын көрсетумен тіркеу туралы белгісін қояды - 15 минут, бұрыштама қою үшін көрсетілетін қызметті берушінің басшысына құжаттар топтамасын береді, 1 сағат ішінде.
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі - құжаттар топтамасын тіркеу;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын айқындайды, тиісті бұрыштама қояды, 2 сағат ішінде;
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі - көрсетілетін қызметті беруші басшысының бұрыштамасы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттар топтамасының қойылатын талаптарға сәйкестігін қарайды және электрондық форматта мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын ресімдейді, басып шығарады және қол қою үшін көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жібереді, 3 жұмыс күні ішінде.
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі - мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасы;

3. Результат оказания государственной услуги - разрешение на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в населенных пунктах или паспорт на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги на основании пункта 6 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 19 декабря 2003 года «О рекламе».
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная и (или) бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является принятие заявлений по формам согласно приложениям 1 и 2 Стандарта государственной услуги «Выдача разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2014 года № 64 «О вопросах оказания государственных услуг в сфере автомобильных дорог» (далее - Стандарт) и соответствующих документов, указанных в пункте 9 Стандарта (далее - пакет документов) либо электронный запрос услугополучателя.
5. Содержание каждой процедуры (действия) услугополучателя, входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) сотрудник услугодателя после осуществления приема пакета документов, на копии заявлении ставит отметку о регистрации с указанием даты и времени приема пакета документов - 15 минут, передает пакет документов руководителю услугодателя для наложения визы, в течение 1 часа.
Результат процедуры (действия) - регистрация пакета документов;
2) руководитель услугодателя определяет ответственного исполнителя услугодателя, налагает соответствующую визу, в течение 2 часов.
Результат процедуры (действия) - виза руководителя услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя рассматривает пакет документов на соответствие предъявляемым требованиям и оформляет проект результата оказания государственной услуги в электронном формате, распечатывает и направляет на подпись руководителю услугодателя в течение 3 рабочих дней.
Результат процедуры (действия) - проект результата оказания государственной услуги;

4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесіне қол қояды, 1 сағат ішінде.
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі - қол қойылған мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі;
5) көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға береді, 15 минут;
Рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі - көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы.
7. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері құжаттар топтамасын қабылдауды жүзеге асырғаннан кейін, өтініштің көшірмесіне құжаттар топтамасын қабылдау күні мен уақытын көрсетумен тіркеу туралы белгісін қояды - 15 минут, бұрыштама қою үшін көрсетілетін қызметті берушінің басшысына құжаттар топтамасын береді, 1 сағат ішінде;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын айқындайды және тиісті бұрыштамамен көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына береді, 2 сағат ішінде;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттар топтамасының қойылатын талаптарға сәйкестігін қарайды және электрондық форматта мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын ресімдейді, басып шығарады және қол қою үшін көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жібереді, 3 жұмыс күні ішінде.
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесіне қол қояды және көрсетілетін қызметті берушінің қызметкеріне береді, 1 сағат ішінде;
5) көрсетілетін қызметті берушінің қызметкері мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға береді, 15 минут.
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, әрбір іс-қимылдың (рәсімнің) өту блок-схемасы Регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызметті көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау

4) руководитель услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги, в течение 1 часа.
Результат процедуры (действия) - подписанный результат оказания государственной услуги;
5) сотрудник услугодателя выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю, 15 минут;
Результат процедуры (действия) - выдача результата оказания государственной услуги услугополучателю.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений, (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) сотрудник услугодателя после осуществления приема пакета документов, на копии заявлении ставит отметку о регистрации с указанием даты и времени приема пакета документов - 15 минут, передает пакет документов руководителю услугодателя для наложения визы, в течение 1 часа;
2) руководитель услугодателя определяет ответственного исполнителя услугодателя и передает с соответствующей визой ответственному исполнителю услугодателя, в течение 2 часов;
3) ответственный исполнитель услугодателя рассматривает пакет документов на соответствие предъявляемым требованиям и оформляет проект результата оказания государственной услуги в электронном формате, распечатывает и направляет на подпись руководителю услугодателя, в течение 3 рабочих дней;
4) руководитель услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги и передает сотруднику услугодателя, в течение 1 часа;
5) сотрудник услугодателя выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю, 15 минут.
Блок-схема прохождения каждого действия (процедуры) с указанием длительности каждой процедуры (действия) указана в приложении 1 к Регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги

