"Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 3 қарашадағы № 541 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 қарашада № 5155 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2017 жылғы 17 мамырдағы № 258 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 17.05.2017 № 258 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ереже бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Садуакасов
Қостанай облысы әкімдігінің
2014 жылғы 3 қарашадағы
№ 541 қаулысымен
бекітілген
"Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу басқармасы"
мемлекеттік мекемесі туралы ереже
1. Жалпы ережелер
1. "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесі жергілікті атқарушы органның құзыреті шегінде облыс әкімімен айқындалатын мемлекеттік сатып алуды, сондай-ақ бюджеттік бағдарламалар немесе тауарлар, жұмыстар, қызметтер бойынша бірыңғай мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру және өткізу саласында функцияларды жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының мемлекеттік органы болып табылады.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесінің құрылтайшысы Қостанай облысының әкімдігі болып табылады.
3. "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесі өз қызметін Республикасының Конституциясына және заңдарына, Қазақстан Республикасының Президенті мен Үкіметінің актілеріне, өзге де нормативтік құқықтық актілерге, сондай-ақ осы Ережеге сәйкес жүзеге асырады.
4. "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесі ұйымдық-құқықтық нысанындағы заңды тұлға болып табылады, мемлекеттік тілде өз атауы бар мөрі мен мөртаңбалары, белгіленген үлгідегі бланкілері, сондай-ақ Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес қазынашылық органдарында шоттары болады.
5. "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесі азаматтық-құқықтық қатынастарға өз атынан түседі.

Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление государственных закупок акимата Костанайской области"
Постановление акимата Костанайской области от 3 ноября 2014 года № 541. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 ноября 2014 года № 5155. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 17 мая 2017 года № 258
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 17.05.2017 № 258 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемое Положение о государственном учреждении "Управление государственных закупок акимата Костанайской области".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Садуакасов
Утверждено
постановлением акимата
Костанайской области
от 3 ноября 2014 года
№ 541
Положение
о государственном учреждении
"Управление государственных закупок акимата
Костанайской области"
1. Общие положения
1. Государственное учреждение "Управление государственных закупок акимата Костанайской области" является государственным органом Республики Казахстан, осуществляющим в пределах компетенции местного исполнительного органа функции в сфере организации и проведения государственных закупок, а также единых государственных закупок по бюджетным программам либо товарам, работам, услугам, определяемым акимом области.
2. Учредителем государственного учреждения "Управление государственных закупок акимата Костанайской области" является акимат Костанайской области.
3. Государственное учреждение "Управление государственных закупок акимата Костанайской области" осуществляет свою деятельность в соответствии с Конституцией и законами Республики Казахстан, актами Президента и Правительства Республики Казахстан, иными нормативными правовыми актами, а также настоящим Положением.
4. Государственное учреждение "Управление государственных закупок акимата Костанайской области" является юридическим лицом в организационно-правовой форме государственного учреждения, имеет печати и штампы со своим наименованием на государственном языке, бланки установленного образца, в соответствии с законодательством Республики Казахстан счета в органах казначейства.
5. Государственное учреждение "Управление государственных закупок акимата Костанайской области" вступает в гражданско-правовые отношения от собственного имени.

6. "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесі егер заңнамаға сәйкес осыған уәкілеттік берілген болса, мемлекеттің атынан азаматтық-құқықтық қатынастардың тарапы болуға құқығы бар.
7. "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесі өз құзыретінің мәселелері бойынша заңнамада белгіленген тәртіппен "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесі басшысының бұйрықтарымен және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген басқа да актілермен ресімделетін шешімдер қабылдайды.
8. "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесінің құрылымы мен штат санының лимиті қолданыстағы заңнамаға сәйкес бекітіледі.
9. "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесінің орналасқан жері: 110000, Қазақстан Республикасы, Қостанай облысы, Қостанай қаласы, Қасымханов көшесі, 34.
10. Мемлекеттік органның толық атауы - "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесі.
11. Осы Ереже "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесінің құрылтай құжаты болып табылады.
12. "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қаржыландыру облыстық бюджеттен жүзеге асырылады.
13. "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесіне кәсіпкерлік субъектілерімен "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесінің функциялары болып табылатын міндеттерді орындау тұрғысында шарттық қатынастарға түсуге тыйым салынады.
Егер "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесіне заңнамалық актілермен кірістер әкелетін қызметті жүзеге асыру құқығы берілсе, онда осындай қызметтен алынған кірістер республикалық бюджеттің кірісіне жіберіледі.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік
сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесінің миссиясы, негізгі
міндеттері, функциялары, құқықтары мен міндеттері
14. "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесінің миссиясы облыс әкімімен айқындалатын мемлекеттік сатып алуды, сондай-ақ бюджеттік бағдарламалар немесе тауарлар, жұмыстар, қызметтер бойынша бірыңғай мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен өткізу болып табылады.

