Халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың 2014 жылға арналған қосымша тізбесін белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 22 қаңтардағы № 158 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 ақпанда № 4436 болып тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 57-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына сәйкес, Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың 2014 жылға арналған келесі қосымша тізбесі белгіленсін:
1) жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
2) ұзақ уақыт жұмыс істемейтін азаматтар (бір жыл және одан да көп);
3) елу жастан асқан адамдар;
4) мамандығы (кәсібі) жоқ жұмыссыздар;
5) халықты жұмыспен қамту орталығының жолдамасы бойынша кәсіптік оқуды бітірген жұмыссыздар;
6) техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарынан алған мамандығы (кәсібі) бойынша жұмыс тәжірибесі мен өтілі жоқ бітірушілер;
7) "Қостанай қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалары бөлімі" мемлекеттік мекемесінде жұмыссыздар ретінде тіркелген, лайықты жұмысы жоқ адамдар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің орынбасары М.Ж. Қалиевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 01 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Әкім                                       Ғ. Нұрмұхамбетов
КЕЛІСІЛГЕН
"Қостанай қаласы әкімдігінің жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалары
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы
_________________ В. Константинов

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2014 год
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 22 января 2014 года № 158. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 февраля 2014 года № 4436
В соответствии со статьями 57 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить на 2014 год, следующий дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения:
1) молодежь в возрасте от двадцати одного года до двадцати девяти лет;
2) длительно неработающие граждане (год и более);
3) лица, старше пятидесяти лет;
4) безработные, не имеющие специальности (профессии);
5) безработные, завершившие профессиональное обучение по направлению центра занятости населения;
6) выпускники организаций технического и профессионального образования, послесреднего образования, не имеющие опыта и стажа работы по полученной специальности (профессии);
7) лица, зарегистрированные в государственном учреждении "Отдел занятости и социальных программ акимата города Костаная" в качестве безработных, не имеющие подходящей работы.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Костаная Калиева М.Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01 января 2014 года.
Аким                                       Г. Нурмухамбетов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных программ
акимата города Костаная"
_______________ В. Константинов