8. ХҚО-ға жүгіну тәртібін сипаттау, көрсетілетін қызметті алушының сұрау салуын өңдеу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін ХҚО-ға өтініш жасайды;
2) ХҚО қызметкері көрсетілетін қызметті алушыдан өтінішті қабылдайды, Стандарттың 9-тармағына сәйкес өтініштің толтырылуының дұрыстығын және құжаттар топтамасының толықтығын тексереді және қолхат береді - 5 минут;
көрсетілетін қызметті алушы құжаттардың толық топтамасын ұсынбаған жағдайда, ХҚО қызметкері өтінішті қабылдаудан бас тартады және Стандарттың 3-қосымшасына сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді - 5 минут;
өтініштерді толтырудың дұрыстығы мен толықтығы сақталған және құжаттардың толық топтамасын ұсынған кезінде, ХҚО қызметкері «Халыққа қызмет көрсету орталықтарына арналған интегралдық ақпараттық жүйе» ақпараттық жүйесінде өтінішті тіркейді;
3) ХҚО қызметкері мемлекеттік қызметтерді көрсету кезінде, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше кезделмесе, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын ақпараттық жүйелердегі мәліметтерді пайдалануға көрсетілетін қызметті алушының жазбаша келісімін алады - 5 минут;
4) ХҚО қызметкері құжаттар топтамасын қалыптастырады және оны көрсетілетін қызметті берушіге курьерлік немесе өзге де осыған уәкілетті байланыс арқылы жібереді, 1 күн ішінде;
5) көрсетілетін қызметті беруші мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін әзірлейді, қол қояды және ХҚО жібереді, 3 жұмыс күні ішінде.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру және қабылдау жеделдетіп қызмет көрсетусіз «электрондық» тәртіппен жүзеге асырылады, «электрондық үкімет» веб-порталы арқылы электрондық кезекті броньдау мүмкін.
Көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру «кедергісіз қызмет көрсету» арқылы ХҚО қызметкерімен қолхаттың негізінде, онда көрсетілген мерзімде, жеке өзі келіп қол қою арқылы және жеке басын куәландыратын құжат немесе сенімхатты ұсыну бойынша жүзеге асырылады - 15 минут.
Халыққа қызмет көрсету орталығы арқылы мемлекеттік қызметті көрсету кезінде ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимыл диаграммасы Регламенттің 2-қосымшасында көрсетілген.
10. Портал арқылы мемлекеттік қызметті көрсету кезінде көрсетілетін қызметті беруші мен көрсетілетін қызметті алушының рәсімдерінің (іс-қимылдарының) реттілігін және жүгіну тәртібін сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті алушының порталда тіркелуді (авторизациялауды) жүзеге асыруы;
2) көрсетілетін қызметті алушының электрондық мемлекеттік қызметті таңдауы, электрондық сұрау салу жолдарын толтыруы және құжаттар топтамасын бекітуі;

8. Описание порядка обращения в ЦОН, длительность обработки запроса услугодателя:
1) услугополучатель для получения государственной услуги обращается в ЦОН;
2) работник ЦОНа принимает заявлений от услугополучателя, проверяет правильность заполнения заявлений и полноту пакета документов на соответствие пункту 9 Стандарта и выдает расписку - 5 минут;
в случае представления услугополучателем неполного пакета документов, работник ЦОНа отказывает в приеме заявлений и выдает расписку об отказе в приеме документов по форме, согласно приложению 3 к Стандарту - 5 минут;
при соблюдении правильности и полноты заполнения заявлений и предоставления полного пакета документов работник ЦОНа регистрирует заявления в информационной системе «Интегрированная информационная система для Центров обслуживания населения»;
3) работник ЦОНа получает письменное согласие услугополучателя на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при оказании государственных услуг, если иное не предусмотрено законами Республики Казахстан - 5 минут;
4) работник ЦОНа формирует пакет документов и направляет его услугодателю через курьерскую или иную уполномоченную на это связь, в течение 1 дня;
5) услугодатель подготавливает, подписывает и направляет результат оказания государственной услуги в ЦОН, в течение 3 рабочих дней.
9. Прием и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется в порядке «электронной» очереди, без ускоренного обслуживания, возможно бронирование «электронной» очереди посредством веб-портала «электронного правительства».
Выдача результата оказания государственной услуги услугополучателю осуществляется работником ЦОН посредством «безбарьерного обслуживания» на основании расписки в указанный в ней срок, при личном посещении под роспись и по предъявлению документа, удостоверяющего личность или доверенности - 15 минут.
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги через ЦОН указана в приложении 2 к Регламенту.
10. Описание порядка обращения и последовательности процедур (действий) услугодателя и услугополучателя при оказании государственной услуги через портал:
1) осуществление услугополучателем регистрации (авторизации) на портале;
2) выбор услугополучателем электронной государственной услуги, заполнение полей электронного запроса и прикрепление пакета документов;

