«Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері» Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 13 наурыздағы № 71 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрлігінің 2014 жылғы 17 шілдедегі № 199 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 5 тамызда № 9685 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2014.09.18 № 403 бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері» Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 13 наурыздағы № 71 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8397 болып тіркелген, 2013 жылғы 18 мамырдағы № 129 (28068) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымшада:
бюджет түсімдерінің сыныптамасында:
2 «Салықтық емес түсiмдер» санатында:
06 «Өзге де салықтық емес түсiмдер» сыныбында:
1 «Өзге де салықтық емес түсiмдер» кіші сыныбында:
мынадай мазмұндағы 14-ерекшелікпен толықтырылсын:
«14 Өңірдің әлеуметтік-экономикалық дамуы мен оның инфрақұрылымын дамытуға жер қойнауын пайдаланушылардың аударымдары»;
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
01 «Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер» функционалдық тобында:
1 «Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар»:
101 «Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 009 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«009 Қазақстан халқы Ассамблеясының қызметін қамтамасыз ету»;
120 «Облыс әкімінің аппараты» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 013 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«013 Облыс Қазақстан халқы Ассамблеясының қызметін қамтамасыз ету»;
121 «Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 013 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
«013 Республикалық маңызы бар қала, астана Қазақстан халқы Ассамблеясының қызметін қамтамасыз ету»;
2 «Қаржылық қызмет» функционалдық кіші тобында:
718 «Облыстың мемлекеттік сатып алу басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
001 «Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
04 «Бiлiм беру» функционалдық тобында:
9 «Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
253 «Облыстың денсаулық сақтау басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
034 «Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
353 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
034 «Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары» бюджеттік бағдарламасы бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
«011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен»;
05 «Денсаулық сақтау» функционалдық тобында:
3 «Мамандандырылған медициналық көмек» функционалдық кіші тобында:
253 «Облыстың денсаулық сақтау басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
027 «Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«027 Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау»;
353 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
027 «Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу» бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
«027 Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау»;
07 «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» функционалдық тобында:
1 «Тұрғын үй шаруашылығы» функционалдық кіші тобында:
262 «Облыстың мәдениет басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
016 «Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу» бюджеттік бағдарламаның атауына орыс тілінде өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтін өзгермейді.

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 13 марта 2013 года № 71 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 17 июля 2014 года № 199. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 августа 2014 года № 9685. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 18.09.2014 № 403.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 13 марта 2013 года № 71 «Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8397, опубликован 18 мая 2013 года в газете «Казахстанская правда» № 170-171 (27444-27445) следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному приказу:
в классификации поступлений бюджета:
в категории 2 «Неналоговые поступления»:
в классе 06 «Прочие неналоговые поступления»:
в подклассе 1 «Прочие неналоговые поступления»:
дополнить спецификой 14 следующего содержания:
«14 Отчисления недропользователей на социально-экономическое развитие региона и развитие его инфраструктуры»;
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 01 «Государственные услуги общего характера»:
в функциональной подгруппе 1 «Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления»:
по администратору бюджетных программ 101 «Администрация Президента Республики Казахстан»:
дополнить бюджетной программой 009 следующего содержания:
«009 Обеспечение деятельности Ассамблеи народа Казахстана»;
по администратору бюджетных программ 120 «Аппарат акима области»:
дополнить бюджетной программой 013 следующего содержания:
«013 Обеспечение деятельности Ассамблеи народа Казахстана области»;
по администратору бюджетных программ 121 «Аппарат акима города республиканского значения, столицы»:
дополнить бюджетной программой 013 следующего содержания:
«013 Обеспечение деятельности Ассамблеи народа Казахстана города республиканского значения, столицы»;
в функциональной подгруппе 2 «Финансовая деятельность»:
по администратору бюджетных программ 718 «Управление государственных закупок области»:
бюджетную программу 001 «Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной группе 04 «Образование»:
в функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области образования»:
по администратору бюджетных программ 253 «Управление здравоохранения области»:
бюджетную программу 034 «Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
по администратору бюджетных программ 353 «Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы»:
бюджетную программу 034 «Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения»:
дополнить бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
«011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета»;
в функциональной группе 05 «Здравоохранение»:
в функциональной подгруппе 3 «Специализированная медицинская помощь»:
по администратору бюджетных программ 253 «Управление здравоохранения области»:
наименование бюджетной программы 027 «Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения» изложить в следующей редакции:
«027 Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения»;
по администратору бюджетных программ 353 «Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы»:
наименование бюджетной программы 027 «Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения» изложить в следующей редакции:
«027 Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения»;
в функциональной группе 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство»:
в функциональной подгруппе 1 «Жилищное хозяйство»:
по администратору бюджетных программ 262 «Управление культуры области»:
наименование бюджетной программы 016 «Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020» изложить в следующей редакции:
«016 Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020».

2. Бюджеттік жоспарлау және болжамдау департаменті (Ж.Т. Тоқабекова) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн және оның «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде және ресми бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оның мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Министр
Е. Досаев

2. Департаменту бюджетного планирования и прогнозирования (Токабекова Ж. Т.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование в информационно-правовой системе «Әділет» и в официальных средствах массовой информации.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации и подлежит официальному опубликованию.
Министр
Е. Досаев