6. Государственное учреждение "Управление государственных закупок акимата Костанайской области" имеет право выступать стороной гражданско-правовых отношений от имени государства, если оно уполномочено на это в соответствии с законодательством.
7. Государственное учреждение "Управление государственных закупок акимата Костанайской области" по вопросам своей компетенции в установленном законодательством порядке принимает решения, оформляемые приказами руководителя государственного учреждения "Управление государственных закупок акимата Костанайской области" и другими актами, предусмотренными законодательством Республики Казахстан.
8. Структура и лимит штатной численности государственного учреждения "Управление государственных закупок акимата Костанайской области" утверждаются в соответствии с действующим законодательством.
9. Местонахождение государственного учреждения "Управление государственных закупок акимата Костанайской области": 110000, Республика Казахстан, Костанайская область, город Костанай, улица Касымканова, 34.
10. Полное наименование государственного органа - государственное учреждение "Управление государственных закупок акимата Костанайской области".
11. Настоящее Положение является учредительным документом государственного учреждения "Управление государственных закупок акимата Костанайской области".
12. Финансирование деятельности государственного учреждения "Управление государственных закупок акимата Костанайской области" осуществляется из областного бюджета.
13. Государственному учреждению "Управление государственных закупок акимата Костанайской области" запрещается вступать в договорные отношения с субъектами предпринимательства на предмет выполнения обязанностей, являющихся функциями государственного учреждения "Управление государственных закупок акимата Костанайской области".
Если государственному учреждению "Управление государственных закупок акимата Костанайской области" законодательными актами предоставлено право осуществлять приносящую доходы деятельность, то доходы, полученные от такой деятельности, направляются в доход государственного бюджета.
2. Миссия, основные задачи, функции, права
и обязанности государственного учреждения "Управление
государственных закупок акимата Костанайской области"
14. Миссия государственного учреждения "Управление государственных закупок акимата Костанайской области" заключается в организации и проведении государственных закупок, а также единых государственных закупок по бюджетным программам либо товарам, работам, услугам, определяемым акимом области.

15. Міндеттері:
1) облыс әкімімен айқындалатын мемлекеттік сатып алуды, сондай-ақ бюджеттік бағдарламалар немесе тауарлар, жұмыстар, қызметтер бойынша бірыңғай мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен өткізуді қамтамасыз ету;
2) мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру;
3) мемлекеттік сатып алу үшін пайдаланылатын ақшалардың ұтымды және тиімді жұмсалуын қамтамасыз ету.
16. Функциялары:
1) облыс әкімімен айқындалатын мемлекеттік сатып алуды, сондай-ақ бюджеттік бағдарламалар немесе тауарлар, жұмыстар, қызметтер бойынша бірыңғай мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен өткізуді жүзеге асырады;
2) тапсырыс берушінің электрондық мемлекеттік сатып алуды өткізу қағидаларында белгіленген құжаттарды қамтитын мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруға және өткізуге ұсынған тапсырманы қарастырады;
3) тапсырыс беруші ұсынған тапсырма негізінде конкурстық немесе аукциондық құжаттаманы әзірлейді және бекітеді;
4) конкурстық немесе аукциондық құжаттамаға өзгерістер және (немесе) толықтырулар енгізеді;
5) конкурстық не аукциондық комиссияның құрамын айқындайды және бекітеді;
6) заңнамада белгіленген тәртіппен сараптау комиссиясын құрады немесе сарапшыны айқындайды;
7) мемлекеттік сатып алуды өткізу туралы хабарландыруды орналастырады;
8) конкурстық құжаттаманың және аукциондық құжаттаманың ережелерін түсіндіреді;
9) тапсырыс берушіге мәліметтері мемлекеттік сатып алу туралы шарт жобасына конкурстық немесе аукциондық құжаттаманы және (немесе) конкурстық немесе аукциондық құжаттаманың техникалық ерекшелігін алған тұлғаларды тіркеу журналына енгізілген, мемлекеттік сатып алу веб-порталында автоматты түрде тіркелген тұлғалар тарапынан ұсыныстар мен ескертулерді жібереді;
10) заңнамаға сәйкес мемлекеттік сатып алудың жеңімпазын айқындайды;
11) заңнамада көзделген жағдайларда тиісті бюджеттің кірісіне есептеуді қамтамасыз етеді немесе әлеуетті өнім берушіге конкурс немесе аукцион тәсілімен электрондық мемлекеттік сатып алуға қатысуға өтінімді қамтамасыз етуді қайтарады;
12) бірінші кезеңде техникалық ұсыныстарды табыс еткен әлеуетті өнім берушілерге екі кезеңді рәсімдерді пайдалана отырып, конкурс тәсілімен мемлекеттік сатып алудың екінші кезеңіне қатысуға шақыру жібереді;
13) бір көзден алу тәсілімен әлеуетті өнім берушіге мемлекеттік сатып алуға қатысуға жазбаша шақыру жібереді;
14) Заңнамада көзделген жағдайларда әлеуетті өнім берушілерді мемлекеттік сатып алудың жосықсыз қатысушылары деп тану туралы сотқа қуынымдарды жібереді;
15) өз құзыреті шегінде жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін қарайды;

15. Задачи:
1) обеспечение организации и проведения государственных закупок, а также единых государственных закупок по бюджетным программам либо товарам, работам, услугам, определяемым акимом области;
2) реализация государственной политики в сфере государственных закупок;
3) обеспечение оптимального и эффективного расходования денег, используемых для государственных закупок.
16. Функции:
1) осуществляет организацию и проведение государственных закупок, а также единых государственных закупок по бюджетным программам либо товарам, работам, услугам, определяемым акимом области;
2) рассматривает задания, представленные заказчиком на организацию и проведение государственных закупок, содержащего документы, установленные правилами проведения электронных государственных закупок;
3) разрабатывает и утверждает конкурсную или аукционную документацию на основании представленного заказчиком задания;
4) вносит изменения и (или) дополнения в конкурсную или аукционную документацию;
5) определяет и утверждает состав конкурсной либо аукционной комиссии;
6) образует экспертную комиссию или определяет эксперта в установленном законодательством порядке;
7) размещает объявления о проведении государственных закупок;
8) разъясняет положения конкурсной документации и аукционной документации;
9) направляет заказчику предложения и замечания со стороны лиц, автоматически зарегистрированных на веб-портале государственных закупок, сведения о которых внесены в журнал регистрации лиц, получивших конкурсную или аукционную документацию к проекту договора о государственных закупках и (или) технической спецификации конкурсной или аукционной документации;
10) определяет победителя государственных закупок в соответствии с законодательством;
11) в случаях, предусмотренных законодательством, обеспечивает зачисление в доход соответствующего бюджета либо возвращает потенциальному поставщику обеспечение заявки на участие в электронных государственных закупках способом конкурса или аукциона;
12) направляет приглашения потенциальным поставщикам, представившим на первом этапе технические предложения, принять участие во втором этапе государственных закупок способом конкурса с использованием двухэтапных процедур;
13) направляет потенциальному поставщику письменное приглашение принять участие в государственных закупках способом из одного источника;
14) направляет иски в суд о признании потенциальных поставщиков недобросовестными участниками государственных закупок в случаях, предусмотренных законодательством;
15) рассматривает обращения физических и юридических лиц, в пределах своей компетенции;

16) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес өзге де функцияларды жүзеге асырады.
17. Құқықтары мен міндеттері:
1) Қостанай облысының аумағында дамудың негізгі бағыттары, мемлекеттік сатып алу саласындағы мәселелерді шешу жөніндегі ұсыныстарды облыс әкімдігі мен әкімінің қарауына енгізу;
2) "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесінің алдына қойылған міндеттерді орындауға байланысты мәселелер жөніндегі ақпаратты белгіленген тәртіппен мемлекеттік органдардың, лауазымдық тұлғалардың, ұйымдардың және азаматтардың келісімі бойынша сұрату және алу;
3) өз құзыреті шегінде шарттар, келісімдер жасасу;
4) Қазақстан Республикасы қолданыстағы заңнамасының нормаларын сақтау.
3. "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің қызметін ұйымдастыру
18. "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесіне басшылықты "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесіне жүктелген міндеттердің орындалуына және оның функцияларын жүзеге асыруға дербес жауапты болатын бірінші басшы жүзеге асырады.
19. "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесінің бірінші басшысын облыс әкімі қызметке тағайындайды және қызметтен босатады.
20. "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесі бірінші басшысының өкілеттігі:
1) өз құзыреті шегінде "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесін мемлекеттік органдар мен өзге де ұйымдарда білдіреді;
2) "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесінің штат кестесін штат санының лимиті шегінде бекітеді;
3) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесінің қызметкерлерін іссапарға жіберу, еңбек демалысын беру, материалдық көмек көрсету, даярлау (қайта даярлау), біліктілігін арттыру, көтермелеу, үстемақы төлеу және сыйлық беру мәселелерін шешеді;
4) заңнамаға сәйкес "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесінің қызметкерлерін қызметке тағайындайды және қызметтен босатады;
5) бағдарламалық құжаттарды әзірлеуді қамтамасыз етеді;
6) заңнамада белгіленген тәртіппен "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесінің қызметкерлеріне тәртіптік жаза салады және мадақтау шараларын қолданады;

16) осуществляет иные функции в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
17. Права и обязанности:
1) вносить на рассмотрение акимата и акима области предложения по основным направлениям развития, решению вопросов в сфере государственных закупок на территории Костанайской области;
2) запрашивать и получать в установленном порядке по согласованию с государственными органами, должностными лицами, организациями и гражданами информацию по вопросам, связанным с исполнением задач, поставленных перед государственным учреждением "Управление государственных закупок акимата Костанайской области";
3) заключать договоры, соглашения в пределах своей компетенции;
4) соблюдение норм действующего законодательства Республики Казахстан.
3. Организация деятельности государственного учреждения
"Управление государственных закупок Костанайской области"
18. Руководство государственным учреждением "Управление государственных закупок акимата Костанайской области" осуществляется первым руководителем, который несет персональную ответственность за выполнение возложенных на государственное учреждение "Управление государственных закупок акимата Костанайской области" задач и осуществление им своих функций.
19. Первый руководитель государственного учреждения "Управление государственных закупок акимата Костанайской области" назначается на должность и освобождается от должности акимом области.
20. Полномочия первого руководителя государственного учреждения "Управление государственных закупок акимата Костанайской области":
1) представляет государственное учреждение "Управление государственных закупок акимата Костанайской области" в государственных органах и иных организациях в пределах своей компетенции;
2) утверждает штатное расписание государственного учреждения "Управление государственных закупок акимата Костанайской области" в пределах лимита штатной численности;
3) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке решает вопросы командирования, предоставления отпусков, оказания материальной помощи, подготовки (переподготовки), повышения квалификации, поощрения, выплаты надбавок и премирования работников государственного учреждения "Управление государственных закупок акимата Костанайской области";
4) в соответствии с законодательством назначает на должность и освобождает от должности работников государственного учреждения "Управление государственных закупок акимата Костанайской области";
5) обеспечивает разработку программных документов;
6) в установленном законодательством порядке налагает дисциплинарные взыскания и применяет меры поощрения к сотрудникам государственного учреждения "Управление государственных закупок акимата Костанайской области";