3) көрсетілетін қызметті алушының электрондық цифрлық қолтаңбасы (бұдан әрі - ЭЦҚ) арқылы электрондық мемлекеттік қызмет көрсету үшін электрондық сұрау салуды куәландыруы;
4) көрсетілетін қызметті алушының электрондық сұрау салуды өңдеуі (тексеруі, тіркеуі);
5) көрсетілетін қызметті алушының портал арқылы «жеке кабинетінде» көрсетілетін қызметті алушының электрондық сұрау салу мәртебесі мен мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі туралы хабарламаны алуы;
6) көрсетілетін қызметті беруші ЭЦҚ-ы қойылған электрондық құжат нысанындағы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті алушының «жеке кабинетіне» жолдайды;
7) көрсетілетін қызметті алушы портал арқылы өзінің «жеке кабинетінде» мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін алады.
Портал арқылы мемлекеттік қызметті көрсету кезінде ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимыл диаграммасы Регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы Регламенттің 4-қосымшасында көрсетілген.
«Облыстық және аудандық
маңызы бар, сондай-ақ елді
мекендердегі жалпы
пайдаланымдағы автомобиль
жолдарының бөлінген
белдеуінде сыртқы (көрнекі)
жарнама объектілерін
орналастыруға рұқсат беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, әрбір іс-қимылдың (рәсімнің) өту блок-схемасы
«Облыстық және аудандық
маңызы бар, сондай-ақ елді
мекендердегі жалпы
пайдаланымдағы автомобиль
жолдарының бөлінген
белдеуінде сыртқы (көрнекі)
жарнама объектісін
орналастыруға рұқсат беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2-қосымша
Халыққа қызмет көрсету орталығы арқылы мемлекеттік қызметті көрсету кезінде ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимыл диаграммасы
Шартты белгілер және қысқартулар:
«Облыстық және аудандық
маңызы бар, сондай-ақ елді
мекендердегі жалпы
пайдаланымдағы автомобиль
жолдарының бөлінген
белдеуінде сыртқы (көрнекі)
жарнама объектісін
орналастыруға рұқсат беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 3-қосымша
Портал арқылы мемлекеттік қызметті көрсету кезінде ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимыл диаграммасы
«Облыстық және аудандық
маңызы бар, сондай-ақ елді
мекендердегі жалпы
пайдаланымдағы автомобиль
жолдарының бөлінген
белдеуінде сыртқы (көрнекі)
жарнама объектілерін
орналастыруға рұқсат беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 4-қосымша
«Облыстық және аудандық маңызы бар, сондай-ақ елді мекендердегі жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнама объектілерін орналастыруға рұқсат беру» мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы

3) услугополучатель осуществляет удостоверение электронного запроса для оказания электронной государственной услуги посредством электронной цифровой подписи (далее - ЭЦП);
4) обработка (проверка, регистрация) электронного запроса услугополучателя;
5) услугополучатель получает уведомление о статусе электронного запроса и сроке оказания государственной услуги через портал в «личном кабинете» услугополучателя;
6) услугодатель направляет в «личный кабинет» услугополучателя результат оказания государственной услуги в форме электронного документа, подписанного ЭЦП;
7) услугополучатель получает результат государственной услуги через портал в своем «личном кабинете».
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги через портал указана в приложении 3 к Регламенту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги указан в приложении 4 к Регламенту.
Приложение 1 к Регламенту
государственной услуги
«Выдача разрешения на
размещение объектов наружной
(визуальной) рекламы в полосе
отвода автомобильных дорог
общего пользования областного
и районного значения, а также в
населенных пунктах»
Блок-схема прохождения каждого действия (процедуры) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
Приложение 2
к Регламенту государственной
услуги «Выдача разрешения на
размещение объектов наружной
(визуальной) рекламы в полосе
отвода автомобильных дорог
общего пользования областного
и районного значения, а также в
населенных пунктах»
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги через ЦОН
Условные обозначения и сокращения:
Приложение 3
к Регламенту государственной
услуги «Выдача разрешения на
размещение объектов наружной
(визуальной) рекламы в полосе
отвода автомобильных дорог
общего пользования областного
и районного значения, а также в
населенных пунктах»
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги через портал
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги «Выдача разрешения на
размещение объектов наружной
(визуальной) рекламы в полосе
отвода автомобильных дорог
общего пользования областного
и районного значения, а также в
населенных пунктах»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах»