Әкімдіктің 2012 жылғы 11 қазандағы № 439 "Әулиекөл ауданының Әулиекөл селосындағы № 2 ұңғыманың учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 қыркүйектегі № 475 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 қазанда № 5120 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2013 жылғы 21 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2012 жылғы 11 қазандағы № 439 «Әулиекөл ауданының Әулиекөл селосындағы № 2 ұңғыманың учаскесінде шаруашылық-ауыз су тартудың санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы» қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3851 болып тіркелген, 2012 жылғы 1 қарашада «Костанайские новости» газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
мемлекеттік тілдегі тақырыбында және бүкіл мәтін бойынша «селосындағы» деген сөз «ауылындағы» деген сөзбен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі
Н. Садуақасов

О внесении изменения в постановление акимата от 11 октября 2012 года № 439 "Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважины № 2 в селе Аулиеколь Аулиекольского района"
Постановление акимата Костанайской области от 25 сентября 2014 года № 475. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 октября 2014 года № 5120
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 21 января 2013 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам ономастики» акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области от 11 октября 2012 года № 439 «Об установлении зон санитарной охраны хозяйственно-питьевого водозабора на участке скважины № 2 в селе Аулиеколь Аулиекольского района» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3851, опубликовано 1 ноября 2012 года в газете «Костанайские новости») следующее изменение:
в заголовке и по всему тексту на государственном языке слово «селосындағы» заменить словом «ауылындағы», текст на русском языке не меняется.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области
Н. Садуакасов