7) бұйрықтарға қол қояды;
8) "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесінің атынан сенімхатсыз әрекет етеді;
9) шарттар жасасады;
10) сенімхаттар береді;
11) сыбайлас жемқорлыққа қарсы әрекет ету жөніндегі жұмысқа дербес жауапты болады;
12) басқарманың жұмысын ұйымдастырады, үйлестіреді және бақылауға алады;
13) басқарманың бөлімдері туралы ережелерді бекітеді;
14) өз құзыреті шегінде нормативтік құқықтық актілердің жобаларын әзірлеуді ұйымдастырады;
15) қызметтік этика нормаларын сақтауды қамтамасыз етеді;
16) гендерлік теңдік саясатын іске асырады;
17) Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген өзге де өкілеттіктерді жүзеге асырады.
"Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы болмаған кезеңде оның өкілеттіктерін қолданыстағы заңнамаға сәйкес оны алмастыратын тұлға орындайды.
4. "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік
сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесінің мүлкі
21. "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесінің заңнамада көзделген жағдайларда жедел басқару құқығында оқшауланған мүлкі болу мүмкін.
"Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесінің мүлкі оған меншік иесі берген мүлік, сондай-ақ өз қызметі нәтижесінде сатып алынған мүлік (ақшалай кірістерді коса алғанда) және Қазақстан Республикасының заңнамасында тыйым салынбаған өзге де көздер есебінен қалыптастырылады.
22. "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесіне бекітілген мүлік облыстық коммуналдық меншікке жатады.
23. Егер заңнамада өзгеше көзделмесе, "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесінің өзіне бекітілген мүлікті және қаржыландыру жоспары бойынша өзіне бөлінген қаражат есебінен сатып алынған мүлікті өз бетімен иеліктен шығаруға немесе оған өзгедей тәсілмен билік етуге құқығы жоқ.
5. "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу
басқармасы" мемлекеттік мекемесін қайта ұйымдастыру және тарату
24. "Қостанай облысы әкімдігінің мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесін қайта ұйымдастыру және тарату Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүзеге асырылады.

7) подписывает приказы;
8) действует без доверенности от имени государственного учреждения "Управление государственных закупок акимата Костанайской области";
9) заключает договора;
10) выдает доверенности;
11) несет персональную ответственность за работу по противодействию коррупции;
12) организует, координирует и контролирует работу управления;
13) утверждает положения об отделах управления;
14) организует разработку проектов нормативных правовых актов в пределах своей компетенции;
15) обеспечивает соблюдение норм служебной этики;
16) реализует политику гендерного равенства;
17) осуществляет иные полномочия, предусмотренные законодательством Республики Казахстан.
Исполнение полномочий руководителя государственного учреждения "Управление государственных закупок акимата Костанайской области" в период его отсутствия осуществляется лицом, его замещающим в соответствии с действующим законодательством.
4. Имущество государственного учреждения "Управление
государственных закупок акимата Костанайской области"
21. Государственное учреждение "Управление государственных закупок акимата Костанайской области" может иметь на праве оперативного управления обособленное имущество в случаях, предусмотренных законодательством.
Имущество государственного учреждения "Управление государственных закупок акимата Костанайской области" формируется за счет имущества, переданного ему собственником, а также имущества (включая денежные доходы), приобретенного в результате собственной деятельности и иных источников, не запрещенных законодательством Республики Казахстан.
22. Имущество, закрепленное за государственным учреждением "Управление государственных закупок акимата Костанайской области" относится к областной коммунальной собственности.
23. Государственное учреждение "Управление государственных закупок акимата Костанайской области" не вправе самостоятельно отчуждать или иным способом распоряжаться закрепленным за ним имуществом и имуществом, приобретенным за счет средств, выданных ему по плану финансирования, если иное не установлено законодательством.
5. Реорганизация и упразднение государственного
учреждения "Управление государственных закупок акимата
Костанайской области"
24. Реорганизация и упразднение государственного учреждения "Управление государственных закупок акимата Костанайской области" осуществляются в соответствии с законодательством Республики Казахстан.